Fototapety do salonu – Aranżacje

Salon – reprezentacyjne miejsce w naszym domu. Tutaj przyjmiemy gości, tutaj usiądziemy wygodnie wieczorem na sofie. Zrozumiałe, że ściany w salonie potrafią spędzić nam sen z powiek. Nie chcemy przesadzić w ilości dodatków. Pragniemy pięknego salonu, który stanie się wizytówką naszego mieszkania. Agaton Studio stawia na uzupełnienie stylistyki. Daleko nam do stylu eklektycznego. Jeżeli kolory, to takie, które wkomponują się w kolorystykę sofy, podłogi, ścian, jeżeli fototapeta, to dokładnie na wymiar.

Dekorowanie ściany w salonie

Podstawowa zasada, to brak pośpiechu. Nieśpiesznie, gdyż główny remont już ukończony. Naklejanie fototapety nie spowoduje bałaganu. Ścianę można ozdobić za czas jakiś nie narażając się na okrywanie mebli zabezpieczającą folią. Warto wykonać fotografię ściany która ma zostać ozdobiona fototapetą i zmierzyć ją. Tak uzbrojeni wysyłamy fotografię i wymiary do sklepu z fototapetami z prośbą o aranżację. Agaton Studio oferuje darmowe aranżacje fototapety w salonie. Nie musimy zamawiać, ale warto zobaczyć własny salon z kilkoma wizualizacjami fototapet.

Jaki wzór na fototapecie do salonu

Najłatwiej dobrać wzór poprzez wizualizację. Nie musimy zgadywać, czy fototapeta będzie ładnie wyglądała na ścianie. Jeszcze przed jej naklejeniem można to sprawdzić „wkładając” na ścianę w zdjęciu wybrany wzór. Przykładowe aranżację fototapet do salonu można znaleźć tutaj http://agatonstudio.pl/72-fototapety-do-salonu a poniżej kilka wybranych wzorów. Zobacz też fototapety czarno białe o których pisaliśmy jakiś czas temu.

 

Fototapeta do salonu z uliczką w Krakowie – aranżacja we wnętrzu

 

Fototapeta do salonu za kanapę z jesiennym parkiem – aranżacja we wnętrzu

 

Fototapeta do salonu nad sofę z brązowym mostkiem otoczonym drzewami – aranżacja we wnętrzu

 

Fototapetę abstrakcyjną do salonu można umieścić za oparciem kanapy – aranżacja we wnętrzu

 

Fototapeta z mostem retro otoczonym zielonymi drzewami – aranżacja fototapety we wnętrzu