Fototapety z Krakowem – Aranżacje

Piękny stylowy i bezkonkurencyjny w dizajnie . Nie tylko Krakusy doceniają Kraków. Dowodem miliony turystów zabierających do domu kadry Krakowskiego Rynku, Sukiennic, Kościoła Mariackiego, Plantów, Brackiej … Nasze mieszkanie tylko zyska, gdy zamiast fototapety z uliczkami http://agatonstudio.pl/107-fototapety-uliczki śródziemnomorskimi wybierzemy na fototapetę uliczki w Krakowie. Ozdoba wykaże nasze wyczucie stylu i patriotyzmu. Polska jest piękna, a Kraków niewątpliwie jest jednym z diamentów w koronie.

Krakowska fototapeta na ścianę

Fototapetę z Krakowem podobnie jak inne dekoracje można zastosować zarówno w kolorystyce oryginalnej, czarno białej oraz sepii. W zależności od obiektu na zdjęciu oraz jego ujęciu, oferujemy najlepszą według naszych projektantów kolorystykę. Czasami pokój wymaga jednak zdeterminowanych kolorów i zaproponowana przez nas kolorystyka nie współgra z podłogą, ścianami, sztukaterią, meblami. W takim przypadku proponujemy zmiany kolorystyczne wykonywane przez grafika.

Czarno biała, a może szara fototapeta z Krakowem

Pytanie wydaje się nierozsądne – czarno biała, to to samo co szara, gdyż szara jest odcieniem białego i szarego, a jednak …. Można wykonać fototapetę czarno białą o mocnym kontraście, gdzie ostro zaznaczone tony kolorów uwypuklą dynamikę ulicy lub pędzących samochodów. Fototapetę nakleimy na ścianę w przedpokoju lub pokoju młodzieżowym. Można wykonać fototapetę o niskim kontraście, gdzie przejścia tonalne będą delikatne do zastosowania przy klimatycznych uliczkach, rozświetlających mrok stylowych latarniach.

Prosta kompozycja znanych uliczek na fototapecie

Proste jest piękne. Ilość elementów na fototapecie będzie odzwierciedlała jej przejrzystość. Znaczne nagromadzenie latarni, straganów, kwiatów tworzy gobelin elementów o zanikającej oczywistości wzoru. Na ścianę salonu lub sypialni znacznie korzystniej wybrać fototapetę o prostej i równej kompozycji. Pusta estetyczna uliczka Krakowa na fototapecie.

Fototapeta z uliczką Krakowa na ścianie w sypialni za łóżkiem
Fototapeta z kolumnadą Sukiennic na ścianie między piętrami klatki schodowej
Fototapeta z uliczką i uwypuklonym brukiem ulicy na ścianie sypialni