Fototapety do przedpokoju – Aranżacje

Przedpokój jest miejscem, z którym goście wchodząc do naszego domu, mają pierwszy kontakt. Warto więc, aby zrobił dobre wrażenie. Jeżeli posiadamy duży dom, udekorowanie tego pomieszczenia prawdopodobnie nie sprawi nam większego problemu. Mając do dyspozycji dużą przestrzeń, łatwo jest dobrze dobrać wszystko tak, aby stanowiło zgraną całość. Kłopoty zaczynają się, kiedy przedpokój jest ciasnym, niewielkim pomieszczeniem, które przytłacza swoim rozmiarem. Z pomocą przychodzi nam tutaj szereg sklepów z dekoracjami jak chociażby http://agatonstudio.pl/79-fototapety-do-przedpokoju

Powiększ wnętrze fototapetą do przedpokoju

Jednym ze sposobów na odmienienie niezbyt przytulnego przedpokoju jest fototapeta powiększająca wnętrze. Przedstawione na niej zazwyczaj uliczki, tunele, kolumnady czy schody prowadzące wgłąb ciekawych miejsc świetnie wpasują się w nowoczesne i bardziej tradycyjne wnętrza. Szeroka gama kolorów sprzyja eksperymentom i daje szerokie pole manewru jeśli chodzi o wpasowanie przedpokoju do wnętrzarskiej kompozycji całego domu.

Doskonałymi przykładami takich dekoracji są abstrakcyjne tunele. Utrzymane zazwyczaj w stonowanej kolorystyce, z przeważającymi odcieniami szarości i beżów, idealnie wpasowują się w nowoczesne mieszkania i apartamenty, których architekci często zapominają jak ważnym pomieszczeniem jest przepokój.

Dla tych, którzy swoje mieszkanie urządzają w bardziej konserwatywny sposób propozycji jest jeszcze więcej. Paryskie uliczki z widokiem na Wieżę Eiffla, weneckie kanały i niezwykle klimatyczne zakątki wrocławskiego rynku to tylko kropla w morzu wspaniałych wzorów, które pozwolą cieszyć się optycznie powiększonym przedpokojem, nadając mu przy tym klimatu charakterystycznego dla tych miejsc.

Kolejnym przykładem doskonałej fototapety do przedpokoju są panoramy. Tutaj jednak wymagany jest przedpokój dość długi, nawet jeżeli nie jest zbyt szeroki. Dzięki takiej dekoracji, zdecydowanie poszerzymy to pomieszczenie. Jeżeli chodzi o wzory, to niepodważalnie królują tutaj widoki na amerykańskie miasta, wśród których prym wiedzie Nowy Jork. Widok na Lower Manhattan, z wzbijającymi się ponad inne budynki drapaczami chmur.

Aranżacja fototapety do przedpokoju przedstawiającej włoską uliczkę. Doskonałe kolorystyczne połączenie i efekt powiększający wnętrze.
Panorama miasta jako fototapeta do przedpokoju. Doskonałe optyczne powiększenie niewielkiego pomieszczenia.
Aranżacja wzoru doskonałego do powiększenia przedpokoju. Widok na jezioro Garda. Idealny pomysł na fototapetę do przedpokoju.