Fototapeta z makami – Aranżacje

 

Maki, dzięki swojemu mocnemu, czerwonemu kolorowi, bezsprzecznie najlepiej ze wszystkich kwiatów nadają się do kompozycji one-color. Ich czerwień, wyraźnie odcinająca się na czarno-białym tle, wpasowuje się w większość stylów dekoratorskich, chociaż najlepiej wygląda w relatywnie nowoczesnym wystroju, nie stawiającym zbytnio na abstrakcję, jednakże uciekającym od bardziej tradycyjnych sposobów urządzania pomieszczeń.

Inną kompozycją, w której maki „czują się” nie mniej dobrze jest full-color. Czerwień wśród zielonej, zalanej promieniami słońca trawy pozwoli nadać wnętrzu ciepłych barw, dzięki czemu przebywanie w nim stanie się jeszcze przyjemniejsze. Maki w pełni kolorów to doskonały wybór do salonu bądź jadalni, gdzie rodzinna atmosfera jest więcej niż wskazana.

Czerwień maków dobrze wygląda także na tle błękitnego nieba. Połączenie tych kolorów, choć są one niezwykle kontrastujące, ma swój urok. Dobrze sprawdzi się na przykład w dekoratorskim stylu etno, stylu prowansalskim czy stylu wiejskim, gdzie dominują błękity, zielenie, żółcie i czerwienie. Idealnie wpisują się tu fototapety z makami prawda?

Mimo, że kwiaty te najlepiej spisują się w kolorze, to dla fanów czerni i bieli również coś się znajdzie. Nie tak efektowne, jednakże uwodzące lekką dozą tajemnicy i klasą, maki w stylu black&white to świetny sposób na urozmaicenie nowoczesnego salonu czy sypialni.

Te i inne wzory dostępne są na stronie naszego sklepu http://agatonstudio.pl/131-fototapety-maki, a poniżej przedstawiamy niektóre z ich aranżacji.

Aranżacja fototapety z makami na tle zielonej trawy.

Fototapety z pięknymi, czerwonymi makami, to jeden z częściej wykorzystywanych wzorów przy projektowaniu wnętrz. Rozmaite kombinacje kolorystyczne, jakie można dzięki nim tworzyć, pozwalają na pełną dowolność w doborze dodatków, co daje swobodę w działaniu i kreatywne zagospodarowanie powierzchni.

Kompozycje kolorystyczne

Fototapeta one-color z czerwonymi makami w pięknej aranżacji nowoczesnego salonu
Aranżacja fototapety z makami w stylizacji black&white.