Fototapety abstrakcje – Aranżacje

Marząc o nowoczesnym, w pełni wyposażonym i robiącym wrażenie wnętrzu, nie warto zapominać o elementach, które mimo, że z pozoru błahe, okazać się mogą kluczem do doskonałości. Jednym z takich elementów stać się może fototapeta z abstrakcyjnym wzorem, zobacz nasze propozycje http://agatonstudio.pl/6-fototapety-abstrakcyjne która nada wybranemu pomieszczeniu charakteru. Tak udekorowane ściany nie będą sprawiały wrażenia pustych i smutnych, a każdy kto odwiedzi nasze cztery ściany będzie pod dużym wrażeniem.

Ciekawy pomysł na powiększenie wnętrza

Jednym z najczęściej wybieranych abstrakcyjnych wzorów są te z kategorii tuneli. Doskonale dopasowujące się kolorystycznie przede wszystkim do wnętrz utrzymanych w mocno stonowanych kolorach. Tunele to wzory przede wszystkim do pomieszczeń niewielkich, które zamiast fajerwerków, potrzebują nieco więcej przestrzeni. Dzięki zawartej w sobie głębi, fototapety te najlepiej sprawdzają się właśnie jako optyczne powiększenie przedpokoju, lub salonu.

Wyrazistość i ekspresja

Drugim robiącym prawdziwą furorę w kategorii „Abstrakcje” jest wzór przedstawiający kuliste krople rtęci. Dekoracja idealna do utrzymanych w czerni i bieli salonów, doskonale łącząca śnieżnobiałe ściany z ciemnymi meblami. Aby nie przytłaczała, ze względu na swoją kolorystykę fototapeta z kroplami rtęci nie powinna zajmować całej ściany, a jedynie wybrany jej fragment. To doskonały wybór dla chcących sprawić, aby ich salon wyglądał jeszcze bardziej wyraziście.

Jeżeli kochasz naturę, ale do nowoczesnego stylu twojego wnętrza nie pasują fototapety z kwiatami czy drzewami, możesz zdecydować się na ich abstrakcyjne odpowiedniki. Nie mniej imponujące, w rozmaitych kolorach, dopasują się do każdego salonu, przedpokoju czy sypialni. Tu nie trzeba już ograniczać się do stonowanych kolorów. Czerwienie, zielenie, pomarańcze pomogą uwolnić z wnętrza nieco ekspresji, która od pierwszego wejrzenia zauroczy odwiedzających nas gości.

Aranżacja fototapety z tunelem w nowoczesnym salonie. Doskonały przykład na powiększenie wnętrza.
Aranżacja fototapety z kroplami rtęci w sypialni.
Doskonały przykład aranżacji fototapety z abstrakcyjnym drzewem. Idealna harmonia kolorów i kompozycja dodatków.