Fototapeta wodospad – Aranżacje

Delikatny szum spadającej wody potrafi być kojący dla naszych uszu. Podobnie koić nasze oczy będzie fototapeta przedstawiająca wodospad, zaaplikowana na ścianę salonu. Ciepłe kolory otaczającej wodospady zieleni sprawią, że wnętrze będzie przytulne, a spędzane w nim chwile staną się momentami wypoczynku i odprężenia, których wszyscy tak bardzo potrzebujemy. Fototapety z wodospadami oferujemy na naszej stronie: http://agatonstudio.pl/134-fototapety-wodospad

Jeszcze ciekawszą opcją, jest montaż laminowanej fototapety lub naklejki z wodospadem na będącej w bezpośrednim sąsiedztwie z wanną ścianie łazienki, bądź drzwiach kabiny prysznicowej. Chyba każdy kiedyś pragnął wziąć kąpiel w otaczającym wodospad górskim jeziorze, czy też cieszyć się ze wspaniałych chwil, gdy krystaliczna górska woda spada prosto na nas.

Paleta barw fototapet z wodospadami, podobnie jak tych z drzewami, o których wspominaliśmy w poprzednich wpisach, jest niezwykle szeroka. Od tradycyjnych zieleni, przez żółcie, czerwienie aż po biel otaczającej wodospady szadzi. Pozwala to dobrać dekorację do każdego wnętrza, niezależnie od tego w jakiej kolorystyce jest ono utrzymane. Rozpryskująca się woda często w połączeniu z promieniami słońca tworzy tęczę, która dodatkowo może ubarwić fototapetę.

Fototapety wykonywane na materiale fizelinowym, z fakturą płótna lub ziaren piasku, w łazience najlepiej sprawdzą się w wersji laminowanej. Powłoka, którą otrzymują w tym procesie, pozwala nam na montaż wybranej dekoracji w miejscach, które mają bezpośrednią styczność w wodą. Dzięki temu bez obaw możemy zaaplikować ją w łazience, nie narażając się na to, że fototapeta się odklei czy zniszczy.

Aranżacja fototapety z wodospadem w utrzymanym w nowoczesnym stylu przedpokoju.
Aranżacja fototapety z wodospadem przy stole jadalnym.