Fototapeta tunel – Aranżacje

Urządzając salon czy sypialnię, przed wyborem dekoracji, warto wziąć pod uwagę rozmiary pomieszczenia. O ile przy obszernych wnętrzach wybór jest stosunkowo prosty i zależy od indywidualnych preferencji, o tyle przy ciasnych, niewielkich pomieszczeniach jest to spory problem. Co wybrać aby nasze wnętrze nie przytłaczało i pozwoliło w pełni cieszyć się spędzanym w nim czasem? Odpowiedź jest prosta. Do nowoczesnych wnętrz najlepiej sprawdzą się tunele, do tych bardziej tradycyjnych, te przedstawiające uliczki, o których pisaliśmy już wcześniej: http://agatonstudio.pl/blog/2015/09/28/fototapeta-uliczka-aranzacje/. W tym wpisie skupimy się na tunelach.

W kategorii fototapet z tunelami, królują przede wszystkim wzory abstrakcyjne. Dzięki graficznej perspektywie zawartej w sobie, doskonale potrafią powiększyć wnętrze, co przy niewielkich pomieszczeniach jest niezwykle ważne. W ofercie naszego sklepu posiadamy kilka rodzajów tuneli, wszystkie można zobaczyć w kategorii fototapeta tunel. Już na zawartych tam wizualizacjach możemy dostrzec jak obszerne wydają się wnętrza, na ścianach których zaaplikowano tego typu fototapetę.

Pisaliśmy, że tunele o wiele bardziej nadają się do wnętrz nowoczesnych, ze względu na swój abstrakcyjny charakter. To jednak nie wszystko. Fototapety te prezentują stonowaną kolorystykę, zazwyczaj utrzymaną w odcieniach szarości, rzadziej w brązach. Nie znajdziemy tutaj wzorów z ciepłymi kolorami ożywiającymi wnętrze. Jeżeli potrzebne są bardziej barwne dekoracje, ponownie odsyłamy do fototapet z uliczkami, które również umiejętnie nadają głębi.

Kolejnym doskonałym zastosowaniem fototapet z tunelem jest ich montaż w przedpokojach. Te pomieszczenia zazwyczaj są niewielkie i dodatkowe powiększenie, mimo że jedynie optyczne, z pewnością pozytywnie wpłynie na odbiór całego domu czy mieszkania, przez odwiedzających gości.

Podsumowując, tunele to doskonały sposób na powiększenie wnętrza. Kilka ciekawych propozycji przedstawiamy poniżej, po więcej zapraszamy na strony naszego sklepu. Na podstronę z danym wzorem można przenieść się po kliknięciu w obrazek.

Aranżacja fototapety z tunelem w bardzo ciemnych odcieniach.
Optycznie powiększony salon. Jasne kolory jeszcze bardziej dodają głębi.
Jedyny w swoim rodzaju okrągły tunel. Również doskonale powiększający wnętrze, w odróżnieniu od standardowych wzorów dając ciekawy efekt złudzenia optycznego.
Tym razem fototapeta z tunelem w beżu. Dzięki nieco delikatniejszym kolorom doskonale nadaje się do sypialni.