Najpopularniejsze fototapeta do salonu w 2015 roku

Przedstawiamy najpopularniejsze fototapety do salonu wybrane przez klientów Agaton Studio w 2015 roku. Wiarygodność wyborów potwierdzona składanymi zamówieniami. Zobacz wszystkie fototapety do salonu.

Cieszy nas wybór dekoracji opracowanych przez naszych projektantów. Na liście najpopularniejszych fototapet naklejanych na ściany salonu znalazły się dwa autorskie wzory fototapet Agaton Studio. Pozostałe wzory pierwszej trójki najpopularniejszych dekoracji 2015 roku na ścianę salonu bazują na wzorach stokowych. Pierwsze miejsce podobnie jak w zeszłym roku zajęła fototapeta z mostem we wrocławskim parku.

Pierwsze miejsce
„Na pomoście” – fototapeta z mostem i drzewami w parku o numerze 3765
http://agatonstudio.pl/fototapeta-drzewo/1453-fototapeta-most-drzewa.html

Najpopularniejsza fototapeta do salonu 2015 roku. Mostek z kutymi poręczami w parku. Dekoracja o charakterze glamour. Intensywna kolorystyka podkreślająca zieloną barwę liści, rdzawą alejkę oraz brązowo – metaliczny mostek. Fototapeta stosowana jest dla powiększenia optycznego salonu. Naklejona na ścianę poprawia stylistykę tradycyjnych pomieszczeń, ale jej charakter predysponuje ją do salonu w stylu retro.

Fototapeta do salonu – najpopularniejsza w 2015 roku

 

Drugie miejsce
„Dusza róży” – fototapeta z abstrakcyjną różą o numerze 3589
http://agatonstudio.pl/fototapety-z-kwiatami/2132-fototapeta-roza.html

Ciekawa fototapeta z pąkiem róży w ujęciu artystycznej abstrakcji. Zrównoważone natężenie jasnych i ciemnych obszarów uwypukla różane płatki. Dekoracja stanowi nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych różanych kompozycji tworzonych na bazie zdjęć kwiatów.

fototapeta róża

Trzecie miejsce
„Most Grunwaldzki” – fototapeta z wrocławskim mostem Grunwaldzkim o numerze 3202
http://agatonstudio.pl/fototapety-z-mostami/1825-fototapeta-z-mostem.html

Czarno biała fototapeta z mostem Grunwaldzkim. Elegancka kompozycja bazująca na zdjęciu nocnego Wrocławia. Odra płynąca pod mostem odbija światła latarni. W tle mostu widoczny Urząd Wojewódki oraz dwie topole, które aktualnie już nie istnieją – zostały wycięte podczas rewitalizacji nabrzeża.

Fototapeta most grunwaldzki

 

Trzecie miejsce (o włos)
„Powiększenie” – fototapeta tunel o numerze 3287
http://agatonstudio.pl/fototapety-z-miastem/876-fototapety-powiekszajace-wnetrza.html

O włos pod podium ulokowała się fototapeta z tunelem. Warto zauważyć jej przejrzystość w formie kolumn i cieni. Fototapetę z powodzeniem stosowano w salonach o nowoczesnym wystroju.

Fototapeta tunel