Targi „Wiosna, ach to Ty”

Wydarzenie „Wiosna, ach to Ty” odbyło się 23 kwietnia 2016 roku w Galerii Giant Meble we Wrocławiu. Wśród wystawców nie zabrakło przedstawicieli naszego sklepu – Agaton Studio.

Impreza, której celem było stworzenie okazji do wzbogacenia swojego domu o wiosenne aranżacje i dodatki, podzielona była na trzy strefy. Każda z nich oferowała odwiedzającym zupełnie inne doznania. Pierwsza oferowała warsztaty florystyczne dla dzieci i dorosłych, druga zapoznanie się z ofertą producentów i dystrybutorów produktów wykorzystywanych przy urządzaniu wnętrz, a w trzeciej skorzystać można było z nieodpłatnej usługi projektowania wnętrza.

Nas oczywiście najbardziej interesowała strefa druga, w której nasz przedstawiciel odpowiadał na pytania gości, często rozwiewając wątpliwości dotyczące nie tylko materiałów, na których wykonujemy nasze fototapety, ale także udzielając odpowiedzi na pytania z zakresu montażu i samego procesu produkcji oferowanych przez nas dekoracji.

Mimo niezbyt zachęcającej pogody, sporo osób zjawiło się obejrzeć co do zaoferowania mają prezentujący się przedstawiciele, a wśród nich nasz sklep. Zainteresowani naszymi usługami otrzymali kupony rabatowe do wykorzystania przy zakupie fototapet, obrazów i naklejek.