„Trzy pomysły na…”: Fototapeta Wrocław

Czy wiecie, że Wrocław uznawany jest za jedno z najpiękniejszych i najbardziej przyjaznych miast europejskich? Piękna tradycyjna zabudowa, mieszająca się miejscami z modernistycznymi biurowcami przyciąga rzesze turystów pragnących niepowtarzalnych wrażeń wizualnych. Miasto to, to jednak także miejsce niezwykle bogate historycznie. Mało kto wie, że Hitler cenił je bardziej niż rodzimy Berlin.

Piękna i tradycyjna architektura tego polskiego miasta sprawia, że często staje się ono obiektem zainteresowania osób pracujących w przemyśle wnętrzarskim. Uwagę przyciągają zabytkowe kościoły, pełne zieleni parki i niezwykłe mosty, które sprawiły, że Wrocław nazywany jest „miastem stu mostów”. Poniżej przedstawiamy kolejne „Trzy pomysły na…”, tym razem zajmując się właśnie stolicą Dolnego Śląska.

Fototapeta Wrocław – Most Grunwaldzki

Fototapeta Wrocław – Most Grunwaldzki w sypialni

Czarno-biała fototapeta przedstawiająca widok z bulwaru spacerowego na rozpościerający się nad Odrą Most Grunwaldzki. W tle widać wieże wrocławskiej Katedry. Całości uroku dodają znajdujące się w górnych rogach gałęzie drzew.

Spokojna dekoracja, z której bije dostojność i harmonia. Piękne kontrasty pomiędzy ciemnymi i jasnymi kolorami idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i tych utrzymanych w stylu klasycznym. Bez wątpienia jest to fototapeta, po którą warto sięgnąć.

Fototapeta Jesień w parku

Fototapeta z wrocławskim mostkiem na ścianie przedpokoju

Kolejna z dekoracji przedstawiająca jeden z wrocławskich mostów. Chociaż most to prawdopodobnie zbyt wyniosłe słowo, bowiem na fototapecie widnieje jedna z kładek, którymi przeprawiać się można przez przecinające kolorowe parki rzeczki i strumienie.

Pionowa fototapeta doskonale pasująca do przedpokoju utrzymanego w klasycznym stylu. Jesienne barwy: żółć, pomarańcz, czerwień nadadzą wnętrzu magicznego klimatu i pozwolą cieszyć się każdym powrotem do domu. Dodając do tego meble w odcieniach brązu, mamy gotowe wnętrze, które rzuci na kolana każdego odwiedzającego nas gościa.

Fototapeta Sukiennice

Fototapeta Wrocław – Sukiennice

Szukając fototapety do salonu utrzymanego w stonowanych kolorach, warto zatrzymać się na chwilę przy fototapecie z wrocławskimi sukiennicami. Ścisłe centrum miasta, pięknie odrestaurowane kamieniczki ukazane w stylistyce one-color, gdzie z sepii wyciągnięto kolor turkusowy. Ciekawa dekoracja, która pozwala połączyć klasykę z nowoczesnym spojrzeniem na wystrój wnętrza.

Więcej dekoracji z Wrocławiem znajdziecie na naszej stronie w zakładce FOTOTAPETY WROCŁAW