„Trzy pomysły na…”: Fototapeta abastrakcja

Aranżując nowoczesne wnętrze, ważne jest aby skupić się także na odpowiednich dodatkach. Bez nich ściany będą smutne i nieciekawe. Warto zastanowić się nad nowoczesnym obrazem bądź fototapetą, które je urozmaicą, dodadzą charakteru i pozwolą cieszyć się każdym momentem spędzanym w domu.

Poniżej, tak jak w każdym poprzednim artykule z tego cyklu, przedstawiamy trzy ciekawe wzory spośród fototapet abstrakcyjnych z naszej kolekcji. Jeżeli jednak żaden z nich nie zostanie przez was uznany za odpowiedni, zapraszamy do przejrzenia całej kategorii fototapety abstrakcje w naszym sklepie AgatonStudio.pl

Przejdźmy więc do prezentacji.

Fototapeta Tunel Tajemnica

Fototapeta abstrakcyjna w czerni i bieli, pozwalająca dodać pomieszczeniu głębi. Dzięki takiemu zabiegowi, wnętrze stanie się zdecydowanie obszerniejsze wizualnie. Sam wzór natomiast, utworzony w grafice 3D intryguje i wprowadza lekką dozę tajemniczości. Zapadający się w ciemność tunel otoczony żarzącymi się, tworzącymi siatkę białymi liniami jest świetnym pomysłem na wystrój salonu osób, które lubią dekoracje niesztampowe, futurystyczne.

Fototapeta Wzór

Drugim przykładem fototapety abstrakcyjnej, jest przedstawiona poniżej dekoracja w ciepłych i mocnych kolorach pomarańczy. Dodatki w postaci brązu i złota dodają całości uroku i sprawiają, że całość robi niesamowite wrażenie.

Mimo, że jest to dekoracja całkowicie abstrakcyjna, jej przeznaczeniem są nie tylko wnętrza nowoczesne. Dzięki grze kolorów, jaką przedstawia, świetnie wpasuje się na ścianę pomiędzy ciemne, brązowe meble, nieco je rozjaśniając i sprawiając, że całe pomieszczenie stanie się miejscem, z którego nie będzie chciało się wychodzić.

Fototapeta Kostki

Ostatnią propozycją w dzisiejszym zestawieniu, jest dekoracja, która powinna przypaść do gustu zwolennikom mniej formalnych pomieszczeń. Osoby mające w sobie życiowy luz i nie bojące się okazać tego chociażby poprzez wystrój wnętrza, powinny zastanowić się właśnie nad tą dekoracją. Panie i panowie, przedstawiamy fototapetę abstrakcyjną z kostkami do gry.

Część kostek została pomalowana na zielony kolor, który urozmaica dekorację.