Powiększanie optyczne mieszkania

Gdy podczas aranżowania nowego designu mieszkania zastanawiasz się nad powiększaniem optycznym salonu, sypialni, kuchni lub przedpokoju możesz sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. Zrezygnuj z ściany pomalowanej na jednolity kolor. Rozważ naklejenie na ścianę fototapety. Taka dekoracja powiększy wizualnie wnętrze dając złudzenie przestrzeni. Masz do wyboru trzy rodzaje fototapet

Fototapety Uliczki

Idealne dla nadania wnętrzu lekkości. Perspektywa kamieniczek, które w miarę oddalania się w głąb uliczki stają się coraz mniejsze, optycznie powiększą przestrzeń. Najpopularniejszymi fototapetami z uliczką są wzory z Włoch, Francji oraz całego basenu śródziemnomorskiego. Popularności uliczek z tego regionu sprzyja stara zabudowa, słońce, kwiaty oraz nierówności terenu generujące naturalnie ułożone kamienne schody, zakręty, zaułki itp. Tutaj znajdziesz w naszym sklepie fototapety uliczki.

Fototapeta Tunel

Najczęściej dekorowane są nimi ściany w nowoczesnych wnętrzach. Układ nowoczesnych kolumn w czarno białej kolorystyce sprawia, że wnętrze ozdobione fototapetą ponadprzeciętnie poszerza ściany. Złudzenie głębi jest doskonałe, a dobra jakość fototapety sprawia, że zarówno z daleka jak i z bliska eksponowane są walory estetyczne. Nowoczesne tunele nie są przeładowane detalami, ale ich spójność oraz całkowite panowanie nad wyrazem sprawia, że bez problemu adaptują się do linii dekorowanego pomieszczenia. Tutaj możesz zobaczyć w naszym sklepie Fototapeta Tunel.

Fototapeta krajobraz

Najbardziej naturalne powiększenie wnętrza. Właściwie niezależnie od tego, czy jest to nowoczesne, czy tradycyjne wnętrze – fototapeta z krajobrazem naklejona na ścinę zwiększy nasze postrzeganie rozmiarów wnętrza.

Sprawdź galerię aranżacji wzorów powiększających wnętrze

Poniżej prezentujemy przykładowe aranżacje fototapet optycznie powiększających wnętrze. Zainspiruj się, Na życzenie możemy bezpłatnie przygotować wizualizację wybranego przez Ciebie wzoru w Twoim wnętrzu. Zapraszamy do kontaktu biuro@agatonstudio.pl lub telefonicznie 723-555-725

Fototapeta uliczka czarno biała z fioletowym
Fototapeta drzewa czarno białe z oliwkowymi liśćmi
Fototapeta uliczka włoska w jadalni
Fototapeta most retro
Fototapeta tunel – optyczne powiększenie wnętrza w nowoczesnym salonie
Fototapeta tunel nowoczesny czarno biała