Jak urządzić biuro | Tapeta do biura

Fototapeta w punkcie obsługi klienta
Fototapeta w punkcie obsługi klienta

Zastanawiasz się jak urządzić biuro? Czy tapeta na ścianę poprawi jego wygląd? Obejrzyj zdjęcia biura http://eurocamp.pl – firmy w której zamówisz luksusowe domki kempingowe w całej Europie. Biuro obsługi klienta firmy Euro Camp mieści się przy ul. Kuropatwia 2 we Wrocławiu, gdzie serdecznie zapraszamy. Zarezerwujesz w nim wakacje w Campingu, a przy okazji na ścianach zobaczysz fototapety powiązane tematycznie z działalnością biura.

Marzenia o wspaniałych wakacjach w Kamperach

Baseny wypełnione turkusową wodą, palmy, i owoce morza. Odpoczynek z kieliszkiem wina na tarasie. Wyjechać! Odpocząć! Zatracić się w ciepłym klimacie hiszpańskiej Costa Brawa…. że daleko? Widoki i klimat rekompensują, a cena sprzyja uśmiechowi.

Biuro podróży oferuje Campingi w najpiękniejszych ośrodkach wypoczynkowych na terenie Francji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii oraz innych krajach Europy. Estetyczne i funkcjonalne pola kempingowa wyrosłe na wieloletniej tradycji i doświadczeniu organizowania wypoczynku. Baseny, sklepiki, restauracje i co najważniejsze dbałość o komfort i doskonałą obsługę klienta w każdym calu należą do normy w Euro Camp. Dekoracje w postaci fototapet nie mogły być inne. Komponujące się z tematyką biura przedstawiały, to czym szczyci się i co proponuje Euro Camp: radość, rodzinne wakacje, wspaniałe krajobrazy oraz komfort. Uśmiechnięte dzieci kąpiące się w basenie pod palmami, zachody słońca otulające bajkowe krajobrazy, takie wakacje mogą stać się i Twoim udziałem.

Przykład Eurfototapeta-euro-camp--biuro_HDRo Camp ukazuje w jaki sposób można szybko poprawić wygląd biura. Aranżacje zostały zaprojektowane przez Euro Camp i bazowała na zdjęciach wykonanych podczas wakacyjnego wypoczynku klientów biura. Naszym zadaniem było tylko przekucie pomysłów w realizację. Wydrukowanie fototapet oraz ich naklejenie. Praca, która sprawia przyjemność, a klientom biura wgląd na to czego mogą się spodziewać podczas odpoczynku.

Chcesz udekorować swoje biuro we Wrocławiu?
Zadzwoń 723-555-725
Lub wyślij mail biuro@agatonstudio.pl

 

fototapeta-euro-camp--biuro-obsługi-klienta_HDR

Biuro obsługi klienta