Promocja! Fototapeta kolaż ze zdjęć Zobacz większe

Fototapeta kolaż ze zdjęć

Nowy / Drukowany dla Ciebie / Dopasuj rozmiar

Kolaż własnych zdjęć, to idealny wzór fototapety do osobistej personalizacji wnętrza. Twój dom - Twoje zdjęcia. Prosta zasada o której bardzo często zapominamy. Ucieszy Cię na pewno, że zdjęcia fototapety z kolażem mogą mieć słabszą jakość, gdyż powierzchnię wzoru wypełniają ułożone obok siebie (lub na sobie) fotografie. Możesz zamówić fototapetę z motywem kolażu zdjęć wypełniających całą przestrzeń, oddzielonych od siebie ramką lub z przekrzywieniem. Inspiracji możesz szukać w wyszukiwarce Google, gdzie po wpisaniu kolaż zdjęć znajdziesz setki przykładów na aranżację fototapety. Z naszej strony zawsze możesz liczyć na poradę doświadczonego grafika, który stale zajmując się wykonywaniem takich spersonalizowanych dekoracji będzie mógł doradzić w zakresie najlepszego ułożenia kolażu. Dwa pierwsze projekty fototapety z kolażem Twoich zdjęć wykonujemy zad darmo. Zapraszamy do przesłania zdjęć z których ma zostać utworzony kolarz. Przekonaj się jak będzie wyglądała Twoja fototapeta.

Więcej szczegółów

90 zł

 • fototapeta na wymiar kolaż z Twojego zdjęcia

  Fototapeta na fizelinieFototapeta fizelinowa

  Fototapeta fizelinowa z warstwą strukturalnego winylu. Idealne połączenie bardzo wysokiej estetyki, trwałości oraz prostoty naklejania. Wybierz strukturę "ziarna piasku" lub "tkanego lnu"
    
  Fototapeta ze strukturą ziarenek piaskuDekoracyjna struktura "ziarno piasku"

  Fototapeta prawie gładka,posiada dekoracyjną strukturę - chropowatość imitujących delikatne ziarenka bałtyckiego piasku. Fototapeta lekko błyszcząca.
  Polecana do łazienki, kuchni oraz przedpokoju.
    
  Struktura tkanego lnuDekoracyjna struktura "tkany len"

  Dekoracyjna chropowatość wiernie imitująca płótno malarskie. Fototapeta w półmacie może zostać podświetlona bocznym światłem.
  Polecana do salonu lub sypialni. 
    
  Fototapeta laminowanaLaminowanie

  Fototapeta laminowana jest pokryta laminatem - specjalnym rodzajem lakieru. Laminowane fototapety dedykujemy do miejsc, gdzie fototapeta będzie narażona na uszkodzenia lub działanie wilgoci: kuchnia, łazienka, przedpokój.
  Dodatkowy koszt 50 zł za 1 m2
    
  Proste naklejanie - klej na ścianę - bryty na stykTrudność naklejania - bardzo łatwa

  Klej nanosimy jedynie na ścianę do której dociskamy suchą fototapetę.
  Jeżeli szerokość i wysokość fototapety jest większa niż 129 cm fototapeta wykonywana jest w brytach. Bryty naklejamy na styk - krawędź do krawędzi co minimalizuje widoczność łączenia.
    
  Fototapeta z certyfikatamiCertyfikaty

  - Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny
  - Certyfikat Ekologiczny Nordic Swan
  - Certyfikat Ogniowy 
    
  Dopasowanie kolorystykiDopasowanie kolorystyczne

  Możliwe jest pełne dopasowanie kolorystyczne. Możesz zamówić zmiany kolorystyczne zarówno całego wzoru jak i pojedynczych elementów. Najczęstsze zmiany kolorystyczne: sepia, czarno biały, odcienie szarości. Na Twoje życzenie możemy dopasować kolorystykę wg wzorników RALL lub innych popularnych palet kolorów.
    
  Dopasowanie rozmiaruDopasowanie rozmiaru

  Możesz zamówić fototapetę dokładnie na wymiar ściany. Dopasujemy zarówno szerokość jak i wysokość wybranego przez Ciebie wzoru do konkretnych wymiarów. Wykonujemy również fototapety na ściany ze skosami.
    
  KontaktKontakt

  Telefonicznie 723-555-725 lub mailowo biuro@AgatonStudio.pl
  1/ uzyskasz informację o ofercie
  2/ złożysz zamówienie
  3/ dowiesz się o promocjach oraz rabatach 
 • Czas realizacjiCzas realizacji wynosi maksymalnie do 6 dniu roboczych, ale zazwyczaj dekoracje wysyłamy znacznie szybciej.
  Ekspresowy czas realizacjiZadzwoń do nas na numer 723-555-725 aby zamówić realizację ekspresową z wysyłką w 48 godzin
  Wysyłka na terenie Polski i Unii EuropejskiejPaczki wysyłane do odbiorców w Polsce wysyłamy kurierem DPD. Paczki zagraniczne Pocztą Polską

8 innych produktów w tej samej kategorii: