Dla dzieci

Nowe produkty

Bezpieczne dla zdrowia fototapety dla dzieci. Wspaniałe kreskówkowe postacie, w zabawnych i wesołych sytuacjach, są doskonałą dekoracją do pokoju każdej pociechy. Niezależnie czy interesuje się księżniczkami, zwierzętami czy eksploracją przestrzeni kosmicznej, tutaj maluch, jak i rodzic mogą znaleźć doskonałą dekorację do ozdobienia każdego pomieszczenia. Nasze wzory drukujemy za pomocą bezwonnych i nietoksycznych farb lateksowych firmy HP, która stanowi modelowy przykład jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu dekoracje te mogą być wykorzystywane do ozdobienia przedszkoli, żłobków, szpitali itd.

Podstawowe wzory, które są zarazem najczęściej wybierane, przedstawiają wesołe postacie w codziennych sytuacjach. Codzienne czynności takie jak gra w piłkę czy zabawa lalkami staną się znacznie bardziej ekscytujące, gdy na ścianie pokażą się postacie, które zachęcą do dalszej zabawy. Dzięki możliwości wykonania niezwykle dużych dekoracji z pomocą materiału, jakim jest fototapeta dla dzieci, rozmiar ściany nie stanowi już żadnej przeszkody. Na drugim miejscu plasują się wszelkiego rodzaju zwierzęta, one również jak w poprzednim przypadku stworzone są głównie z wyraźnych kresek o delikatnych kształtach, które doskonale nadają się do powierzonego im zadania, jakim jest wprawienie malców w dobry humor.

Fototapeta dla dzieci - owca
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 66 elementów
Dla dzieci, kreskówka

Wysokiej jakości fototapety dla dzieci w Agaton Studio

To właśnie zwierzęta są najbardziej uniwersalnym materiałem na dekorację. Mała zebra wesoło galopująca po zielonej łące wniesie do wnętrza nie tylko pozytywny i dynamiczny akcent, ale przede wszystkim spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Bardzo łatwo docenić tę własność, gdy z pokoju korzystają bardzo różniące się pociechy. Czasami podczas poszukiwań fototapety dla dzieci do głosu docierają walory praktyczne. Dzieje się tak zwłaszcza, gdy chcemy by maluszek przyjemniej kojarzył sobie codzienne czynności takie jak szczotkowanie zębów czy mycie. Wsparcie ze strony wesołego obrazka znacznie umili tę rutynę.

Zębowi rycerze uzbrojeni w szczoteczki i pastę będą natchnieniem podczas każdego poranka, a morskie zwierzęta na dnie oceanu ubarwią każdą kąpiel w niezapomniane wrażenia. Znalezienie takiej przydatnej dekoracji stanowi klucz do przyjaznego ozdobienia każdego wnętrza. Niezależnie od tego, jaka ma być fototapeta dla dzieci – o zabarwieniu praktycznym, czy czysto estetycznym, bardzo ważny pozostaje fakt, by dekoracja spodobała się przede wszystkim malcowi. Pociechy mają to do siebie, że są zmienne. Dotyczy to nie tylko ich humoru, ale przede wszystkim zainteresowań. Każdego dnia poznają coś zupełnie nowego, co sprzyja zmienności.

Uniwersalna fototapeta dla dzieci. Modele dla chłopców i dziewczynek

Biorąc się za wybieranie modelu do pokoju malucha, warto zwrócić uwagę na ulotność i zmienność zainteresowań. Należałoby więc wybrać coś uniwersalnego, coś co szybko się nie znudzi i będzie służyło przez dłuższy czas. Wybór dekoracji dla dziecięcego pokoju jest czasami nie lada wyzwaniem. W przypadku wzorów dla chłopców warto pomyśleć o dekoracjach przedstawiających samochody czy tematykę związaną ze sportem, którym dziecko się interesuje. Rzadko bowiem zdarza się, żeby te dwie kategorie zainteresowań diametralnie zmieniały się na przestrzeni kilku lat. Jeżeli zaś chodzi o dziewczynki, tutaj warto pomyśleć o czymś jeszcze bardziej neutralnym, np. pięknych, delikatnych kwiatach w różnorodnych kolorach, czy zwierzętach.

Kreskówka, superman