Nowoczesne obrazy

Nowe produkty

Nowoczesne obrazy na ścianę drukowane na zamówienie. Poszukujesz wyjątkowych rozwiązań dla swoich czterech kątów? Trafiłeś pod właściwy adres! W sklepie Agaton Studio znajdziesz obrazy na ścianę w nowoczesnej formie BOX, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym sklepie kupisz wyjątkową ozdobę naścienną, jaką są proponowane artykuły. Oferowane produkty zostały wydrukowane na specjalnym płótnie Canvas, za pomocą bezwonnych tuszów lateksowych, które zapewnią najwyższą jakość ozdoby. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcemy, aby ozdabiała ona wnętrze przez dłuższy czas.

Nowoczesny obraz
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 659 elementów

Nowoczesne obrazy na ścianę w atrakcyjnych cenach

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań, mamy pewność, że proponowane modne obrazy i ich wzory nie zbledną nawet pod wpływem upływającego czasu. Przygotowane płótno naciągane jest na sosnowe krosna malarskie. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu element dekoracyjny nie wymaga ram, gdyż część wzoru znajduje się po jego bokach. Poznaj główne atuty wykonywanych przez nas projektów:

  • - dzięki zastosowaniu technologii druku HP Lateks - wzór nie wyblaknie,
  • - sosnowe krosna malarskie pozwalają na wyeliminowanie zwiotczenia płótna na obrazie,
  • - płótno Canvas sprawia, że dekoracja jest estetyczna.
Częściowy obraz z czarno białym lasem
Czarno biały obraz - rzeka w mieście

Poznaj naszą ofertę pięknych nowoczesnych obrazów

Istnieje bardzo duża możliwość wyboru formy tego typu dekoracji. Jedną z najpopularniejszych jest prosty jednoczęściowy obraz nowoczesny. Tradycyjna ozdoba ściany sprawi, że pomieszczenie, w którym się on znajdzie, zyska na dekoracyjności, a jego walory estetyczne znacząco się podniosą. W Agaton Studio z łatwością znajdziesz projekt, który będzie składać się z więcej niż jednego elementu, tryptyki, pentaptyki oraz inne obrazy wieloczęściowe. Tego typu wzory wnoszą do wnętrza delikatny artystyczny wyraz, który w doskonały sposób uzupełnia już istniejący charakter, dający się wyczuć w przestrzeni.

Poszukując modnej ozdoby, można natknąć się na ogromną ilość niezwykle różnorodnych projektów, przynależących do wielu działów tematycznych. Jednak wszystkie oferowane przez nasz sklep nowoczesne obrazy mają kilka cech wspólnych. Niezależnie od jej wielkości, dekoracja będzie posiadała stałe cechy:

  • grubość obrazu 2 cm,
  • płótno naciągnięte na sosnowe krosna malarskie,
  • boki obrazu zawierają fragment wzoru z lica,
  • obraz nie wymaga oprawienia w ramę,
  • dekoracja może zostać zawieszona na ścianie natychmiast po wyjęciu z paczki.
Brzozy na obrazie w kolorze
Abstrakcyjny, nowoczesny obraz na ścianę

Modne obrazy, które odmienią Twoją przestrzeń

Jedną z najpopularniejszych kategorii pozostaje niezmiennie architektura. Wszelkie przejawy myśli konstrukcyjnej człowieka utrwalone na płótnie od zawsze stanowią doskonały materiał na ozdobę. Idealnymi przykładami takiego wzoru mogą być obrazy nowoczesne, które przedstawiają wszelkie panoramy miast. W zależności od preferencji może to być wielka metropolia z sięgającymi samych chmur wieżowcami bądź widziane z powierzchni tafli wody odbicie nadmorskiego miasta. Dekoracja z takim wzorem wprowadzi do wnętrza nowoczesny charakter panujący właśnie w wielkich metropoliach. Jeśli jednak wspomniane efekty nie są pożądane w ozdabianym przez Ciebie wnętrzu, mamy dla Ciebie inną, niezwykle piękną propozycję.

Odmiennymi własnościami cechują się nowoczesne, ale niezwykle piękne obrazy przedstawiające małe miasteczka oraz ich uliczki. Cieszą się taką samą popularnością, a to za sprawą spokoju i charakterystycznego uroku, które sobą przedstawiają. Najciekawszymi z tej grupy tematycznej są zdecydowanie uliczki - wybrukowane kostką, wijące się wśród starych kamieniczek typowych dla historycznej architektury danego regionu. Jest to widok zdecydowanie nadający się do ozdobienia każdego pomieszczenia oraz wprowadzenia do niego charakterystycznego elementu, jakim jest powiększanie wnętrza.

Wysokiej jakości obrazy na zamówienie

Jednak architektura to nie jedyne projekty, które przedstawiają oferowane przez Agaton Studio piękne obrazy na zamówienie. Odmienną tematykę stanowią wszelkiego rodzaju dzieła natury - od kwiatów, przez drzewa i lasy, aż po pejzaże przedstawiające łąki, góry, lasy i wiele innych. Wzory te są niezwykle popularne i cenione za ich uniwersalność, dzięki której pasują niemal do każdego wnętrza. Kwiaty stanowią, można powiedzieć, że wręcz podstawę w tej tematyce. Dzięki ich różnorodności pod względem kształtów i kolorów, każdy bez problemu znajdzie wzór, który będzie mu naprawdę odpowiadał.

Równie wspaniale prezentują się wszelkiego rodzaju drzewa - od brzozowych parków doskonale znanych w naszych stronach, po orientalne bambusowe gaje. Tego typu obraz na ścianę nada wnętrzu leśnego i naturalnego klimatu oraz świeżości. Niezależnie od wyboru można mieć pewność, że wybrany artykuł będzie doskonale wyglądał w każdym pomieszczeniu - salonie, kuchni czy też sypialni. Jeżeli poszukujesz nowoczesnych i niezwykle pięknych rozwiązań ozdobnych dla swojego domu lub mieszkania, to trafiłeś pod właściwy adres. Zainspiruj się naszymi pomysłami i złóż zamówienie. w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.