Kwiaty

Nowe produkty

Chyba każdy mniej lub bardziej lubi kwiaty, które mają w sobie coś niepowtarzalnego – swoisty urok, który jest bardzo trudny do podrobienia. Specjalnie dla Państwa w Agaton Studio przygotowaliśmy specjalną ofertę w kategorii „obrazy kwiaty”. Dzięki naszym propozycjom mogą Państwo zawiesić na swoich ścianach piękne płótna oddające wdzięk natury, jej czar i nienaruszoną, urzekającą czystość przyrody. Ten wyjątkowy motyw malarski sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu elegancji, uroku i niebywałego sznytu. Będzie się dobrze prezentować zarówno w sypialni, jak i salonie czy przedpokoju. Rośliny ożywią każde pomieszczenie i nadadzą mu świetną dominantę oraz artystyczny, a zarazem romantyczny wyraz. Z naszymi dekoracjami w Państwa domu zrobi się kolorowo, przytulnie i pozytywnie. To dzięki nim każde wnętrze zyska niebywałą energię, a Państwo nabierzecie sił do działania i będziecie się uśmiechać od ucha do ucha. Tak działa tajemnicza magia natury!

W Agaton Studio proponujemy Państwu nowoczesne obrazy kwiaty na ścianę drukowane na specjalnym, bawełnianym płótnie malarskim Canvas. Wysokiej jakości płótno naciągnięte na wewnętrzną drewnianą ramę oraz jego charakterystyczna faktura spełnią wymagania nawet największego entuzjasty dekoracji ściennych. Wykorzystujemy bezwonny wydruk lateksowy w wersji HP, który gwarantuje, że nasze obrazy nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu farby drukarskiej. Druk jest wyrazisty, a kolory nasycone, żywe i niezmiennie ostre (nie blakną mimo upływu lat i działania promieni słonecznych). Nasze obrazy nie wymagają też oprawiania w ramę, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem na szybką metamorfozę wnętrza. Zadrukowane krawędzie boczne sprawiają, że obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, bez dodatkowej konieczności oprawiania go w ramy. Szanowni Państwo nasze nowoczesne obrazy nadają się do dekorowania każdego rodzaju pomieszczenia! Warto się na nie zdecydować!

Maki na obrazie
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 153 elementów
Malowane kwiaty na obrazie

Nie tylko dla miłośników kwiatów – obrazy kwiaty

Nasze dekorację wprowadzą do Państwa domu lub mieszkania elegancję czerwonych róż lub wdzięk płatków orchidei. Jeśli lubią Państwo bliskość natury oraz poczucie harmonii, nie mogli Państwo trafić lepiej! Ten motyw sprawdzi się, jeśli mają Państwo naturalną dla wrażliwych osób skłonność do refleksji i melancholii. Wówczas warto wybrać taki nastrojowy obraz, w którym główną rolę będą odgrywać kwiaty. Obraz tego typu będzie Państwa zachwycał, wywoływał uśmiech i wzbudzał same pozytywne odczucia. Dzięki naszym dekoracjom ściennym w Państwa salonie mogą zakwitnąć wszystkie rośliny świata – od stokrotek po storczyki!

Jeśli cenią Państwo miłe wspomnienia różnych chwil, polecamy nasze obrazy kwiaty. Państwa wnętrze może nabrać charakteru dzięki delikatnym akcentom roślinności na pierwszym planie, zaś Państwo będą te motywy kojarzyć ze swoimi najlepszymi wspomnieniami. Dzięki nam nadadzą Państwo swoim pomieszczeniom nutki artyzmu w nowoczesnym, a zarazem romantycznym wydaniu. Już dziś stwórzcie Państwo przestrzeń wypełnioną pozytywnymi emocjami lub podarujcie tę uroczą radość komuś bliskiemu.