Obrazy ze zdjęcia

Nowe produkty

 • Fototapeta morze Bałtyckie Vintage
  Fototapeta morze Bałtyckie Vintage

  Fototapeta Vintage w starym stylu retro o temacie nadmorskiej plaży....

  90 zł
 • Fototapeta mur
  Fototapeta mur

  Fototapeta na wymiar mur i bluszcz dedykowana do ozdobienia ścian w...

  90 zł
 • Plakat Wrocław
  Plakat Wrocław

  Plakat z tematem Wrocławia w kolorze czarno białym. Widok na most...

  88 zł
 • Plakat Lawenda
  Plakat Lawenda

  Plakat z lawendą na polach Toskanii. Rewelacyjna głębia lawendowych...

  24 zł
 • Plakat Zachód Słońca
  Plakat Zachód Słońca

  Plakat o motywie zachodzącego słońca nad morzem. Wspaniała perspektywa...

  24 zł
 • Plakat Most Grunwaldzki
  Plakat Most Grunwaldzki

  Plakat z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu na podstawie zdjęcia...

  88 zł
 • Plakat drzewo
  Plakat drzewo

  Rewelacyjny plakat z motywem drzewa nad jeziorem - liście w kolorze...

  24 zł
 • Plakat Plaża
  Plakat Plaża

  Plakat z tematem plaży drukowany na wymiar. Możesz dopasować plakat do...

  24 zł

W Agaton Studio zamówią Państwo obraz ze zdjęcia! Proponujemy Państwu nowoczesne fotoobrazy z każdego zdjęcia – komunijnego, ślubnego, zdjęcia zrobionego na wczasach czy przy jakiejkolwiek innej okazji. Specjalnie dla Państwa bezpłatnie wykonujemy cyfrową obróbkę zdjęcia, poprawiamy jego jakość i zmieniamy kolor. U nas zamówią Państwo fotoobr...

W Agaton Studio zamówią Państwo obraz ze zdjęcia! Proponujemy Państwu nowoczesne fotoobrazy z każdego zdjęcia – komunijnego, ślubnego, zdjęcia zrobionego na wczasach czy przy jakiejkolwiek innej okazji. Specjalnie dla Państwa bezpłatnie wykonujemy cyfrową obróbkę zdjęcia, poprawiamy jego jakość i zmieniamy kolor. U nas zamówią Państwo fotoobraz ze swojego rodzinnego zdjęcia na najlepszych materiałach – płótnie malarskim z bezpiecznym nadrukiem wykonanym certyfikowanymi farbami lateksowymi. Nasze obrazy są idealne nawet pod względem zawieszania – nie wymagają oprawiania w ramę!

W Agaton Studio wiemy, że fotoobrazy na płótnie to prawdziwe wyzwanie. Dlaczego? Otóż wykonanie dobrego wydruku na płótnie wymaga doświadczenia oraz dobrania odpowiednich materiałów i idealnego dopasowania atramentu. Każda tkanina ma splot, który z kolei powoduje, że wszystkie szczegóły zdjęcia mogą się rozmyć i ostatecznie będą niewyraźne – a to nie wygląda dobrze. Dodatkowo atrament może wniknąć do środka tkaniny – wówczas uzyskane kolory będą wyblakłe i mało kontrastowe. Właśnie dlatego do wydruku zdjęć na tkaninach stosujemy odpowiednią technologię wraz ze specjalnie przygotowanym materiałem. Jesteśmy profesjonalistami! W przypadku nadruków atramentowych tkaninę pokrywamy odpowiednim podkładem – podobnie jak malarz, który gruntuje płótno przed przystąpieniem do artystycznej twórczości. W przypadku tak przygotowanej tkaniny atrament z pewnością nie będzie wnikał do wnętrza materiału i pozostanie na powierzchni specjalnej powłoki. To właśnie od tego zależy ostateczna jakość wydruku – my gwarantujemy Państwu, że ta jakość będzie rewelacyjna!

Dziecko na obrazie
Więcej
Pokazywanie 1 - 3 z 3 elementów

Wyjątkowe obrazy ze zdjęć

Ważne jest to, aby fotoobrazy były odporne na działanie światła, a więc aby nie blakły kolory. Gwarantujemy Państwu najnowsze podłoża i atramenty, które zapewniają pełną odporność zarówno na promieniowanie UV, jak i wodę, dzięki czemu przygotowany przez nas nadruk może być eksponowany na Państwa ścianie przez dziesiątki lat. I zawsze będzie wyglądał tak samo!

W Agaton Studio przygotujemy dla Państwa obrazy ze zdjęć, które darzą Państwo szczególną sympatią. W przypadku wątpliwości, czy dane zdjęcie nadaje się do wykonania oprawy na płótnie, proszę się z nami skontaktować. Chętnie doradzimy i odpowiemy na Państwa pytania – w takich sytuacjach najlepiej poprosić o poradę fachowca! W naszym sklepie internetowym priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja z zakupów. Zapraszamy do współpracy!

Własne zdjęcie na obrazie