Obrazy ze zdjęcia

Nowe produkty

W Agaton Studio zamówią Państwo obraz ze zdjęcia! Proponujemy Państwu nowoczesne fotoobrazy z każdego zdjęcia – komunijnego, ślubnego, zdjęcia zrobionego na wczasach czy przy jakiejkolwiek innej okazji. Specjalnie dla Państwa bezpłatnie wykonujemy cyfrową obróbkę zdjęcia, poprawiamy jego jakość i zmieniamy kolor. U nas zamówią Państwo fotoobraz ze swojego rodzinnego zdjęcia na najlepszych materiałach – płótnie malarskim z bezpiecznym nadrukiem wykonanym certyfikowanymi farbami lateksowymi. Nasze obrazy są idealne nawet pod względem zawieszania – nie wymagają oprawiania w ramę!

W Agaton Studio wiemy, że fotoobrazy na płótnie to prawdziwe wyzwanie. Dlaczego? Otóż wykonanie dobrego wydruku na płótnie wymaga doświadczenia oraz dobrania odpowiednich materiałów i idealnego dopasowania atramentu. Każda tkanina ma splot, który z kolei powoduje, że wszystkie szczegóły zdjęcia mogą się rozmyć i ostatecznie będą niewyraźne – a to nie wygląda dobrze. Dodatkowo atrament może wniknąć do środka tkaniny – wówczas uzyskane kolory będą wyblakłe i mało kontrastowe. Właśnie dlatego do wydruku zdjęć na tkaninach stosujemy odpowiednią technologię wraz ze specjalnie przygotowanym materiałem. Jesteśmy profesjonalistami! W przypadku nadruków atramentowych tkaninę pokrywamy odpowiednim podkładem – podobnie jak malarz, który gruntuje płótno przed przystąpieniem do artystycznej twórczości. W przypadku tak przygotowanej tkaniny atrament z pewnością nie będzie wnikał do wnętrza materiału i pozostanie na powierzchni specjalnej powłoki. To właśnie od tego zależy ostateczna jakość wydruku – my gwarantujemy Państwu, że ta jakość będzie rewelacyjna!

Dziecko na obrazie
Pokazywanie 1 - 3 z 3 elementów

Wyjątkowe obrazy ze zdjęć

Ważne jest to, aby fotoobrazy były odporne na działanie światła, a więc aby nie blakły kolory. Gwarantujemy Państwu najnowsze podłoża i atramenty, które zapewniają pełną odporność zarówno na promieniowanie UV, jak i wodę, dzięki czemu przygotowany przez nas nadruk może być eksponowany na Państwa ścianie przez dziesiątki lat. I zawsze będzie wyglądał tak samo!

W Agaton Studio przygotujemy dla Państwa obrazy ze zdjęć, które darzą Państwo szczególną sympatią. W przypadku wątpliwości, czy dane zdjęcie nadaje się do wykonania oprawy na płótnie, proszę się z nami skontaktować. Chętnie doradzimy i odpowiemy na Państwa pytania – w takich sytuacjach najlepiej poprosić o poradę fachowca! W naszym sklepie internetowym priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja z zakupów. Zapraszamy do współpracy!

Własne zdjęcie na obrazie