Obrazy do kuchni

Nowe produkty

Obrazy do kuchni wykonane na płótnie canvas to nasza propozycja dla Państwa wnętrza! Dekoracje tego typu wykonujemy ze wzorów własnych, zdjęć naszych klientów oraz tak zwanych banków zdjęć. Niezależnie od kolorystki oraz rozmiaru nasze płótna posiadają stałe cechy:

  • grubość 2 cm;
  • druk farbami lateksowymi, które posiadają zwiększoną odporność na blaknięcie;
  • druk na płótnie bawełnianym canvas;
  • płótno naciągnięte na tradycyjne krosna malarskie;
  • produkt nie wymaga oprawiania w ramę – jest gotowy do powieszenia na ścianie po wyjęciu z paczki.
Obraz z ziarnami kawy
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 138 elementów
Obraz napisy kawa

Piękne obrazy do kuchni

Obrazy do kuchni od Agaton Studio stanowią jedną z najładniejszych i jednocześnie najbezpieczniejszych form ozdobienia tego wnętrza. To dzięki obrazom pomieszczenia nabierają konkretnego wyrazu, który ma za zadanie pozytywnie wpływać na domowników i gości. Często wybór dekoracji do określonych wnętrz może sprawiać problemy. Powodów jest wiele. Od braku pomysłu na ostateczny wygląd wnętrza po zwyczajny brak zdecydowania, który wzór będzie najwłaściwszy i najpełniej odda gusty mieszkańców. Jest kilka pomocnych wskazówek, którymi można się kierować przy wyborze obrazu. Po pierwsze – dobór odpowiedniej kolorystyki wzoru, która będzie korespondować z barwami zastanymi na ścianach. Po drugie – wykorzystanie motywów zachęcających do pozytywnych zachowań np. zdrowego żywienia.

Obraz do kuchni z dobrym wzorem

Daj się zachwycić ogromną liczbą wzorów, które doskonale nadają się do ozdobienia Waszego domu! Wybierzcie obrazy do kuchni razem z nami, kierując się swoim indywidualnym gustem, ponieważ oczywiste jest to, że tylko podejmując decyzję osobiście możemy być pewni, że dekoracja będzie pasować do naszego gustu. Warto pamiętać, że ten sam wzór będzie się prezentował inaczej na fototapecie i obrazie. Decydując się na taką dekorację pomieszczenie zyska dodatkowy prestiż, wzrośnie jej estetyka oraz możliwość późniejszych zmian, których nie umożliwia fototapeta.

Obrazy posiadają jeszcze jeden walor, jakim jest ich mobilność, czyli zdolność do przenoszenia ich z miejsca na miejsce, zdejmowania i tak dalej. Różni je to od fototapet, które są dekoracją na długo – ich zdejmowanie zajmuje mnóstwo czasu oraz pozostawia po sobie masę brudu, który ciężko usunąć. Obrazy mają w tym zakresie nieporównywalną przewagę, można je dowolnie zdejmować, przenosić i zmieniać w okamgnieniu. Widać to zwłaszcza podczas remontu czy malowania pomieszczenia, w którym znajduje się dekoracja. Wystarczy je zdjąć na czas prac, z fototapetą nie będzie tak łatwo.

Obraz w kuchni fala morska
Obraz kuchenny ziolony kwiat

Praktyczne i estetyczne obrazy do kuchni

Choć wielkość tego typu dekoracji jest ograniczona, jest na to sposób – można zawsze eksponować większy wzór na kilku ramach, dzięki czemu powstają niezwykle ciekawe efekty, jakimi są wszelkiego rodzaju tryptyki oraz pentaptyki. Obrazy do kuchni prezentowane w ten sposób stanowią jedne z najwspanialszych możliwości ozdoby wnętrza. Dla równowagi fototapety mogą przybierać znacznie bardziej skomplikowane formy – ma to znaczenie, gdy chcemy by dekoracja idealnie pasowała do wybranej powierzchni. Takim miejscem najczęściej jest przestrzeń między szafkami, w tej sytuacji taki efekt jest doprawdy zachwycający.

Pomocny przy poszukiwaniach najlepszego obrazu jest dobór odpowiedniej kolorystyki. Nie chodzi tu oczywiście o to, by zakupić wzór w kolorze białym, bo ściany są również białe. Mowa tu o znalezieniu motywu, który tonacją swoich barw będzie najlepiej odpowiadać całej kolorystyce kuchni. Doskonałym przykładem właśnie takiego sposobu urządzenia wnętrza są obrazy z ziarnami kawy w kolorze ciemnego brązu na całej powierzchni materiału, który zgrywa się z meblami również utrzymanymi w tej samej tonacji. Dokonując podobnego wyboru, można być pewnym, że dekoracja z pewnością będzie zachwycająca.

Już dziś zdecyduj się na obrazy do kuchni

Podczas doboru odpowiedniego motywu możliwe jest wybranie jakichś aktywności, które chcemy wprowadzić w codzienność. Takimi właśnie zachowaniami dla przykładu są nawyki zdrowego żywienia. Doskonałymi wzorami, które mogą wprowadzić do wnętrza właśnie takie nawyki, są owoce. Jak wiadomo, patrząc na dekorację przedstawiającą jedzenie, nabieramy na to jedzenie ochoty. Obrazy do kuchni mogą pomóc w zdrowym odżywianiu! To właśnie owoce są jednymi z najciekawszych wzorów. Jedną z najładniejszych owocowych dekoracji są plasterki naturalnych cytrusów. Taki obraz to wręcz bomba orzeźwienia, która natychmiast po zawieszeniu pozytywnie wpływa na domowników.