Wodospad

Nowe produkty

Mamy dla Ciebie fototapety wodospad na wymiar ściany z uproszczonym montażem. Fizelinowe tapety pokryte trwałym, strukturalnym winylem, drukowane kultowymi tuszami lateksowymi Hewlett Packard. Jeżeli chcesz cieszyć oko przez długie lata, wyrazistymi kolorami na fototapecie z wodospadem, tusze HP Lateks są idealnym rozwiązaniem. 

Wyraziste fototapety wodospad projektowane przez artystów plastyków

W sklepie Agaton Studio od 2009 roku oferujemy tapety i fototapety z motywami wodospadów. Wyselekcjonowane przez kilkanaście lat wzory, stworzyły kolekcję sprawdzonych motywów fototapet z wodospadami w lesie, na polanach w parku narodowym Jezior Plitwickich oraz tych największych: Niagara i Salto Angel.

Pokazywanie 1 - 21 z 21 elementów

Fototapety wodospady na wymiar jakiego potrzebujesz

Wodospady na fototapecie przynoszą ukojenie i relaks. Nawiązując do łączenia przyjaznych człowiekowi żywiołów: wody, powietrza i ziemi doskonale współgrają z ideą mieszkania jako enklawy bezpiecznego odpoczynku. Najczęściej wyzwanie pojawia się, gdy marzysz o fototapecie wodospad z dopasowaniem do rozmiaru ściany. W Agaton Studio od kilkunastu lat adoptujemy tapety z wodospadami na nietypowe ściany.   

Najczęstsze pytania o fototapety w rozmowach naszych klientów:

Wzór wodospadu z innego sklepu też wydrukujecie?

Na 99% będziemy mieli taką możliwość, gdyż większość firm korzysta z tego samego banku zdjęć Stock Adobe, gdzie będziemy mogli kupić zdjęcie wodospadu i wydrukować go na fototapecie.

Czy dopasowujecie rozmiar fototapety do skosów i wnęki na drzwi, okna?

Bardzo często drukujemy fototapety z wodospadami uwzględniając przeszkody architektoniczne jak okna, schody, skośne ściany.

Jak zamówić fototapetę na wymiar z wodospadem?

Prosimy o wybranie wzoru z naszego sklepu lub z banku zdjęć stock.adobe.com oraz zmierzenie ściany. Na tej podstawie przygotowujemy propozycję graficzną oraz wycenę.

Czy cena za fototapetę na wymiar jest wyższa od normalnej?

Najczęściej cena jest niższa, gdyż część fototapety, która miałby zostać odcięta jest nie wydrukowana.

Lepsza fototapeta wodospad w lesie, czy w szerokim krajobrazie

Co jest lepsze, tapeta wodospad otulona leśnym gąszczem, krajobrazem łąk i pól, a może skalistą strukturą gór. Każdy model wodospadu ma indywidualny charakter. Przy skalistych kaskadach poczujesz żywiołowość, a fototapeta z wodospadem w lesie przyniesie tajemniczy i rześki powiew botanicznej natury. Jeżeli pragniesz wyciszenia emocji oraz akceptacji, las przez który płynie mały wodospad na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Szukasz innych wzorów tapet z wodospadami niż te z naszej galerii? Napisz do nas mail biuro@agatonstudio.pl lub zadzwoń 723-555-725, a wyszukamy dla Ciebie idealny wodospad na fototapecie "skrojony" indywidualnie dla Twojej ściany.

Dlaczego fototapeta wodospad do łazienki, różni się od tej do salonu - sprawdzone porady

Główna różnica leży w materiale użytym do wydrukowania fototapety. Aby przetrwać, fototapeta o temacie wodospadu do łazienki powinna zostać wydrukowany na materiale wodoodpornym np winylu. Do salonu możemy zastosować bardziej dekoracyjne fototapety z wodospadami o ciekawych strukturach: tkanego płótna lub ziarenek piasku. Jeżeli nie wiesz na jakim materiale zamówić fototapety do salonu, a jakie do łazienki - zadzwoń do nas. Poradzimy.

Techniczna strona fototapety z wodospadem

Oferta Agaton Studio skupia się na fototapetach winylowych na fizelinie, ale na życzenie motyw wodospadu możemy wydrukować na dowolnym materiale: papierze lateksowym, naklejce lub macie ściennej - samoprzylepnej. Możemy również wykonać dekorację do łazienki na czystym płótnie winylowym, któremu nie zaszkodzi woda. W ofercie dodatkowej możesz również zamówić laminowanie fototapety.