Paryż

Nowe produkty

Piękne fototapety z Paryżem na wymiar ściany. Tutaj znajdziesz wyjątkowe modele w dobrej cenie. Fototapeta - Paryż to oryginalny, romantyczny i jednocześnie stylowy dodatek do każdego pomieszczenia. Doskonała jakość wzorów oraz ich niepowtarzalny klimat w połączeniu z jakością markowych materiałów sprawiają, że dekoracja łatwo się nakleja na ścianę, ma wyraziste i nie płowiejące kolory, a zatem doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie stylowego wnętrza.

Kawiarnia w Paryżu
Pokazywanie 1 - 19 z 19 elementów

Wyjątkowe fototapety z motywem romantycznego Paryża w Agaton Studio

Pamiętaj, aby wybrać dekoracyjną strukturę: ziarna piasku lub tkanego lnu. Każdy model:
  • - możesz zamówić na wymiar ściany
  • - w dowolnej kolorystyce
  • - na dowolnym materiale pasującym do podłoża np. naklejce na szafę lub meble

Ten rodzaj dekoracji pokoju staje się coraz bardziej modnym dodatkiem wnętrz, urozmaicając je i budując wyjątkowy klimat. Doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, biurze. Pięknie prezentuje się także w przestrzeniach handlowych, wzbogacając ich wygląd i przyciągając uwagę przychodzących klientów. Urzeka wysoką jakością wykonania i realistycznym odwzorowaniem miejsc charakterystycznych dla tego romantycznego miasta.

Przypominamy, że Twoja fototapeta „Paryż” będzie wykonana:
  • - specjalnie dla Ciebie,
  • - na niemieckim fizelinowym materiale,
  • - tuszami lateksowymi, których odporność na płowienie jest zatwierdzona 5 letnią gwarancją,
  • - na ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałach.
Nocna uliczka w Paryżu
Fototapeta z Paryża

Oryginalna i stylowa fototapeta z Paryżem. Idealna do klasycznych i nowoczesnych wnętrz

Doskonała jakość każdego modelu jest oparta na materiałach, z których zostanie wykonana oraz jakości wzorów. O ile jakość materiałów jest sprawdzalna na podstawie certyfikatów, o tyle jakość wzorów zależy od doświadczenia jakie dysponują producenci dekoracji. Nasze doświadczenie mierzone jest połową dekady. Każda fototapeta Paryż przygotowywana jest w taki sposób, aby po wykonaniu dekoracji, zdjęcie z dalszej i bliższej odległości prezentowało się doskonale. Nie akceptujemy półśrodków – u nas klient zyskuje 100% satysfakcji! Znajdziesz u nas słynne budowle tego romantycznego miasta, wieżę Eiffla, Katedrę Notre Dame oraz zagubione uliczki i schody. Sekwanę spajającą prawy i lewy brzeg, oraz panoramy widoków za dnia, jak i w nocy.

Wśród proponowanych modeli znajdziesz również oryginalne napisy, fotografie kolorowe, czarno-białe i w modnej sepii. Może się jednak zdarzyć, że nie ma wzoru, którego szukasz. To nie problem! Jeżeli w naszej ofercie nie znalazłeś idealnego wzoru, znajdziemy go dla Ciebie. Postaramy się sprawić, aby na Twojej ścianie znalazła się Twoja wymarzona fototapeta. Paryż to miasto urzekające wieloma uliczkami, miejscami i widokami, dlatego chcemy umożliwić Ci swobodny wybór najpiękniejszego, dopasowanego zdjęcia. Napisz do nas jakiego wzoru szukasz, a nasz zespół przyłoży się do jego odszukania. Jeżeli będzie taka potrzeba skontaktujemy się z jego twórcą i postaramy o prawa autorskie do wydrukowania zdjęcia.

ZA CO KOCHAMY TAPETY Z PARYŻEM

Paryż, to mekka kochanków. Zazdrośnie strzegących sekretu „Truskawkowej zupy” jedzonej na dachu starej kamienicy, a może siedzących wieczorem w cieniu wieży Eiffela i popijających z odkorkowanej naprędce butelki absynt. Ideały abstrakcjonizmu na maleńkim placu Montmartre są bliższe sercu niż gdziekolwiek indziej. To jest ideał do którego dążymy. W dekoracjach z Paryżem ma bić serce stolicy Francji. Rozpoznawalne i pożądane. Twój salon lub sypialnia po naklejaniu fototapety z Paryżem mają odetchnąć ideałami wolności, równości i braterstwa Liberté – Égalité – Fraternité. Poczuj siłę z jaką ozdoba ściany o temacie Paryskich zabytków potrafi zaangażować Twoją pasję metamorfozy do architektonicznej podróży. Zwróć uwagę na opowieści heroiczne i romantyczne, którymi brukowane są ulice Paryża. Trudno przegapić wdzięk z jakim styl paryskiej tapety odmieni Twój dom. Dekoracja z Paryżem, to coś więcej niż zwykła ozdoba ściany. Paryż, to deklaracja stylu życia, wartości, zainteresowań i pasji. Pokaż światu – zaprezentuj gościom Twój nowy salon tchnący klimatem paryskiej ulicy.