Obrazy do sypialni

Nowe produkty

Kategoria „obrazy do sypialni” została specjalnie stworzona po to, by zebrać w jednym miejscu jak największą liczbę obrazów, które będą doskonałymi dekoracjami naściennymi właśnie tego pomieszczenia! Sypialnia to w końcu wyjątkowe miejsce w domu – przestrzeń komfortu i wypoczynku po całym dniu ciężkiej pracy. To tu nabieramy energii i regenerujemy siły do dalszego działania! Warto zadbać o to, by to pomieszczenie wyglądało wyjątkowo dobrze. Tak, aby chciało nam się w nim przebywać.

Z tego względu Agaton Studio zebrało w jednym miejscu mnóstwo wzorów, które nie będą kłócić się z podstawowym zadaniem tego pomieszczenia, czyli relaksowaniem i uśmierzaniem skołatanych nerwów przed zapadnięciem w błogi sen. Choć zadanie wydaje się proste, nie tak łatwo znaleźć idealne obrazy do sypialni! Dlaczego? Otóż dlatego, że nie wszystkie wzory tak zwyczajnie pasują do tego pomieszczenia. Gdy wzór będzie zbyt jaskrawy i żywy, ciężko będzie oderwać od niego wzrok, a nierzadko w tym pokoju nie chcemy się na niczym skupiać. Warto wybrać coś delikatnego i przyjemnego, co pomoże ukoić skołatane nerwy i wyciszyć umysł, na przykład pole słoneczników lub widok z zachodzącym słońcem na pierwszym planie.

Pionowe paseczki, obraz w kilku częściach
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 435 elementów
Tropikalny widok na obrazie w sypialni

Obraz do sypialni na miarę Twoich potrzeb

Polecamy Państwa uwadze fenomenalną konstrukcję naszych produktów! Jak to robimy? Naturalny lniany materiał z nadrukiem zostaje naciągnięty na sosnowe krosna, czyli ramę. Pomimo tak prostego opisu jest to bardzo pomysłowe i nowoczesne rozwiązanie, co można zauważyć zwłaszcza przy dekoracjach wieloczęściowych. Mowa tu o tryptykach składających się z trzech części oraz pentaptykach, czyli pięcioczęściowych obrazach, które na dodatek zazwyczaj różnią się wielkością kolejnych elementów. Oto nowoczesne obrazy do sypialni! Pomimo złudzenia, że dekoracja została podzielona na wiele części i wzór nie stanowi już jedności, wystarczy spojrzeć na niego z boku, a wtedy wszystko znów wygląda jak ogromna całość. A to dzięki temu, że część wzoru zostaje zawarta na bokach. Pomimo tak prostej konstrukcji tego typu dekoracje mają sporo ciekawych smaczków, które uwidaczniają się dopiero na ścianach.

Znalezienie wzoru, który będzie w neutralny sposób poprawiał wizualnie wnętrze, nie jest łatwe. Czasami warto ułatwić sobie życie, na przykład wybierając klasyczny wzór z makowym polem w kolorach czerni i bieli – jedynym wyjątkiem dekoracji są kwiaty, które zachowały swój naturalny, czerwony kolor. Taka wspaniała dekoracja sprawi, że pokój, w którym odpoczywamy zyska nieco artystycznego wyrazu. Obrazy mogą ulepszyć delikatnie estetykę całego wnętrza, podkreślając jego indywidualny charakter. Innym pomysłem na uzyskanie równie ciekawych efektów będzie wenecki kanał, po którym leniwie płyną charakterystyczne gondole. A promienie zachodzącego słońca sprawiają, że wszystko skąpane jest w kolorze brązu i pomarańczy. Dla odmiany dekoracja, w której barwy w żaden sposób nie zostały przytłumione, będzie nadawała pomieszczeniu nieco żywszy klimat, który nie będzie przeszkadzał podczas snu, a pomoże przy porannym wstawaniu.

Obrazy do sypialni – dobry wybór!

Najprostszym sposobem na piękne obrazy do sypialni jest kierowanie się przy wyborze własnymi zainteresowaniami. Dekoracje wyrastające z naszych ulubionych motywów z pewnością szybko się nam nie znudzą, a to sprawi, że zwyczajnie będą cieszyć nasze oko znacznie dłużej. Gdy mamy do czynienia z zapaleńcem jeździectwa, który zawodowo lub tylko hobbystycznie zajmuje się końmi, wybór idealnego motywu będzie banalny! Mistrz kuchni ucieszy się z truskawek, a miłośniczka paryskich klimatów z motywu z wieżą Eiffla. Jednakże warto znaleźć taki wzór, który nie tylko trafi w nasz indywidualny gust, ale na dodatek będzie idealnie pasował do sypialni.

Chodzi tu o to, aby do pokoju służącemu wyciszeniu nie wybierać stada koni w galopie, które będą skutecznie zwracać na siebie uwagę. Z Agaton Studio osiągniecie Państwo zadowolenie płynące z dobrze dobranej dekoracji! Jeśli interesują Państwa nasze obrazy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wzorów, które są dostępne w naszym sklepie internetowym za sprawą stworzonej przez nas galerii, do której wgląd mają Państwo w odpowiedniej zakładce.

Pole maków na sypialnianym obrazie