na szafę

Nowe produkty

Fototapety na szafę

Fototapety przeznaczone na szafę wnękową lub drzwi szafy wolno-stojącej. Każdy wzór dopasujemy do wymiarów Twojej szafy. Zamawiając u nas otrzymasz fototapetę dociętą do wymiarów poszczególnych drzwi. Wyślij do nas wymiary drzwi, a w odpowiedzi za darmo otrzymasz projekt szafy z wybraną fototapetą oraz wycenę wykonania dekoracji. Uwaga! Prosty montaż fototapety!

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 109 elementów

Najlepsze fototapety na szafę

Kategoria dekoracji na szafę jest jedyna w swoim rodzaju. Nie chodzi tutaj oo wzory których nigdzie indziej nie da się znaleźć choć i takie się pojawiają. Niezwykłość tej galerii leży w materiałach wykorzystywanych do ozdobienia szafy, oraz sposobach jego przyklejenia. Dla wyjaśnienia są dwa rodzaje materiałów które można wykorzystać do ozdoby szafy, są nimi fototapeta oraz naklejka. Tradycyjne fototapety występują w dwóch fakturach, pierwszą jest piasek którego delikatna faktura przypominająca drobne ziarenka pokrywające plaże doskonale oddaje kolorystykę wzoru jednakże ma tendencję do lekkiego odbijania światła. Drugą jest faktura tkanego lnu i rzeczywiście przypomina owy materiał, jest równie dokładna jeśli chodzi o ostrość i kolorystykę grafiki jednakże dzięki gęsto splecionym nitkom nie odbija światła. Te wspaniałe materiały są doskonałe na ściany gdzie przykleja się je na klej do tapet, jednakże w przypadku drzwi do szafy taki sposób się nie sprawdzi. Najlepszym wyjściem jest wstawienie fototapety między szybę a płytę szafy. Dzięki temu dekoracja będzie doskonale zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak przecieranie, które mogłyby ją zniszczyć, a ponadto znacznie ułatwi dbanie o czystość. Naklejka stanowi jeden z najlepszych możliwości jeśli chodzi o ozdabianie powierzchni na które normalnie fototapety nie da się przykleić i takim właśnie miejscem są drzwi szafy. Jak już zostało wspomniane wcześniej fototapety nie da się przykleić na taką powierzchnię bez przykrycia ją szybą , jeśli jednakże szafa nie ma domyślnie takich elementów odpowiednie przeróbki mogą być zbyt drogie lub czasochłonne i uciążliwe. W takiej czy innej sytuacji naklejka jest doskonałym materiałem na ozdobienia szafy.

Modne wzory fototapet na szafę

Jeśli chodzi o same wzory, które przecież są najważniejsze, wybór jak zawsze jest ogromny. Niezależnie co w planach miało się znaleźć w tym pomieszczeniu najprawdopodobniej można to odkryć właśnie w tej galerii. Dokładniej mówiąc kategoria ta zawiera wspaniałe wzory z tematyki abstrakcji, architektury, natury i wiele innych w najróżniejszej kolorystyce. Wszystkie jednak łączy to że nadają się idealnie na drzwi szafy. Najpopularniejszymi wzorami na takie miejsce są od zawsze motywy z tematyki architektury. Jednymi z najlepszych są bezsprzecznie panoramy miast. Te wielkie metropolie stanowią wspaniałą dekorację zwłaszcza na dużym płótnie, wnosząc do wnętrza nieco nowoczesnego wyrazu. Ponad to często można spotkać się z wzorami o różnej kolorystyce jak na przykład czerni i bieli, czy sepii, lub nawet one color, czyli cały wzór pogrążony jest w nastrojowej skali szarości natomiast jeden najbardziej charakterystyczny element zachowuje swoją naturalną lub nawet zupełnie nową bardziej abstrakcyjną barwą. Kolejnymi wzorami z tej wspaniałej tematyki mogą być grafiki z efektem powiększenia wnętrza. Ta niezwykła właściwość sprawia że pomieszczenie wydaje się być wizualnie większe pomimo tego że w rzeczywistości jego rozmiar wcale się nie zmienił. Dzieje się tak za sprawą perspektywy widocznej na wzorze, to dzięki niej dekoracja ma ten niezwykły efekt. Do tematyki architektury należą również sławne budowle z całego świata. Nie ma potrzeby dalszego wyjaśniania co zawierają takie grafiki lecz warto wspomnieć że to właśnie w ich przypadku tryb one color sprawdza się najlepiej podkreślając wartość tych znanych an całym świecie monumentów. Kolejną równie popularną tematyką jest abstrakcja, jej wzory pozwalają artystom na puszczenie wodzy fantazji i stworzenie naprawdę niepowtarzalnych wzorów które sprawiają że wnętrze w którym zostaną umieszczone zyskuje charakter podobny do nowoczesnej galerii sztuki. Dobraym przykładem właśnie takich grafik mogą być fale mistycznej energii poruszane delikatnym wiatrem eterycznej energii. Kolejnym przykładem który w dodatku zawiera efekt powiększający wnętrze może być kolisty tunel którego ściany zauważyć można tylko dzięki sieci linii które powoli zmniejszają się i zacieśniają wraz z odległością od środka dekoracji. Takie i wiele innych wzorów można właśnie znaleźć przeszukując galerię. Kolejnymi wzorami wartymi zauważenia są te z tematyki natury. Mowa tutaj o wszelkich kwiatach trawach drzewach i tak dalej. Pomimo ich pozornej prostocie są to niezwykle ciekawe i piękne wzory, każdy z nich idealnie się nada na ozdobienie drzwi do szafy.