do restauracji

Nowe produkty

Fototapety do restauracji

Fototapety do restauracji wzmocnione i trwałe, laminwane na wymiar ściany.

Dobranie dekoracji do restauracji wydaje się być łatwym zadaniem, niestety tylko z pozoru. Szukając odpowiedniego wzoru do swojego lokalu restaurator musi wziąć pod uwagę nie tylko czy fototapeta będzie pasować do wnętrza ale i czy dzięki niej klienci dobrze zapamiętają wizytęi zechcą wrócić po dokładkę. A więc idealna dekoracja powinna podtrzymywać charakter jaki panuje w pomieszczeniu, dlatego też raczej nie znajdzie się w cukierni fototapety ze stekiem i frytkami, idealnym wyborem dla takiego typu miejsca była by fototapeta z kulkami lodów owocowych albo kawę z kruchym ciastkiem. Ten przykład odnosi się do wszystkich restauracji w których dekoracja ma być bezpośrednio związana z serwowanymi specjałami. Tego typu sposób ozdoby sprawia że klienci dobrze zapamiętują restaurację, więc gdy następnym razem wyruszą na poszukiwanie posiłku z pewnością skierują się do dobrze znanej restauracji. Innym sposobem, jest ozdobienie lokalu z pomocą przepięknych widoków górskich szczytów, złotych pól poruszanych wiatrem niczym morze, pejzaży miast z dalekich stron świata, oraz wiele innych równie wspaniałych dekoracji.

Aby każdy mógł samodzielnie znaleźć wzór który najlepiej pasuje na ściany jego restauracji kategoria ta została specjalnie dobrana by jak najbardziej ułatwić to zadanie. Dlatego też znaleźć tutaj można tylko te dekoracje które będą się nadawać na ściany tego konkretnego pomieszczenia. Wiadomo że lokal sam w sobie stanowi wizytówkę, z tego powodu warto zadbać o jego wystrój, a jednym z najlepszych sposobów jak już wcześniej zostało wspomniane jest wykorzystanie wzorów z serwowanymi daniami. Takie fototapety nie tylko spełnią funkcję marketingową ale i sprawią że wnętrze zyska niepowtarzalny charakter. Doskonałym przykładem może być kawiarnia, nie ma lepszej dekoracji do takiego miejsca niż ziarna tego czarnego aksamitnego płynu. Ponad to zdarza się że żaden wzór nie jest w stanie sprostać długości ściany, w takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest wykorzystanie fototapety na metry. Jest to dekoracja z powtarzającym się motywem dzięki czemu jej długość w zasadzie nie ma granic. Tego typu dekoracje idealnie nadają się do wąskich i długich miejsc sprawiając że z pozoru nieużytkowe elementy otoczenia stają się najwspanialszymi ozdobami. Ciekawą funkcją takich wzorów jest również ich zastosowanie jako fototapety do kuchni. Panorama sprawia, że mogą zostać użyte w pasie roboczym między wiszącymi szafkami i blatem roboczym.

Jeśli jednak tematyka gastronomiczna nie jest brana pod uwagę, warto spojrzeć na architekturę. Wzory tego typu należą do ścisłej czołówki wszystkich dekoracji, jednak nawet w tu znajdują się faworyci. Tak jak wcześniej jest również i tutaj, warto skojarzyć tematykę dekoracji z tą panującą we wnętrzu. Dla przykładu pizzeria mogłaby na swoich ścianach przykleić fototapetę ze starym Włoskim miastem o kamiennych ścianach i czerwonej dachówce, lub pójść o krok dalej wykorzystując wzór z antycznym koloseum. Niezależnie od dokonanego wyboru dekoracji, pomimo że nie ma bezpośredniego połączenia z jedzeniem nada wnętrzu wspaniały klimat który można poczuć właśnie w tej mekce pizzy. W ten sposób można urządzić każdy lokal nadając mu charakterystyczny oryginalny wyraz. Jednakże aby nie umniejszać zalet innych dekoracji, zastosowanie wzorów z konstrukcjami które zwyczajnie dobrze wyglądają są również jest dobrym pomysłem, który powinien przyciągnąć klientów.

Gdy restauracja jest zbyt surowa, nie przywołuje pozytywnych emocji, doskonałym pomysłem jest dodanie jej nieco delikatności. A nie ma delikatniejszych wzorów niż kwiaty. Ciekwą propozycją będzie również obraz kwiaty. Nieskończona liczba kolorów i kształtów zapewnia że każdy z łatwością znajdzie coś co indywidualnie podniesie poziom jego lokalu. Zadaniem tego typu dekoracji jest przede wszystkim sprawienie by klient dobrze wspominał tę wizytę i w przyszłości wspomniał o lokalu znajomym i ponownie go odwiedził. Dzięki dobrze dobranej fototapecie można być pewnym że przynajmniej image będzie warty zapamiętania. Będąc już przy tematyce kwiatów warto wspomnieć o innych roślinach które również doskonale pasują do ozdobienia takich wnętrz. Ciężko dokładnie sprecyzować co przedstawiają ponieważ jest to ogromna dziedzina i tylko poprzez sukcesywne przeglądanie można wpaść na interesujący wzór który będzie wnosić coś ciekawego do lokalu.

Poza przedstawionymi przykładami wzorów wciąż pozostaje gigantyczna liczba wzorów oraz nie przedstawionych tematyk które równie doskonale są w stanie sprawić by zwykły lokal stał się naprawdę wyjątkowym miejscem, do którego klienci z chęcią powrócą. Dzięki tej wyspecjalizowanej kategorii karkołomne poszukiwania staną się znacznie łatwiejsze, co pozwoli dokonać lepszego wyboru i zaoszczędzić masę czasu.

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 368 elementów