Morze

Nowe produkty

Oferujemy fototapety z motywem morza na wymiar ściany. Tutaj kupisz tapety, które wspaniale udekorują Twój salon lub sypialnię. Wśród nich znajduje się unikalna fototapeta morze winylowa na flizelinie, którą zamówisz dopasowaną do wymiarów ściany oraz w dowolnej kolorystyce. Temat na dekoracjach: plaża, fale, piasek oraz morska perspektywa, które idealnie współgrają ze stylistyką nowoczesnych wnętrz. Uwaga! Prosty montaż potwierdzony przez tysiące zadowolonych klientów. Szukasz wzoru, którego u nas nie ma? Napisz do nas biuro@agatonstudio.pl, a my wyszukamy każdy wzór morza.

Oglądana fototapeta morze jest najczęściej stosowana przy poprawie stylistyki salonu, sypialni oraz kuchni. Kolorystyka i ujęcie tematu morskich fal pozwala zastosować dekoracje w dowolnym miejscu. Poznaj stałe cechy naszych tapet:

  • - proste naklejanie – klej nanosimy jedynie na ścianę,
  • - flizelina wzmocniona warstwą winylu,
  • - ekologiczne i bezwonne farby, którymi drukowane są tapety.
  • Zastanawiasz się, co możemy zmienić w tapecie?
  • - szerokość i wysokość, a zatem dopasować widok na morze do wymiaru Twojej ściany,
  • - zmienić kolorystykę – z pełnego koloru na sepię lub czarno białą,
  • - zaproponować tańszy materiał.
Fototapeta z widokiem na morze
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 53 elementów
Fototapeta przedstawiająca wielką fale

Stwórz domową plażę dzięki fototapecie z morzem

Morska perspektywa fal, plaży i piasku doskonale sprawdzi się przy dekorowaniu każdego wnętrza - powiększy je optycznie oraz zrelaksuje, nawiązując do wakacji. Byliśmy już nad morzem koralowym oraz śródziemnym, oglądaliśmy morską bryzę przy zachodzącym słońcu. Piękne są dalekie morza, ale najpiękniejszy polski Bałtyk. Fototapeta morze Bałtyckie wnosi do pomieszczenia przyjazny klimat, poprawia wizualną oprawę oraz pobudza do marzeń. Jest Idealną scenerią, którą warto udekorować nasz salon lub sypialnię.

Bałtyk to doskonała koncepcja, która nigdy się nie nudzi, ponieważ wypływa z naszych doświadczeń i wspomnień chwil, gdy idąc brzegiem morza oglądaliśmy zachodzące słońce. Ciepła woda, szumiące fale i otwarta przestrzeń to rzeczy, które prezentuje fototapeta morze dostępna w sklepie Agaton Studio. Nie sposób zapomnieć, nie sposób przejść obojętnie obok ściany, na której zostanie naklejona dekoracja z polskimi falami. Co więcej, dajemy 5 lat gwarancji, że nawet na nasłonecznionej ścianie kolory nie wypłowieją i zachowają piękne nasycone barwy!

Fototapeta morze i plaża
Fototapeta morze i palma

Fototapeta morze - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Przyjęło się uważać, że skoro dekoracja przedstawia wodę, powinna zostać naklejona w łazience. Uważamy inaczej. Morski klimat dekoracji bardzo rzadko skupia się na wodzie. Najczęściej będzie, to plaża, wydmy, falochron, zachód lub wschód słońca. Fototapeta morze przedstawia fale, które są pięknym tłem, ale głównym tematem jest coś zupełnie innego - wspomnienia, magiczna atmosfera i śpiew mew w oddali. Gdy zauważysz tę zależność, morskie tapety otworzą się również na inne wnętrza: salon, sypialnię lub przedpokój, którym nadadzą wyjątkowego klimatu.

Zaszalej i udekoruj całą ścianę w sypialni! Zaśniesz i obudzisz się na plaży. Odpowiednio dobrana do stylu pomieszczenia i jego klimatu fototapeta przedstawiająca morze wkomponuje się w przestrzeń i jedyne, czego będzie brakowało, to ciepły piasek i szum morskich fal. Nasza kolekcja, w której zamówisz tapety z widokiem na wodę powstała w oparciu o własne wzory. To nie są dekoracje, które można kupić gdzie indziej - ich unikalność jest ciekawym dodatkiem. Zapewnienie wyjątkowości sprawia, że jest bardzo mała szansa na to, że sąsiad będzie miał taką samą ozdobę na ścianie.

Jaki kolor wybrać dla tapety z morzem

Każda tapeta z motywem morze jest inna. Do swojego pomieszczenia wybierz taką, która stylistycznie i kolorami będzie dopasowana. Czarno białe zaangażują uwagę na szczegółach: kołkach falochronu, kształcie fal i chmur. Najczęściej stosowane przy mono-kolorowych, nowoczesnych pomieszczeniach, które wymagają przestronności. Kolorowe dekoracje z morzem będą imitowały prawdziwy morski krajobraz z żółtym piaskiem na plaży, głębokim granatem odmętów wody i błękitem nieba. Taka ozdoba sprawdzi się, gdy metamorfozę przechodzi tradycyjnie urządzony pokój. Na koniec najważniejszy kolor, który od lat cieszy się ogromną popularnością, a jest to sepia. Odcienie brązu tonują wprawdzie żywą kolorystykę morskiej ozdoby, ale pobudzają wyobraźnię i co chyba najważniejsze kolor pasuje do większości dodatków we wnętrzach. Brązowe lub oparte na ciepłych kremach i beżach są bowiem najczęściej meble, podłogi, dywany. Zestawienie kolorystyczne sepii będzie więc najlepszym rozwiązaniem do większości wnętrz. Standardem w AgatonStudio.pl jest praca na próbkach kolorystycznych. Wystarczy, że prześlesz do nas kartkę pomalowaną farbą, która zdobi Twoją ścianę, a dobierzemy taki kolor tapety z morzem aby do niego pasował. Takie dopasowanie jest u nas darmowe.

Fototapeta morze - nowoczesny sposób na ścianę

Szukając przestrzeni w naturze nie możemy przejść obojętnie obok dekoracji w klimacie morza. Naturalna perspektywa oddalających się fal mocno zarysowana przez pale falochronu lub nadmorskiego mola sprawia, że fototapeta morze w 3D nabiera głębi i powiększa optycznie wnętrze. Wyjaśniamy od razu, że 3D bazuje na rodzaju wzoru, natomiast nadruk pozostaje taki sam: lateksowy i bezpieczny dla zdrowia. Nasze propozycje tego rodzaju dekoracyjnych tapet z morzem wynikają z przestrzeni, jaką zapewnia specyfika morskich wzorów.

Kolor morza – niebieski, prawie granatowy. Kolor nieba – błękitny, przetykany białymi chmurami. Kolor piasku – żółty, piaskowy, złoty… Kolory mają znaczenie, ale czasami wnętrze wymaga równowagi kolorystycznej. Fototapeta może zostać dopasowana w sepii lub czerni i bieli. Wzory wbrew pozorom nie tracą na dekoracyjności. Zachodzące słońce nad Bałtykiem jest mniej kolorowe, ale przez to zwrócimy uwagę na przenikające przez niebo promienie słońca, rozbłyski na grzbietach fal. Popularną kolorystyką jest sepia – ciepłe odcienie brązu. Zejście do morza między wydmami porośniętymi trawą o długich listkach prezentuje się doskonale właśnie w sepii kremowo – beżowej.

Powiększenie wnętrza dekoracją na ścianę z morzem

Będąc na plaży łatwo zauważyć, że dominującą cechą morskiego krajobrazu jest przestrzenność. Niczym nie zakłócona głębia, aż po horyzont. Ten element warto wykorzystać przy dekorowaniu ścian, gdy chcemy optycznie powiększyć wnętrze. Równowaga poziomych linii: fal, horyzontu i plaży nada pomieszczeniu systematyczności. Kolorystyka i temat idealnie współgra z tklimatem salonu lub sypialni. Zamieniając pustą ścianę na ekspozycję morskiego krajobrazu staniesz się właścicielem perspektywy, która natychmiast zachwyci detalami. Ozdoby ścienne z morzem kochamy za niczym nie zmącony spokój i odgłos fal nierozbijających się o brzeg i generujących relaksujący szum. Przy tapecie z morzem odpoczniesz. Zyskasz więc dwa razy: przestrzeń i klimat kojarzący się z odpoczynkiem. Lekka bryza, pusta plaża, ciepły piasek i Ty na skraju sielankowej atmosfery. Wyczaruj w swoim wnętrzu wakacje, które trwają przez cały rok.

Dekoracyjna bryza Bałtyku w Twoim mieszkaniu

Oczywiście najładniej na ścianie będzie wyglądała dekoracja z tematem Bałtyku. Polskie morze ma niepowtarzalny klimat i o każdej porze roku wygląda inaczej, ale równie pięknie. To właśnie Bałtyk jest głównym motywem ozdób z naszej galerii. Warto zauważyć, że zdjęcia dla potrzeb druku tapet z Bałtykiem wykonywane są doskonałym aparatem Canon 5ds o rozdzielczości 50mpx co zapewnia wyjątkowe szczegóły nawet przy ozdabianiu naprawdę dużych ścian. Aby mieć pewność zapytaj nas o darmowe próbki w skali 1 do 1. Zobaczysz na nich wyraziste bale drewna w falochronach, kropelki wody w rozbryzgujących się falach. Dobra jakość zdjęć powiązana z ekskluzywnym podkładem winylowym (od strony ściany fizelina) sprawia, że zamawiając bałtycką ozdobę w Agaton Studio otrzymasz wyjątkowy i trwały produkt zdobniczy, który łatwo zamontujesz na ścianie i utrzymasz w czystości.

Wróćmy do walorów estetycznych morza Bałtyckiego. Kto z nas nie tęskni za romantycznym spacerem po plaży, gdy zachodzące słońce muskało włosy, a wiatr niósł pieśni szumiących fal. Sielska atmosfera spokoju warta jest zapamiętania i przeniesienia na zdobniczą kanwę ściennego dekoru. Mamy dla Ciebie wyjątkową bo autorską kolekcję wzorów, których genezą są zdjęcia wykonywane podczas plenerów. Nasi autorzy mają świadomość piękna morskiego krajobrazu, ale bliska jest im również wiedza o rozdzielczości wykonywanych zdjęć oraz ustawieniach ostrości. To co w morskim krajobrazie ma być wyraziste takie właśnie będzie, a gdy zamglone ukryje się w oparach. Wszystko to, aby fototapeta z morzem stała się ozdobą, której pozazdroszczą Tobie goście, a domowników będzie napawała dumą.

Fototapeta morze do sypialni aranżacja

Fototapeta morze – ładne i modne

Morska perspektywa fal, plaży i piasku doskonale sprawdzi się przy dekorowaniu każdego wnętrza. Powiększy optycznie oraz zrelaksuje nawiązując do wakacji. Byliśmy już nad morzem koralowym oraz śródziemnym. Oglądaliśmy morską bryzę przy zachodzącym słońcu. Piękne są dalekie morza, ale najpiękniejszy polski Bałtyk. Drobny piaseczek, szerokie plaże schodzące łagodnie do wody, stare falochrony obrośnięte mchem. Idealna sceneria, którą warto udekorować nasz salon lub sypialnię. Fototapeta morze Bałtyckie wnosi do pomieszczenia przyjazny klimat, poprawia wizualną oprawę oraz pobudza do marzeń. Idealna koncepcja marynistyczna, która nigdy się nie nudzi, gdyż wypływa z naszych doświadczeń o chwilach, gdy idąc brzegiem morza oglądaliśmy zachodzące słońce. Ciepła woda, szumiące fale i otwarta przestrzeń. Nie sposób zapomnieć, nie sposób przejść obok ściany na której zostanie naklejona fototapeta z polskim morzem obojętnie.

fototapeta morze do salonu
 

Fototapeta plaża, morze do jakiego wnętrza

Przyjęło się uważać, że skoro dekoracja przedstawia wodę, powinna zostać naklejona w łazience. Uważamy inaczej. Morski klimat dekoracji bardzo rzadko skupia się na wodzie. Najczęściej będzie, to plaża, wydmy, falochron, zachód lub wschód słońca. Morskie fale są pięknym tłem, ale głównym tematem jest coś zupełnie innego. Gdy zauważysz tą zależność, morskie tapety otworzą się również na inne wnętrza: salon, sypialnię lub przedpokój. Zaszalej i udekoruj całą ścianę w sypialni. Zaśniesz i obudzisz się na plaży. Odpowiednio dobrana fototapeta plaża wkomponuje się w przestrzeń i jedyne czego będzie brakowało, to ciepły piasek i szum morskich fal. Nasza kolekcja w której zamówisz fototapety z widokiem na morze powstała w oparciu o własne wzory. To nie są dekoracje, które można kupić gdzie indziej. Ich unikalność jest ciekawym dodatkiem. Zapewnienie wyjątkowości sprawia, że jest bardzo mała szansa na to, że sąsiad będzie miał taką samą ozdobę na ścianie.

fototapeta morze do przedpokoju

 

Fototapeta 3d morze – nowoczesny sposób na ścianę

Szukając przestrzeni w naturze nie możemy przejść obojętnie obok dekoracji w klimacie morza. Naturalna perspektywa oddalających się fal mocno zarysowana przez pale falochronu lub nadmorskiego mola sprawia, że wzory 3d nabierają głębi i powiększają optycznie. Niezależnie od tego, czy fototapetę nakleisz na ścianę za telewizorem w salonie, czy nad łóżkiem w sypialni pomieszczenie będzie wydawało się większe. Wyjaśnijmy od razu, że 3d bazuje na rodzaju wzoru, natomiast nadruk pozostaje taki sam: lateksowy i bezpieczny dla zdrowia. Aby stworzyć 3d jakie oglądamy w okularach na filmach 3d musielibyśmy zastosować druk soczewkowy, a cena dekoracji byłaby tak wysoka, że nieprzyswajalna. Nasze propozycje fototapet 3d z morzem wynikają z przestrzeni jaką zapewnia specyfika morskich wzorów.

fototapeta zachód słońca nad morzem 

Kolory morskiej fototapety mają znaczenie

Kolor morza – niebieski – prawie granatowy. Kolor nieba – błękitny, przetykany białymi chmurami. Kolor piasku – żółty – piaskowy – złoty. Kolory mają znaczenie, ale czasami wnętrze wymaga równowagi kolorystycznej. Oferujemy dopasowanie sepii lub czerni i bieli. Wzory wbrew pozorom nie tracą na dekoracyjności. Zachodzące słońce nad Bałtykiem jest mniej kolorowe, ale przez to zwrócimy uwagę na przenikające przez niebo promienie słońca, rozbłyski na grzbietach fal. Popularną kolorystyką jest sepia – ciepłe odcienie brązu. Zejście do morza między wydmami porośniętymi trawą o długich listkach prezentuje się doskonale właśnie w sepii kremowo – beżowej. Trwałość na nie blaknięcie jest bardzo długa. Dajemy 5 lat gwarancji, że nawet na nasłonecznionej ścianie kolory nie wypłowieją i zachowają piękne nasycone kolory.

fototapeta zachód słońca nad Bałtykiem     fototapeta plaża