Maki

Nowe produkty

Fototapety maki

Fototapety z motywem maków - winylowe na fizelinie. Wyjątkowa dekoracja winylowa na fizelinie. Tutaj kupisz fototapety z makami na wymiar ściany. Odkryj wiele fototapet z motywem maku z galerii Agaton Studio. Inspirujące czerwienią, dekoracje na ścianę, które poprawią stylistykę pomieszczenia. Każdą fototapetę wykonujemy na zamówienie, a zatem możesz uwzględnić potrzebne wymiary w zamówieniu.

Więcej informacji o fototapetach z modelami maków uzyskasz telefonicznie 725-555-725 lub mailowo biuro@agatonstudio.pl Poznaj szrokie możliwości stylizacji wnętrza z modnymi dekoracjami w kolorze czerwonych płatków maku

Pokazywanie 1 - 21 z 21 elementów

Zachwycające fototapety z makami na Twoją ścianę

Niezależnie od wzoru na fototapecie z makami zapewniamy, że otrzymasz: 1/ fototapetę winylową na fizelinie 2/ ekologiczny druk bezwonnymi farbami lateksowymi 3/ dopasowanie kolorystyczne oraz rozmiaru Skorzystaj ze wspaniałej oferty na piękne pomieszczenie ozdobione tapetą z tematem maków. Jakość i najlepsze dostępne materiały na rynku gwarantowane.

Do jakiego wnętrza fototapeta maki

Z uwagi na lekkość wzorów, najpopularniejszym miejscem do zastosowania dekoracji z makami są ściany w sypialni oraz kuchni. Czerwień można dopasować do dodatków tworząc jednolitą kompozycję wnętrza. Delikatne płatki maczków w połączeniu z zielonym tłem wprowadzą atmosferę ciepła. Sprawwdź jak będzie wyglądał Twoja sypialnia ozdobiona fototapetą z makami. Prześlij do nas zdjęcie swojego wnętrza, napisz którą ścianę chcesz udekorować oraz jakie ma wymiary. Wykonamy indywidualną aranżację z wybraną fototapetą.

 Fototapeta maki do sypialni

FOTOTAPETA MAKI NA BIAŁYM TLE

Czerwone kwiaty maków doskonale prezentują się na białym lub szarym tle. Kontrast kolorów sprawia, że czerwień wygląda na bardziej intensywną. Jeżeli na ścianę pragniesz nakleić dekorację z makami warto rozważyć to zestawienie kolorów. Mogą to być wzory z izolowanymi kwiatami, na których zarówno zielone gałązki jak i czerwone płatki maków zostały wycięte z oryginalnego tła, a następnie umieszczone na neutralnym kolorze białym. Bardzo często maki umieszczane są na szarym tle traw – czerwone pozostają jedynie płatki maków. Tło takiej fototapety nie jest białe, a jednak szara kompozycja łąki jako tła wygląda ciekawiej. Źdźbła traw wprowadzają do kompozycji pionowe linie, które dynamizują ozdobę ściany. Taka dekoracja jest oryginalniejsza niż w przypadku jednolitego białego koloru. Warto nadmienić, że fototapeta maki może całkowicie odbiegać od utartych standardów kolorystycznych. Płatki maków mogą być turkusowe, niebieskie, białe, fioletowe... właściwie w dowolnym kolorze co sprawia, że można je dospawać do dodatków w mieszkaniu.

Fototapeta maki na białym tle

FOTOTAPETA NA ŚCIANĘ MAKI POLNE

Łąka maków jak żadna inna dekoracja nie wyraża lepiej głębi 3d. Makowe kwiaty jako pierwszy plan i tło częściowo rozmytej łąki sprawią wrażenie przestrzenności i powiększą optycznie mały salon lub sypialnię. Fototapeta 3d maki ma duże predyspozycje do naturalnego powiększenia ściany, gdyż to właśnie pole stanowi naturalną i właściwie jedyną okazję do oglądaniach tych pięknych kwiatów w naturze. Maków nie można kupić w kwiaciarni właśnie z uwagi na ich nietrwałą naturę. Nie poddają się hodowli, a kruche i finezyjne płatki wytrzymują tylko w naturze. 

Fototapeta maki polne

FOTOTAPETA MAKI DO SALONU LUB SYPIALNI

A może lepiej będzie wyglądała fototapeta maki do kuchni? Zwróć uwagę, że fototapeta z makami nie będzie nadawała się do każdego wnętrza. Temat maków determinuje wnętrze. Tradycyjne wnętrza z meblami drewnianymi lub opartymi na płycie drewno-podobnej niewątpliwie zyskają na atrakcyjności, ale wnętrza z meblami na wysoki połysk będą się kłóciły z makową tapetą. Tak więc dobrym rozwiązaniem jest naklejanie fototapety maki na ścianie w salonie lub sypialni o wystroju tradycyjnym. Nasze doświadczenia podpowiadają, że taka ozdoba ściany pozytywnie wpływa na odbiór wnętrza. Delikatne płatki maków nadają lekkości, a czerwień pozytywnego nastawiania. W salonie możesz rozważyć udekorowanie ściany za sofą lub obok niej. W sypialni nad łóżkiem lub obok niego. Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Gdy zdecydujemy się umieścić maki za wezgłowiem łóżka lub nad kanapą, fototapetę z makami będzie można oglądać, gdy nie będziemy korzystać z tych mebli w innym przypadku dekoracja znajdzie się za naszymi plecami. Niewątpliwie jednak, pomieszczenie zyska, gdyż dekoracja będzie stanowiła przedłużenie mebla.

Fototapeta maki do salonu

FOTOTAPETA CZERWONE MAKI

Idealne kompozycja kwiatów w idealnym kolorze życia. Czerwień jest utożsamiana z miłością, życiem, zdrowiem, ogniem.. co sprawia, że właśnie ona jest bardzo często adoptowana w naszych mieszkaniach jako dodatek kolorystyczny, którego zadaniem jest pobudzenie wnętrza. Należy jednak uważać z ilością czerwieni. Dodatki są wskazane, cała ściana w czerwieni będzie agresywna. Prawdopodobnie z uwagi na czerwień w idealnych proporcjach fototapety maki cieszą się popularnością. Nasze fototapety nie płowieją co sprawia, że nawet, gdy ozdobisz nasłonecznioną ścianę, kolory pozostaną intensywne przez długie lata.