do łazienki

Nowe produkty

Sklep internetowy Agaton Studio proponuje Państwu wyjątkowe fototapety do łazienki – laminowane i wodoodporne – wykonywane na wymiar ściany. Każda nasza tapeta po zalaminowaniu ma wzmocnioną odporność na wilgoć, a jej ozdobne przetłoczenia (ziarenek piasku lub tkanego lnu) można dopasować do chropowatości kafelków w łazience. Każdy wzór mogą Państwo dopasować do potrzebnych rozmiarów. Wystarczy napisać do nas na adres biuro@agatonstudio.pl – w odpowiedzi za darmo otrzymasz wzór dopasowany do preferowanych wymiarów oraz wycenę wykonania. Łazienka wymaga dość konkretnych wzorów, więc jeśli powiesimy w nim dekorację nienadającą się do tego pomieszczenia, nie uzyskamy oczekiwanego efektu, a jedynie wprowadzimy niepotrzebne zamieszanie. Z tego powodu powstała ta kategoria produktów Agaton Studio, która ma Państwu ułatwić znalezienie najlepszej możliwej dekoracji do Państwa wnętrza. Przeglądając udostępnioną przez nas galerię natknąć się można na wszelkie motywy wodne, rośliny, oraz elementy architektury i abstrakcji. Jest w czym wybierać!

W naszej firmie wiemy, że znalezienie dobrej fototapety do łazienki stanowi duże wyzwanie, które wymaga poświęcenia dłuższej chwili. Jest tak z tego powodu, że łazienka to bardzo wymagające pomieszczenie ze względu na panującą w nim wilgoć. Jest to w końcu dość specyficzne środowisko, które jest niebezpieczne dla wytrwałości tapet. Para wodna, częste przecieranie i inne tego typu czynniki sprawiają, że wspaniała dekoracja może szybko zostać zniszczona. Aby tego uniknąć, stosuje się laminat, czyli cienką warstwę przeźroczystej osłony.

włoska uliczka
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 160 elementów
widok na naturę

Fototapety do łazienki na miarę Twoich potrzeb

Z nami Twoja fototapeta do łazienki będzie miała ładny wzór! Z oczywistych względów najpopularniejsze od zawsze pozostają dekoracje z motywem wodnym. Dzięki takim wzorom łazienka zyskuje niepowtarzalny klimat, który doskonale podkreśla jej niepowtarzalny urok i oddziałuje zarówno na wnętrze, jak i wszystkich wokół. Doskonałym przykładem takich dekoracji może być morska fala wzburzająca białą pianę czy krystalicznie czyste jezioro w samym środku ciemnego lasu. Te przykłady stanowią jedynie szczyt góry lodowej, którą symbolizują te grafiki. Ich głównym zadaniem pozostaje wprawienie każdą przebywającą w łazience osobę w zrelaksowany nastrój, który pomoże zmyć nie tylko materialne trudy dnia, lecz również uspokoi skołatane nerwy i pozwoli całkowicie odpocząć.

Na komfort psychiczny wspaniale oddziałuje połączenie elementów wodnych, zaś nastrój uspokaja delikatna kolorystyka. Bardzo popularna fototapeta do łazienki, którą polecamy Państwu z pełną odpowiedzialnością to ta przedstawiająca jeziorko o stromych zboczach – z wszechobecną roślinnością obejmującą w swoim władaniu każdą płaską powierzchnię, przy czym z kilku miejsc przy urwisku spływają na tafle płaskiej jak stół wody strumyki niczym maleńkie wodospady. Taka aranżacja z pewnością sprawi, że każda kąpiel czy szybki prysznic spełnią swoją rolę i staną się przyjemnością, a ponadto wnętrze zyska niepowtarzalny urok.

Fototapeta do łazienki z rewelacyjnym widokiem

Skoro mowa o uspokajaniu i łagodzeniu nerwów, najwięcej wiedzą o tym Japończycy. Ich znane na całym świecie skalne ogrody są symbolem spokoju i cierpliwości. Fototapeta do łazienki z takim widokiem to doskonały pomysł! Wybierając taką dekorację przy ozdabianiu łazienki można być pewnym, iż każda kąpiel będzie doznaniem na poziomie duchowym. Z kulturą wschodu bezpośrednio kojarzą nam się bambusy – te wspaniałe rośliny znane z wytrzymałości i niezwykle szybkiego wzrostu. Te same właściwości wypełnią przestrzeń łazienki w postaci aury, która będzie zapewniać podobne wrażenia, a dzięki soczystej zieleni, w której skąpane są te rośliny, dekoracja zapewni też uczucie naturalnego spokoju. Takie wzory idealnie nadają się również jako baza dla stworzenia rewelacyjnej aranżacji do kuchni, gdzie spokój i wyrównanie emocji są podstawowymi czynnikami sprzyjającymi przygotowywaniu i spożywaniu potraw.

Mówiąc o roślinach, błędem byłoby nie wspomnieć o wzorach z podobną tematyką. Dmuchawce również doskonale nadają się na fototapety do łazienki, służąc niezwykłemu udekorowaniu tego wnętrza. Dzięki lekkości, którą sobą reprezentują, każda osoba odczuje delikatny wpływ pozytywnych emocji, co pozwoli na szybki powrót do dalszego funkcjonowania i uganiania się za realizacją codziennych obowiązków. W łazience doskonale sprawdzą się również wszelkiego rodzaju motywy kwiatowe. W tej galerii znaleźć można nieprzemierzone pola słoneczników i maków, pojedyncze pąki róż, czy naturalne gałązki różowych wiśni. Takie dekoracje jak żadne inne sprawią, że wnętrze stanie się przytulniejsze, wypełnione pozytywną energią. Krótko mówiąc, rozbłyśnie feerią barw!

majestatyczny wodospad
kamyki na tle morskich fal

Fototapety do łazienki z modnym motywem

Do nowocześniejszych wnętrz najlepiej nadadzą się wzory przedstawiające abstrakcje. Te dekoracje mają to do siebie, iż nie zawsze nadają się do każdego rodzaju wnętrza. Takie fototapety do łazienki w designerskim wydaniu zamiast naturalnych motywów czerpiących idee z przyrody, często wykorzystują wzory przedstawiające architekturę. Te wspaniałe dekoracje sprawiają, że łazienka zyska dotąd niezauważalny wyraz nowoczesności i zyska charakter miejskiego życia.

Poszukując właśnie takich fototapet, można się natknąć między innymi na panoramy wielkich metropolii w pejzażu nocnym i dziennym, zatłoczone ulice z punktu widzenia przechodnia oraz urokliwe uliczki starych miasteczek. Podane przykłady stanowią jedynie maleńki fragment tego, co można zobaczyć w całej naszej galerii, szukając motywów architektury. Motywy te doskonale nadają się również do wykonania obrazów.