Obrazy 3d

Nowe produkty

 • Fototapeta morze Bałtyckie Vintage
  Fototapeta morze Bałtyckie Vintage

  Fototapeta Vintage w starym stylu retro o temacie nadmorskiej plaży....

  90 zł
 • Fototapeta mur
  Fototapeta mur

  Fototapeta na wymiar mur i bluszcz dedykowana do ozdobienia ścian w...

  90 zł
 • Plakat Wrocław
  Plakat Wrocław

  Plakat z tematem Wrocławia w kolorze czarno białym. Widok na most...

  110 zł
 • Plakat Lawenda
  Plakat Lawenda

  Plakat z lawendą na polach Toskanii. Rewelacyjna głębia lawendowych...

  30 zł
 • Plakat Zachód Słońca
  Plakat Zachód Słońca

  Plakat o motywie zachodzącego słońca nad morzem. Wspaniała perspektywa...

  30 zł
 • Plakat Most Grunwaldzki
  Plakat Most Grunwaldzki

  Plakat z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu na podstawie zdjęcia...

  110 zł
 • Plakat drzewo
  Plakat drzewo

  Rewelacyjny plakat z motywem drzewa nad jeziorem - liście w kolorze...

  30 zł
 • Plakat Plaża
  Plakat Plaża

  Plakat z tematem plaży drukowany na wymiar. Możesz dopasować plakat do...

  30 zł

Dlaczego Agaton Studio to dobry wybór? Specjalizujemy się w wykonywaniu spersonalizowanych fototapet, (w naszej ofercie znajdują się nawet designerskie obrazy 3D) i naklejek do mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej, a więc przedszkoli, hoteli, restauracji. Nasze dekoracje wykonujemy na certyfikowanych materiałach niemieckiej f...

Dlaczego Agaton Studio to dobry wybór? Specjalizujemy się w wykonywaniu spersonalizowanych fototapet, (w naszej ofercie znajdują się nawet designerskie obrazy 3D) i naklejek do mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej, a więc przedszkoli, hoteli, restauracji. Nasze dekoracje wykonujemy na certyfikowanych materiałach niemieckiej firmy Neschen oraz holenderskiej BN International. Na fototapetach zapewniamy nadruk farbami lateksowymi, które posiadają rygorystyczny certyfikat Nordic Swan (tak zwany certyfikat Zielonego Łabędzia).

Ponadto nad jakością naszych farb dba uznana na całym świecie firma Hawerd Packard. Efektem jest bezwonna i nieszkodliwa dla zdrowia dekoracja – nasza wyjątkowa oprawa plastyczna pomieszczeń nie odparowuje związków chemicznych niebezpiecznych dla zdrowia, ma nasycone kolory i piękne przejścia tonalne. To rewelacyjny wybór! Posiadamy własną pracownię druku oraz graficzną, dzięki czemu nasze ozdoby są idealnie dopasowane do dekorowanej powierzchni rozmiarem, kolorem oraz typem. Nasze obrazy 3D na ścianę stanowią idealne uzupełnienie dekoracji ściennych. Powieszone w odpowiedniej kompozycji wypełniają przestrzeń, powiększają optycznie oraz determinują estetykę pomieszczenia. Te nowoczesne dekoracje produkujemy w technice box, dzięki czemu natychmiast po wyjęciu z paczki mogą je Państwo powiesić na ścianie. Dodatkowo nie wymagają oprawiania w ramę, gdyż ich boki zawierają fragment wzoru.

Złoty obraz przestrzenny na ścianie
Więcej
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 24 elementów
Obraz pokazujący chmury w przestrzeni

Wyjątkowy obraz 3D na ścianę może być Twój

U nas kupicie Państwo wyjątkową ozdobę naścienną, jaką są nowoczesne obrazy 3D na ścianę od Agaton Studio! Zostały wydrukowane na specjalnym płótnie canvas za pomocą bezwonnych tuszów lateksowych, dzięki czemu zapewnią Państwu najwyższy komfort przebywania w pomieszczeniu. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcemy, aby obraz ozdabiał wnętrze przez dłuższy czas. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań, mamy pewność, iż wzór nie zblednie mimo upływającego czasu. Przygotowane płótno naciągane jest na sosnowe krosna malarskie – dzięki takiemu odpowiedniemu przygotowaniu nasze obrazki dekoracyjne nie wymagają ram, gdyż część wzoru znajduje się na bokach.

Główne atuty, jakimi odznaczają się nasze obrazy 3D są następujące:
 • nieblaknący wzór, który uzyskujemy dzięki zastosowaniu najwyższej technologii druku HP Lateks;
 • sosnowe krosna malarskie pozwalają na wyeliminowanie zwiotczenia płótna;
 • fenomenalne płótno Canvas, które sprawia, że dekoracja jest estetyczna;
 • nie wymagają oprawiania w ramę – boki zawierają fragment wybranego przez Państwo wzoru; dzięki temu dekoracja może zostać zawieszona na ścianie natychmiast po wyjęciu z paczki.

Obrazy 3D od Agaton Studio to dobry wybór

Mają Państwo bardzo dużo możliwości wyboru w kategorii „obrazy 3D na ścianę”. Formy tego typu dekoracji są niezwykle designerskie i zarazem bardzo delikatne – pasują do każdego wnętrza! Nasze dekoracje zapewniają, że pomieszczenie, w którym się znajdą, zyska na atrakcyjności za sprawą ich oczywistych walorów dekoracyjnych. U nas z łatwością znajdą Państwo obraz, który składać się będzie z więcej niż jednego elementu – oferujemy tryptyki, pentaptyki i inne obrazy wieloczęściowe. Tego typu wzory wnoszą do wnętrza delikatny, artystyczny wyraz, który w doskonały sposób uzupełnia już istniejący charakter, dający się wyczuć w przestrzeni. Poszukując idealnej ozdoby, natknąć się można na ogromną ilość niezwykle różnorodnych dzieł, przynależących do wielu działów tematycznych.

Jeśli chodzi o zakres wzorów, nasze obrazy 3D przedstawiają różne motywy, ale jedną z najpopularniejszych kategorii pozostaje niezmiennie architektura. Wszelkie przejawy myśli konstrukcyjnej człowieka utrwalone na płótnie od zawsze stanowią doskonały materiał na ozdobę. Doskonałymi przykładami takiego wzoru mogą być wszelkie panoramy miast. W zależności od preferencji, może to być wielka metropolia z sięgającymi samych chmur wieżowcami bądź widziane z powierzchni tafli wody odbicie nadmorskiego miasta. Odmiennymi własnościami cechują się dzieła przedstawiające małe miasteczka oraz ich uliczki – wybrukowane kostką, wijące się wśród starych kamieniczek. Odmienną tematykę stanowią wszelkiego rodzaju dzieła natury, od kwiatów, przez drzewa i lasy, aż po pejzaże przedstawiające, łąki, góry, lasy i wiele innych. Jest w czym wybierać – zapraszamy na zakupy!

Kostki do gry 3D na kominkiem