Schody

Nowe produkty

Fototapety schody

Wybierając dekorację do danego wnętrza, często chcemy uzyskać nietypowy, a jednocześnie wysoce estetyczny i przytulny efekt. Doskonałym rozwiązaniem będzie dobrze dobrana fototapeta. Schody to jeden z najchętniej wybieranych motywów, który pozwala na stworzenie wyjątkowego klimatu w każdym pomieszczeniu. Wszystkie nasze modele są fizelowane i wzmocnione warstwą dekoracyjnego winylu. Patrząc na wybrany wzór, możesz zastanawiać się: „dokąd te stopnie prowadzą?”, lub wybrać popularne czy znane miejsce, które budzi w Tobie pozytywne skojarzenia i emocje. W każdym przypadku motyw ten będzie wyjątkowym uzupełnieniem dowolnej aranżacji, zarówno utrzymanej w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

To nie jedyny powód, dla którego to właśnie u nas znajduje się Twoja idealna, wysokiej jakości fototapeta schody. Wykorzystywane przez nas materiały posiadają certyfikaty potwierdzające ich dobrą jakość, a nasza firma istnieje już od wielu lat, dzięki czemu zyskaliśmy doświadczenie i wiedzę niezbędną w wytwarzaniu realistycznych, jak najpiękniejszych i najprecyzyjniejszych wzorów. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowały się idealnie z każdej perspektywy, czyli patrząc zarówno z bliska, jak i z daleka. Jeżeli nie znajdziesz u nas swojej wymarzonej fotografii, chętnie odszukamy ją dla Ciebie! Możesz podesłać nam zdjęcie, albo opisać swój upragniony wzór, a my postaramy się go znaleźć.

Fototapeta przestawiająca schody
Pokazywanie 1 - 20 z 20 elementów
Zakręcone schody na fototapecie

Precyzyjnie wykonane i najpiękniejsze fototapety. Schody, motywy kwiatów, Paryża i wiele innych!

Jeżeli okaże się, że do wykorzystania danej fotografii potrzeba zgody autora, skontaktujemy się z nim w celu uzyskania praw autorskich do wykonania druku. Korzystając z naszej oferty, możesz również wybrać, na jakim materiale zostanie wydrukowana fototapeta. Schody możemy umieścić na winylu z dekoracyjną strukturą ziarenek piasku, albo tkanego lnu. Wszystkie wzory są drukowane bezwonnymi tuszami lateksowymi, dlatego masz pewność, że nie będą wydzielać żadnych zapachów i mogą długo utrzymywać swój pierwotny wygląd bez względu na bieg czasu. Wiele naszych modeli posiada specjalne certyfikaty, które uprawniają do wykorzystania ich przychodniach lekarskich, szkołach, gabinetach kosmetycznych.

Mają również certyfikat ogniowy, co oznacza, że są odporne na wysoką temperaturę. Wszystkie opcje są dostępne na wymiar ściany, dzięki czemu dopasujesz wybrany wzór do pomieszczenia każdej wielkości. Fototapeta schody to doskonały dodatek do mieszkań (sypialni, salonu, na korytarz), jak i do wszelkiego rodzaju biur, restauracji, miejsc publicznych, gabinetów, poczekalni. Najważniejsze, aby wybrać wzór, który cieszy oko, oraz zdecydować się na produkty wysokiej jakości, w pełni bezpieczne dla zdrowia, a także odpowiednio trwałe i odporne na szybkie zużycie. W tym celu zapraszamy do składania zamówień w Agaton Studio. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt oraz certyfikowane materiały.