Drzewa

Nowe produkty

Fototapety z drzewami to ekologiczna dekoracja ścienna zarówno pod względem użytych do jej produkcji materiałów jak i tematyki. Fototapeta z modelem drzewa, którą możesz ozdobić ścianę w każdym wnętrzu i o każdym stylu. Powszechna świadomość piękna emanującego z modelu drzewa sprawia, że ściana ozdobiona tym tematem "odetchnie" klimatem czystego powietrza, natury i równowagi. Czy wiesz, że drzewa w takiej czy innej formie od wieków zdobiły ściany domów? Decydując się na fototapetę z motywem drzewa pokażesz domownikom i gościom wrażliwość na piękno przyrody, otwartość na nowe trendy w w stylizacji wnętrz oraz zyskasz piękne pomieszczenie.

Drzewa brzozy
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 104 elementów

Fototapeta drzewo z wyrafinowaną oprawą jakości

Fatastyczna jakość wzorów, które oglądane z dalszej i bliżeszej odległości zachwycają szczegółami, to zalediwe jedena z kilku zalet wyróżniających fototapety drzewo z galerii Agaton Studio. Najważnijesze cechy o których mamy zaszczyt Cię poinformaować przestawiamy poniżej:

 • – holenderski podkład winylowy na fizelinie;
 • – dekoracyjna struktura tkanego lnu lub ziarna piasku;
 • – prosty montaż - klej nakładamy tylko na ścianę;
 • – profesjonalny wydruk bezwonnymi farbami lateksowymi Hawerd Packard;
 • – trwałe i odporne na płowienie kolory;
 • – dopasowanie wymiaru i koloru do Twoich potrzeb.

Twoja dekoracja zostanie przygotowana ze szczególną starannością, a nad jej jakością będzie czuwał wyznaczony opiekun zamówienia. Na każdym etapie: przygotowania i druku Twojej fototapety z drzewem zadba o spójność tworzonej dekoracji z matrycą zamówienia. Dzięki opiekunowi masz pewność, że Twoje wskazówki dotyczące dekoru z drzewem zostaną uwzględnione zarówno w rozmiarze, kolorze jak i rodzaju materiałów. W przypadku wątpliwości, skontaktuje się z Tobą i wprowadzi poprawki. Masz gwarancję, że Twoja tapeta z drzewem będzie tą idealną i wymarzoną ozdobą ściany salonu lub sypialni. Nasi konsultanci zawsze służą pomocą, również przy doradztwie montażu. Ich sugestie będą wiarygoddne, gdyż od blisko 8 lat aktywnie uczestniczą w szkoleniach i montażach fototapet na terenie całej Polski.

brzozowa polana

Zagajnik, las, czy samotne drzewo - jaki temat dekoracji wybrać?

Wybierając świadomie dekor z drzewem na pewno zauważasz, że pod kątem ilości pni, możesz wybrać pojedynczy okaz lub grupę. Czym tak naprawdę róznią się oba warianty i które wnętrza skorzystają na mądrym wyborze. Pojedyncze drzewo, to saamotność, ale wzbogacjać temat o polanę, możemy przyjąc kadr, który zrównoważy istotę jedno - drzewo - stanu. Kochamy ten sposób ukazania drzewa, gdyż pozwala dostrzec piękno: pnia, konarów, gałęzi i liści. Pojedyncze drzewo na tapecie, to zaproszenie na ścianę przestrzeni, głębi i często trójwymiarowości. Taka dekoracja 3D z drzewem potrafi otworzyć wnętrze na nowe wizualne doznania.

Wybierając fototapetę z lasem lub gęsto rosnący drzewostan gaju, sąsiadujący z polaną zyskasz mnogość pni i liści, które jak warsztat tkacji stworzą gęsto splątane włókna ekologicznej szaty. Zyskasz gobelin, ale stracisz piękny detal. Fototapeta z modelem drzewa podlega tym samym prawom postrzegania, co inne tematy. Pojedyncza gałązka angażuje wyobraźnie, zaciekawia, aktywizuje zmysł dedukcji, vczy dekor przedstawia: brzozę, jodłę, a może dąb.

W galerii Agaton Studio sięgamy po sprawdzone kierunki stylistyczne. Oferowane dekoracje z drzewami możesz równie dobrze porównać rzeczywistością w parkach, lasach lub zagajnikach otaczającej Cię przyrody. Naszym głównym atutem jest dostrzeżenie i uwypuklenie piękna oraz przeniesienie jej na kanwę wydruku wielkoformatowego. 

Pokusiliśmy się o podział wzorów fototapet z drzewami na kilka grup stylistycznych:

 • drzewa iglaste lub liściaste;
 • pojedyncze lub w formacji lasu;
 • w naturalnej zielonej kolorystyce, a także czarno białe;
 • na szeroką ścianę oraz wąską;
 • z drzewostanem Polski oraz egzotycznym.

Pamięta, że każdą dekorację z drzewami z galerii Agaton Studio zamówisz na wymiar ściany i w pasującej do Twojego wnętrza kolorystyce.

Gatunki drzewa na fototapetach

Więc już wiesz, że Twoje pomieszczenie wymaga dekoracji z motywem drzewa. To świetnie, teraz warto sprawdzić, który gatnek jest dla Ciebie najopdpowiedniejeszy. Zacznijmy od energii i symboliki jakie cechują poszczególne gatunki drzew.

Fototapeta z motywem brzozy - ukochany temat polskiej prozy, poezji, piosenki oraz malarstwa. Moda na czarno białą korę stylistyki, jest: "jak pień brzozy dojrzały * twardy, przy korzeniach i lekki u powały". Przy brzozach poczujesz energię natury, polską wizję krajobrazu, który wzbudza zachwyt od wieków. Naklejając na ścianę tapetę z drzewem brzozy pokażesz wrażliwość na krajobraz Polski oraz wyczucie najnowszych trendów zdobniczych.

Drzewo wiśni kulturowo powiązane z Japonią. Olśniewające pięknem i wyjątkowo wrażliwe na mróz. Wiśniowy sad w okresie kwitnienia kojarzy się z niwinością, medytacją i relaksem. Wielkoformatywy wydruk do ozdobienia ściany z tematem drzewa wiśni sprawi, że poczujesz spokój i relkas. Warto sięgnąć po wiśniową dekorację również z uwagi na delikatne kolory płatków kwiatów.

Rodzaje kadrów fototapet z drzewami

Przeglądając nasz wyjątkowy zbiór dekoracji o motywie drzewa, dostrzeżesz natychmiast kilka rodzajów kadrowań, które mają zasadniczy wpływ na wrażliowść interpretacyjną stylistyki zdobionego pomieszczenia. W zalżeności od efektu w jaki mierzysz, wybierze odpowiedni kadr drzewnej tapety.

Kadrowanie ukazujące na fototapecie pnie okryte korą. Doskonała ozdoba ściany, gdy chcemy zasugerować, że w jej miejsce umieściliśmy okno z widokiem na drzewa. Nagle Twój dom zostanie w "magiczny sposób przenisiony" w sam środek gęstego lasu. Wyglądając przez okno w takim miejscu zobaczysz właśnie pnie i głębię leśnych ostępów.

Imitacja tarasu z drzewami, to kolejny sposób na iluzję wnętrza przy pomocy dobrze dobranej dekoracji. W przypadku kadru "tarasowego", fototapeta powinna wypęłnić całą ścianę. Iluzja będzie pełniejsza i wprowadzi do Twojego pokoju przedsmak romantycznej atmosfery porannej kawy degustowanej w otoczeniu zaganika drzew.

Natchnione sklepieniem korony drzew. Podobno ten rodzaj fotografii sprawdza się tylko przy ozdabianiu sufitu, ale jesteśmy innego zdania. Intensywnośc koloru zialonego oraz "parasol" drzewiastej kopuły sprawi wiele przyjemności również przy dekorowaniu zwkłych - pionowych ścian.

Kolory drzew - zachwycająca impresją dekoracyjnej natury

W parkach lub lasach kolory drzew determinują pory roku. Zielone wiosną, złote jesienią i szare zimą. Na dekoracjach z drzewami, kolory są zależne od inwencji twórczej artysty. Możesz zamówić fototapetę z drzewami turkusowymi, fioletowymi lub różowymi. Kolor natury zastępowany jest akcentem barw pasujących do wnętrza. Również w AgatonStudio.pl zastępujemy kolory tworząc unikalne kompozycje.

Tapeta wzmocniona laminatem

Jakość oferowanych przez AgatonStudio.pl dekoracji jest wyjątkowo wysoka. Niemniej każdą fototapetę z drzewami możesz dodatkowo wzmocnić laminatem. Płynny, specjalny rodzaj lakieru sprawia, że nadal widoczna będzie dekoracyjna struktura, ale odporność na zmywanie lub uszkodzenia mechaniczne wzrasta jeszcze bardziej. Zalaminowanie tapety sugerujemy do wnętrz narażonych na wilgoć lub przetarcia: łazienka, kuchnia, przedpokój.

Pewny wybór drzewa - darmowa aranżacja

Prawdopodobnie jako jedynie w Polsce oferujemy darmową aranżację wybranej przez Ciebie fototapety z drzewem w Twoim wnętrzu. Wybierz wzór drzewa, który podoba Ci się najbardziej i wyślij do nas zdjęcie ściany na która ma zostać nim ozdobiona. W odpowiedzi otrzymasz darmową wizualizację dekoru w Twoim zdjęciu. Imponująca oferta, która upewni Cię, że efekt końcowy będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Montaż fototapety z drzewem

Jest prosty. W tych dwóch słowach kryje się cała prawda o fototapetach winylowych na fizelinie, a właśnie takie sprzedajemy. Oczywiście, że są tańsze materiały, ale winyl wzmacnia wierzchnią warstwę, a fizelina ułatwia naklejanie. Klej rozprowadzamy na ścianie i dociskamy do mokrego muru suchą dekorację.