Róże

Nowe produkty

Fototapeta róża

Tutaj kupisz fototapety z różą, których wytworzenie opiera się na wysokiej jakości wzoru oraz wyselekscjonowanych materiałach. Drukowana na ekskluzywnym - holenderskim podkładzie winylowym na fizelinie marki BN International - fototapeta o modnym temcie róże (Agaton Studio) przekaże Twojemu wnętrzu wyjątkowy smak luksusu. W katalogu oferujemy fototapety z modelami róży zarówno w kolorach naturalnych: czerwone, żółte i białe, jak i w barwach dopasowanych do potrzeb zamawiającego. Pomieszczenie udekorowane, fototapeta róże zyska eteryczną ozdobę nacechowaną romantyczną naturą kwiatów.

Pokazywanie 1 - 12 z 12 elementów

Modna fototapeta z modelem róży do udekorowania wnętrz

Każda fototapeta z różą zostanie wykonana zgodnie ze standardami Agaton Studio:

1/ fototapeta winylowa na fizelinie (proste naklejanie - klej tylko na ścianę)
2/ nadruk bezwonnymi farbami lateksowymi
3/ dopasowanie kolorystyczne (zmiana koloru na inny niż na fototapecie)
4/ dopasowanie rozmiaru (szerokość x wysokość) Nasi klienci najczęściej umieszczają fototapety róże w salonie i sypialni

Możesz sprawdzić na zamieszczonych do każdego wzoru aranżacjach dlaczego najpopularniejszym umiejscowieniem fototapety z różą jest salon i sypialnia. Pomimo, że płatki róży mają "zdecydowany charakter", to ich lekkość oraz rozpoznawalność jest doceniana przez dekorujących ściany w salonie i sypialni. Czy fototapeta róża będzie pasowała do nowoczesnego wnętrza? Dla takich pomieszczeń proponujemy do ozdobienia ściany fototapety z modelami róż tworzonymi przez artystę plastyka w programie graficznym.

Piekna tapeta z modelem róży nawiązuje do tradycji

Ciekawe zastosowanie dekoracji z różą znajdziesz w postumencie heraldycznym Wielkiej Brytanii. Róża uznawana jest za symbol Aglii i znalazła się tam obok koniczyny - Irlandii oraz ostu - Szkocji. W tradycji Polskiej kwiat róży uznawany jest za przejaw wyrafinowania oraz synonim piękna. Podejmując motyw róży przy ozdabianiu ściany fototapetą nawiążesz do tych skojarzeń. Poczuj magiczną moc fototapety z tematem róży we własnym mieszkaniu.

Płomienna róża, czyli dynamiczna fototapeta z czerwoną różą

Każda pora roku jest dobra na udekorowanie wnętrza w czym pomoże fototapeta w róże z Agaton Studio. Ważniejsze od aury za oknem jest nastrój jaki mamy wewnątrz siebie, lub jaki chcemy osiągnąć stylizując wnętrze fototapetą. Róża w takim przypadku jest doskonałym wyborem, gdyż zachwyci naturalnością lubianych kształtów oraz kolorem. Kolor ozdoby z różą jest bardzo ważny. Każdy wie, że barwy wpływają na nastrój. Czerwona róża na ścianie pobudzi do działania, a żółta do melancholii. Prawdopodobnie z uwagi na bezpieczeństwo wybranej ozdoby – najczęściej na fototapecie umieszczana jest róża w kolorze złotym. Drogocenna i polecana przez stylistów (dekoratorów) znajduje swoje miejsce na kanwie nowoczesnych dekoracji ściennych.

Lubiane dekoracje o tematyce róż w kontekście wyjątkowej fototapety

Na pewno lubisz wzory powiązane z naturą. Może masz swój własny ogródek, który, gdy przyjdzie lato zakwita różanymi pąkami. W naszym sklepie sprzedającym fototapety masz unikalną możliwość umieszczenia motywu róży na ścianie. Fototapeta z różą, która zawsze będzie wyglądać wspaniale opierając się niestałości pogody. Warto w tym miejscu wpsomnieć o trwałości nadruku, który wykonywany jest farbami lateksowymi HP. Trwałość i odpornośc na płowienie tych tuszy jest legendarna.

Zupełna nowość kolorystyczna w którą ubrana została fototapeta róże

Typowe kolory są czasami niewystarczające. Podpowiadamy, co zrobić, gdy do wnętrza potrzebna jest zupełnie odmienna barwa róży. Najważniejsze jest określenie jakiego koloru nam brakuje. Róża na fototapecie może jak kameleon zmieniać intensywność oraz barwę. Zamiast czerwonej, możemy zaczarować i uzyskamy turkusowa róże, a fioletowa może stać się zielona. Czasami odmiana koloru staje się inspiracją do nowego modelu ciekawej linii dekoracyjnej.

Salon - fototapeta róża

Powyższa aranżacja fototapety została wykonana z materiałów otrzymanych od Agaton Studio. Kopiowanie za zgodą sklepu lub z udostępnionym linkiem do strony internetowej.