Abstrakcje

Nowe produkty

Sklep internetowy Agaton Studio z nowoczesnymi rozwiązaniami dla wnętrza proponuje Państwu niezwykły produkt, jakim jest obraz abstrakcja na ścianę drukowany na specjalnym płótnie. Oferujemy wyjątkowe, designerskie dekoracje drukowane na naturalnym, bawełnianym płótnie Canvas. Taki nowoczesny obraz polecany jest do wnętrz na miarę XXI wieku, które utrzymane są w prostym, skandynawskim stylu. Styliści wnętrz zapewniają, że takie motywy sprawdzą się idealnie w przypadku pomieszczeń z minimalistycznym wystrojem, ponieważ będą przyciągały uwagę (zarówno domowników, jak i gości) i staną się centralnym punktem wnętrza, w którym się znajdą. Taką dekorację warto powiesić w centralnym punkcie pomieszczenia, na najbardziej wyrazistej ścianie w domu lub mieszkaniu, a więc w dużym przedpokoju, salonie czy jadalni.

Obrazy wprowadzają do dekorowanych pomieszczeń efekt różnorodności kolorystycznej, piękna i nieskrępowania. Wybierając do sypialni nowoczesny motyw, tworzymy enklawę dla naszych emocji. Inaczej niż w przypadku obrazów naturalistycznych, abstrakcje identyfikują uczucia – możemy przed nimi stanąć lub wpatrywać się w nie z perspektywy wygodnego fotela i odczytywać na sto różnych sposobów w zależności od targających nami emocji. Artyści sięgający po temat abstrakcji w swojej twórczości wywodzą się z tradycji impresjonistycznych. W nowoczesnych obrazach liczą się emocje, dlatego wybierając taką nowoczesną ozdobę ściany warto poddać się odczuciom i wybrać wzór zgodnie z biciem własnego serca. Dzięki nam mogą Państwo zawiesić na ścianie swoje uczucia wyrażone za pomocą linii!

Wizualizacja obrazu w domu
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 173 elementów
Abstrakcyjny obraz w kuchni

Obraz abstrakcja od Agaton Studio – tak wygląda design XXI wieku

Dlaczego warto wybrać sklep Agaton Studio? Od lat specjalizujemy się w wykonywaniu i sprzedaży spersonalizowanych fototapet, samoprzylepnych naklejek oraz obrazów do mieszkań, domów oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej (to od nas pochodzą dekoracje ścienne wielu przedszkoli, hoteli czy restauracji). W ofercie Agaton Studio znajdują się też duże i mniejsze płótna, obrazy z przeróżnymi motywami oraz obrazy abstrakcja. Nasze dekoracje wykonujemy dla Państwa wyłącznie na certyfikowanych materiałach, które sprowadzamy od niemieckiej firmy Neschen oraz holenderskiej BN International. Ponadto posiadamy atest PZH, który jest obowiązkowy przy urządzaniu przedszkoli i szkół czy wyposażaniu wszelkich szpitali oraz klinik medycznych. Ten atest świadczy o najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów, a jego uzyskanie wiąże się ze spełnieniem surowych wymogów, które specjalnie dla Państwa realizujemy. Posiadamy również inne certyfikaty, między innymi atest trudnopalności.

Niesłabnącą popularnością w naszym sklepie internetowym cieszą się ostatnio nowoczesne obrazy abstrakcja, które są drukowane na specjalnym, bawełnianym płótnie Canvas. W naszym asortymencie Agaton Studio znajduje się bogata kolekcja tych modnych obrazów utrzymanych w designerskim klimacie. Ich ciekawe motywy, intensywne kolory i doskonała jakość (którą zapewniają najlepsze farby lateksowe HP) sprawiają, że produkty z naszego asortymentu przez długie lata staną się ozdobą Państwa wnętrz – gabinetów, salonów, holi, jadalni. Warto podkreślić, że nasze obrazy drukujemy bezwonnymi farbami lateksowymi. Każdy obraz wykonywany u nas obraz jest wyjątkowy. U nas możesz uwolnić wyobraźnię i odnaleźć emocje na płótnie! Czekamy na Państwa pytania pod numerem telefonu 723 555 725, jesteśmy też dostępni pod adresem e-mail: biuro@AgatonStudio.pl.