powiększające wnętrze

Nowe produkty

Sklep internetowy Agaton Studio proponuje Państwu fenomenalne fototapety powiększające wnętrze, które wykonujemy na wymiar ściany. Złudzenie głębi sprawia, że pomieszczenie optycznie się powiększa, a w efekcie następuje znacząca poprawa walorów dekoracyjnych pokoju. Szanowni Państwo, idealnym rozwiązaniem wizualnie poprawiającym wnętrze oraz jego walory są optyczne fototapety na ścianę. Duże, drukowane na wymiar dekoracje idealnie zaaranżujesz zarówno w stylistyce salonu, sypialni, jak i przedpokoju. Po naklejeniu tapety Państwa wnętrze odmieni wizualną stronę domu lub mieszkania, która znacznie wpływa na samopoczucie i odbiór domowników. Dom „ubrany” w nowoczesny design zachwyci różnorodnością i wyszukanym stylem.

Fototapety powiększające wnętrze obejmują zarówno tunele, kolumnady, jak i naturę w ujęciu perspektywy – można uzyskać wizualizację parkowej alejki otoczonej drzewami z oddalającym się horyzontem. W tym celu można również kwiatów i krajobrazów: gór, łąk, jezior, wodospadów. Już dziś przekonajcie się, jak wnętrze będzie dobrze wyglądało z wybraną przez Was fototapetą – wykonujemy darmowe wizualizacje na Państwa życzenie.

Wygięty drewniany pomost nad wodą
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 100 elementów
tunel powększający pomieszczenie

Uruchom wyobraźnię, czyli fototapety powiększające wnętrze

Uruchom wyobraźnię. Nagle w Państwa mieszkaniu zniknie jedna ze ścian, a na jej miejscu pojawi się wspaniały widok na park, górski krajobraz czy ulicę Nowego Jorku, Paryża lub Wenecji. Państwa salon w cudowny sposób przeniesiony zostanie nad brzeg morza lub jeziora. Tak działają fototapety powiększające wnętrze! Czy można oprzeć się pokusie zamieszkania na skraju swoich marzeń? Zapomnijcie Państwo, że za oknami szaleje zima – w pokoju przez cały rok może świecić słońce! Wybierzcie dekorację ścienną zgodnie ze swoimi preferencjami – taką, którą polubicie od pierwszego wejrzenia. Przecież to Państwo będą z nią mieszkać! A może w niej…? Goście i tak będą zachwyceni, a do swoich domów zaniosą pragnienie zmian inspirowane Państwa wyborem.

Moda na fototapety powiększające wnętrze trwa od wielu lat, a zatem wybierając ten rodzaj dekoracji na pewno znajdą się Państwo w gronie osób zorientowanych w najnowszych trendach dekoracyjnych. Wybierane przez stylistów i architektów wnętrz fototapety cieszą nasze zmysły poczuciem piękna z delikatną, ledwo uchwytną „nutką” ekstrawagancji. Dekoracja w zależności od wybranego wzoru może determinować pomieszczenie lub wpisywać się w jego styl. Rozkoszujcie się możliwością kreowania własnej przestrzeni. Drugi plan może być zachwycający. Pamiętajcie Państwo, że głównym atutem naszych propozycji jest natychmiastowa metamorfoza salonu lub sypialni. Tak wygląda zmiana, która zachwyci, a którą wykonacie w jedno popołudnie. Aplikowanie naszych fototapet jest niezwykle proste. Winylowe grafiki na flizelinie wymagają naniesienia kleju jedynie na ścianę.

Fototapeta powiększająca wnętrze od Agaton Studio

Agaton Studio oferuje fototapety powiększające wnętrze w dwóch dekoracyjnych chropowatościach – płótna malarskiego lub struktury piasku. Możecie Państwo zaufać naszym dekoracjom. Posiadamy atest PZH, który jest obowiązkowy przy dekorowaniu przedszkoli i szkół, ale również świadczy o jakości oferowanych przez nas fototapet. Atest higieniczny PZH jest obowiązkowy przy wyposażaniu klinik medycznych oraz szpitali, ale zauważ, że jego uzyskanie wiąże się ze spełnieniem surowych wymogów, które oferujemy. Dekoracje w naszym sklepie posiadają również inne certyfikaty. Mogą Państwo poprosić o atest trudnopalności, który jest niejako przedłużeniem naszej oferty. W ten sposób Agaton Studio dba zarówno o środowisko, jak i zdrowie swoich klientów.

Nasze produkty powstają na materiałach przeznaczonych do dekorowania wnętrz. Nie używamy materiałów oraz farb, które w trakcie odparowywania mogą zaszkodzić domownikom. Dekoracje wykonane na bazie dedykowanych materiałów i farb posiadają piękne nasycone kolory. Przypominamy, że nasz sklep oferuje fototapety wnętrze winylowe na fizelinie, a zatem włóknienie będącą tkaniną. Okleiny ścienne w formie fototapet wpisują się zatem w konwencję dekoracyjnych tkanin.

Fototapeta powiększająca wnętrze