Duże rozmiary

Nowe produkty

 • Plakat Wrocław
  Plakat Wrocław

  Plakat z tematem Wrocławia w kolorze czarno białym. Widok na most...

  30 zł
 • Plakat Lawenda
  Plakat Lawenda

  Plakat z lawendą na polach Toskanii. Rewelacyjna głębia lawendowych...

  30 zł
 • Plakat Zachód Słońca
  Plakat Zachód Słońca

  Plakat o motywie zachodzącego słońca nad morzem. Wspaniała perspektywa...

  30 zł
 • Plakat Most Grunwaldzki
  Plakat Most Grunwaldzki

  Plakat z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu na podstawie zdjęcia...

  30 zł
 • Plakat drzewo
  Plakat drzewo

  Rewelacyjny plakat z motywem drzewa nad jeziorem - liście w kolorze...

  30 zł
 • Plakat Plaża
  Plakat Plaża

  Plakat z tematem plaży drukowany na wymiar. Możesz dopasować plakat do...

  30 zł
 • Plakat Morze Bałtyckie
  Plakat Morze Bałtyckie

  Plakat o temacie morza Bałtyckiego. Mewy nad falochronem, fale, błękitne...

  30 zł
 • Plakat Chmury
  Plakat Chmury

  Plakat z tematem chmur w kolorze różowo - fioletowym na tle błękitnego...

  30 zł

Nazywamy się Agaton Studio i jesteśmy internetowym sklepem, który spełnia marzenia o dekoracjach na ścianę. W naszej ofercie prezentujemy duże obrazy na ścianę, obrazy na płótnie, fototapety, naklejki na drzwi czy meble, a także dużo innych pomysłów na aranżację! Te wszystkie dekoracje w chwili obecnej są jedną z najbardziej lubianych formą a...

Nazywamy się Agaton Studio i jesteśmy internetowym sklepem, który spełnia marzenia o dekoracjach na ścianę. W naszej ofercie prezentujemy duże obrazy na ścianę, obrazy na płótnie, fototapety, naklejki na drzwi czy meble, a także dużo innych pomysłów na aranżację! Te wszystkie dekoracje w chwili obecnej są jedną z najbardziej lubianych formą aranżacji ściennych. To niezwykle wygodny sposób na ożywienie wnętrza i nadanie mu niepowtarzalnego charakteru – zgodnie z naszymi oczekiwaniami i marzeniami. Obrazy tego typu łączą w sobie najwyższą jakość druku full HD, idealną ostrość, a także głębię kolorów. Ponadto dzięki ochronie UV nasze obrazy nie wyblakną nawet przy ekspozycji na słońcu.

Nasze duże obrazy na ścianę drukujemy w wysokiej rozdzielczości na najwyższej jakości płótnie bawełnianym Canvas (o gramaturze 300g/m2) z wykończeniem satynowym. Płótno naciągamy na drewniane sosnowe ramy, a dodatkowo wbijamy osiem klinów dla lepszego naprężenia płótna. Obrazy wzmacniamy szczególnie w środku. Mają one dodatkową, wzmacniającą drewnianą poprzeczkę. Krawędzie boczne obrazów za każdym razem są zadrukowane motywem ze zdjęcia, dzięki czemu mają Państwo możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności dodatkowego oprawiania. Widoczna na pierwszy rzut oka, charakterystyczna struktura płótna nada wyjątkowy wygląd Państwa zdjęciom – zarówno fotografiom rodzinnym, jak i innym pamiątkom, reprodukcjom i każdej innej fotografii. Realizujemy zamówienia na nietypowe wymiary obrazów!

Pole lawendy
Więcej