Mosty

Nowe produkty

Monumentalne fototapety z mostami. W naszej ofercie znajdziesz idealne dekoracje ścienne do nowoczesnych mieszkań. Szczególnie stylowym dodatkiem są fototapety mosty, z unikalnymi wzorami przedstawiającymi najsłynniejsze konstrukcje świata. Udekoruj ścianę piękną, wysokiej jakości ozdobą na wymiar. Wprowadź do dekorowanego pomieszczenia dostojeństwo, równowagę, akceptację i spokój. Łącząc żywioł ziemi, wody i powietrza są niezwykle przyswajalnym wzorem. Prezentowane wzory na ścianę wykonujemy indywidualnie, a zatem możesz zamówić wymiar dostosowany do szerokości i wysokości Twojej ściany. Napisz do nas na adres biuro@agatonstudio.pl lub zadzwoń 723-555-725. Udzielimy bezpłatnej porady oraz wycenimy wybrany przez Ciebie model.

Wszystkie tego typu dekoracje drukujemy na niemieckich podkładach Neschena za pomocą bezwonnych farb lateksowych, które nie wydzielają szkodliwych substancji. Każda fototapeta most posiada certyfikat „Zielonego Łabędzia”, co oznacza, że jest nietoksyczna i można ją stosować w każdego rodzaju pomieszczeniach: szpitalach, szkołach, przedszkolach, restauracjach, oraz mieszkaniach. Przeszukując tę kategorię w poszukiwaniu najlepszego wzoru, natknąć się można na wiele ciekawych wzorów. Od zwyczajnych, a jednak pełnych uroku kładek, w leśnych ostępach czy nadmorskich wydmach, przez wyjątkowe klimatyczne budowle, wybranych spośród dziesiątek tysięcy zwyczajnych, aż po wspaniałe, znane na cały świat konstrukcje.

Most wieczorową porą
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 85 elementów

Elegancka i modna fototapeta. Most Brooklyński, Golden Gate i inne

Ponadto wiele dzieł występuje nie w jednej kompozycji kolorystycznej, a w kilku co jeszcze bardziej zwiększa możliwość wyboru. Fototapeta most to świetna opcja do każdego wnętrza. Wiele osób z miejsca wybiera gigantyczne konstrukcje Golden Gate, czy Brooklyn Bridge w Nowym Yorku. Jest to podyktowane ich przepychem i światową sławą, która udziela się we wnętrzu. Jednakże wystarczy spojrzeć na te znacznie mniejsze budowle często wykonane z palików i desek, by dostrzec ich piękno i urok skondensowane do tej niewielkiej postaci.

Doskonałym przykładem takiego właśnie wzoru będzie kładka prowadząca do kilku domków wznoszących się właśnie na palikach na samym środku płycizny krystalicznie czystego oceanu w kolorze akwamaryny. Oczywiście są jeszcze niestandardowe, ciekawe fototapety mosty dostępne w innej kolorystyce. Podany wcześniej przykład z sielankowymi domkami, wygląda równie ciekawie w swojej naturalnej kolorystyce, jak i w odcieniach sepii. Nadają mu nieco bardziej poważnego oraz kontemplacyjnego wyrazu. Kolejnymi w hierarchii, jeśli można ją tak nazwać są wszelkie konstrukcje, które wybijają się ponad przeciętność swoim kształtem i formą.

Most Brooklyński na fioletowo
Fototapeta z wieczornym widokiem na most

Najpiękniejsze fototapety mostów w Agaton Studio

Przykładowo, konstrukcje z Amsterdamu charakteryzują się niezwykle klimatycznymi kształtami, o delikatnych łukach, są to doskonałe fototapety mosty do kuchni. Na końcu należy nieco szerzej opisać wielkie konstrukcje, którymi zachwyca się cały świat. Oczywiście Golden Gate w parze z Brooklyn Bridge stoi na czele, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jednakże można pokusić się o odrobinę szaleństwa w postaci zmiany domyślnej kolorystyki. Gdy Nowy York ogarnia czerń i biel, wzór nabiera poważnego, nieco nostalgicznego wyrazu, jest to jednak tylko przygrywka przed ukazaniem konstrukcji w barwach ostrego różu, który całkowicie odmienia wygląd całej dekoracji, nadając jej znacznie żywszy wyraz, o artystycznym zabarwieniu.