New York

Nowe produkty

Fototapety New York o atrakcyjnych wzorach - winylowe na podkładzie flizelinowym na wymiar ściany. Galeria ozdób na ścianę z miastem NYC - wieżowce, żółte taksówki, Manhattan… Takie dekoracje tylko u nas! Główne cechy naszych artykułów to: proste naklejanie, niepłowiejące kolory (gwarancja 5 lat), ekologiczne wykonanie z certyfikatami higienicznym oraz Nordic Ecolabel. Każdą tapetę dopasujemy do Twojego wnętrza - możesz modyfikować zarówno kolor, jak i rozmiar wzoru. Napisz do nas biuro@agatonstudio.pl lub zadzwoń 723-555-725.

Szukasz fototapety New York w innych wymiarach niż nasze standardowe propozycje? Napisz lub zadzwoń do nas. Dopasujemy szerokość i wysokość, uwzględnimy skosy lub wnęki na drzwi i okna. U nas płacisz tylko za tapetę, a zatem odejmiemy od kosztów wszelkie wnęki oraz skosy. Wybrany przez Ciebie wzór nie spełnia Twoich wymagań kolorystycznych? Podobnie jak w przypadku rozmiaru - bez problemu możemy zmienić kolorystykę jednego elementu na dekoracji lub całość wzoru wykonać na przykład w kolorze czarno białym.

Manhattan
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 49 elementów
Panorama Nowego Jorku

Fototapeta New York technicznie

Niezależnie od wzoru fototapeta New York będzie miała kilka cech wspólnych:
  1. Proste naklejanie.

    Winylowa na flizelinie sprawia, że klejem smarujemy jedynie ścianę. Fototapetę dociskamy do mokrej ściany, ale nie smarujemy jej klejem. Co zyskujemy? Łatwo zaaplikujemy klej na ścianę, nie manewrujemy namoczoną w kleju fototapetą.

  2. Certyfikaty

    Niby nie mają znaczenia przy użytkowaniu, ale świadczą o jakości dekoracji. Producenci nie starają się o certyfikaty dla słabych produktów o wątpliwej reputacji. Dysponujemy trzema bardzo ważnymi certyfikatami: Ekologiczny Nordic Ecolabel (Zielonego Łabędzia), Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny oraz atest klasy niepalności wg normy DIN 4102 B1.

  3. Dekoracyjna struktura – chropowatość

    Oferujemy dwa rodzaje dekoracyjnych struktur: imitacja drobnego bałtyckiego pisaku oraz wierną imitację płótna – tkanego lnu.

Dlaczego akurat to fototapeta Nowy Jork powinna ozdobić Twoje wnętrze? Odpowiedź jest niezwykle prosta! Jak mało które miasto, NY spełnia funkcje dekoracyjne. Most Brooklyn Bridge układający przęsła nad wodami East River, Broadway z jego licznymi teatrami, ekscytujący Central Park znany z filmów oraz otwartej przestrzeni, Madison Ave oraz 5th Ave, które jak żadne inne nadają się do poprawy stylistyki nowoczesnego wnętrza. Poznaj nasze propozycje, zainspiruj się i wybierz swoją wymarzoną tapetę dekoracyjną.

Widok Nowego Jorku nocą
Most Brookliński na fototapecie

Fototapeta New York nocą

Proponowana przez sklep Agaton Studio niezwykle atrakcyjna fototapeta Nowy Jork nocą to idealna kompozycja architektury wielkiego miasta, w której światło eksponuje jego najciekawsze elementy. NY budzi się do życia wieczorem, gdy światła latarni, neonów oraz reflektorów samochodowych rozbudzają wyobraźnię. Możesz wybrać dowolny temat! Spokojny pomost z widokiem na oświetlone wieżowce Manhattanu lub pełną nowojorczyków 5 aleję. Właśnie takie są oferowane przez nas tapety: piękne, zmysłowe i inspirujące. Każdy znajdzie odpowiednią dla swojego wnętrza dekorację: spokojną i pełną elegancji lub szaloną i kipiącą życiem.

Fototapety Nowy Jork nocą dopasujesz zarówno do rozmiaru ściany, jak i pożądanych walorów dekoracyjnych. Twoim celem jest wspaniały Manhattan ze słynnym Empire State Building widziany z perspektywy drewnianego pomostu, na którego deskach i ławkach światło latarni buduje aurę tajemniczości? Taką dekorację znajdziesz właśnie w naszym sklepie! Pamiętaj, że proponowane fototapety winylowe na flizelinie Agaton Studio bardzo łatwo nakleja się na ścianę, co owocuje przyjemną pracą montera i ładnym widokiem na ścianie. Nocne, zachmurzone niebo, które rozświetlają jasne chmury, to idealna tapeta, w której perspektywa łączy się z klimatem wielkiego miasta.

Wybierz fototapetę New York, która odmieni Twoje wnętrze

Równie ciekawą propozycją jest fototapeta New York przedstawiająca noc na Broadway-u. Żółte taksówki zostawiające za sobą smugę światła, słynny napis na jezdni ONLY przy skręcie w prawo, neony reklamowe i strzeliste fasady drapaczy chmur. Naklejając ją na ścianę zyskasz niepowtarzalny klimat ulic słynnego na całym świecie miasta. W zależności od wzoru zamienisz pomieszczenie w enklawę spokoju lub zgiełku z widokiem na pędzące ulicami miasta taksówki, most Brookliński, Waszyngtona lub zatopiony w spokoju taras widokowy.

Jeżeli lubisz panoramy miast, to na pewno pokochasz fototapety New York, na których miasto widziane jest z dachu wieżowca lub nabrzeża z restauracjami. Dekoracje polecamy do dużego salonu lub sypialni, lub do wnętrz, w których ważny jest mroczny i jednocześnie efektowny klimat przestrzeni. Noc sprzyja budowaniu emocji. Decydując się na ozdobę ściany, której tematem jest noc w mieście, zaadoptuj jego wystrój odpowiednim kolorem ścian, mebli oraz podłogi. Ważny jest każdy detal stylizacji Twojego wnętrza. Pożądany będzie stylowy zegar, tabliczka z sercem i napisem NY czy poduszki z żółtymi taksówkami. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń sprawi, że poczujesz się jak na nowojorskiej ulicy.

Fototapeta New York Taxi

W naszej galerii szczególny nacisk położyliśmy na słynne nowojorskie taksówki. Fototapeta New York taxi jest idealna, gdy będzie ukazywała sugestywne cechy: żółty kolor karoserii, wbitą w maskę blachę z numerem licencji oraz sygnalizator na dachu. Każdy element jest ważny i nawiązuje do stylu NY. Do ozdobienia ściany w kuchni wybierz postój taxi z równo ustawionymi samochodami, które czekają na kurs do MADISON AVENUE. W salonie sprawdzi się tapeta, na której taksówka została uchwycona podczas przejazdu na THIRD AVENUE, natomiast w sypialni - taksówka dostojnie przemierzającą WEST 44 TH STREET. Zyskaj wspaniały dynamiczny pejzaż metropolii, który sugestywnie wprowadzi do Twojego wnętrza nowojorską taksówkę.

Każda oferowana przez Agaton Studio fototapeta Nowy Jork zawiera charakterystyczne cechy: wieżowce, znaki drogowe i nazwy ulic. To, czym wyróżnia się nasza galeria, jest kolorystyka. Czarno białe tło z kolorowym akcentem, absolutnie wyjątkowe wzory, które doskonale sprawdzą się podczas aranżowania wnętrza o tematyce Nowy Jork. Wprowadź do stylizacji pokoju najwspanialsze miasto Ameryki i zamień płaską ścianę w przestrzeń otwartą i kipiącą życiem ulicę. Jeżeli szukasz spokoju i zieleni, wspaniały efekt uzyskasz aplikując na ścianę tapetę, na której ulice sąsiadują z Central Parkiem. Statyczne zielone drzewa i energia emanująca z pędzącej ulicą żółtej taksówki z całą pewnością zaspokoi Twoje pragnienie.

Fototapeta z żółtą taksówką
Czterocześciowa fototapeta przedstawiająca Nowy Jork
Nowy Jork, dwie wieże

Fototapeta New York nocą - czteroczęściowa

Ciekawym rozwiązaniem w stylizacji wnętrza jest podział tapety na części. Jeden wzór, który został rozcięty na cztery równe fragmenty i naklejony w tym samym wnętrzu na czterech ścianach. Doskonała aranżacja fototapety New York sprawia, że wzór nabiera lekkości i niezależnie od tego, z którego miejsca będziemy na niego patrzyli, zauważymy nowe szczegóły. Wskazane jest, aby do tapety odpowiednio przygotować ścianę, uwzględniając podział oraz wizualną szczodrość tematu. Ciekawym rozwiązaniem będzie naklejenie jej na czterech wystających z poziomu ściany płytach regipsowych, pod którymi możesz zamontować światła LED.

Proponowana przez nas fototapeta Nowy Jork to wspaniała aranżacja możliwa do zastosowania właściwie w każdym wnętrzu: przedpokoju, salonie lub sypialni. Półmrok pokoju i delikatne światło przenikające na tapetę ozdobią każde wnętrze, jednocześnie wnosząc tajemniczość. Pragniesz zastosować we własnym domu takie rozwiązanie? Napisz do nas, a my pomożemy Ci je zrealizować! Wybraną tapetę wytniemy dokładnie w taki sposób, aby uwypuklić najładniejsze elementy oraz zapewnić, że linie cięcia przebiegają w odpowiednich miejscach.

Poznaj inne rodzaje naszych fototapet New York

Modnym kolorem dla Nowego Jorku jest czerń i biel - stonowane odcienie szarości bardzo mocno akcentują architekturę, a ich adaptowanie do wnętrza jest bardzo wdzięczne. W naszej galerii znajdziesz fototapety New York zarówno czarno-białe, jak i w sepii. Artystyczne barwy wspaniale równoważą pstrokate wnętrza w salonie lub sypialni. Jeżeli taka kolorystyka jest dla Ciebie monotonna, sprawdź wzory tapet ożywionych akcentem kolorystycznym. Żółte taksówki, zielone liście, czerwone neony. Pomysłowe aranżacje potrafią zainspirować do własnej metamorfozy. Bez zbędnego remontu, kucia ścian i kurzu, w jeden wieczór możesz całkowicie odmienić swoje wnętrze.

A może fototapeta Nowy Jork przedstawiająca Manhattan brzmi dla Ciebie kusząco? Proponujemy unikalną usługę indywidualnej aranżacji Twojego wnętrza z wybraną dekoracją. Masz w głowie zarys lub szkic tego, jak powinien wyglądać Twój pokój? Napisz do nas i prześlij zdjęcia. Wykonamy za Ciebie projekt wnętrza, a efekty zobaczysz na przesłanych wizualizacjach. Oferujemy dopasowanie wzoru do rozmiaru ściany, zmianę jego barwy i wstawienie kolorowych akcentów, a także rozjaśnienie lub przyciemnienie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!