Brzozy

Nowe produkty

Fototapety z modelem brzozy na wymiar ściany w wyjątkowej stylistyce agatonstudio.pl. Zapewniamy szybką realizację, dostawę i dopasowanie dekoracji do Twoich wymagań. Tutaj znajdziesz na dekoracjach brzozy czarno białe, zielone, w otoczeniu łąki lub lasu. Unikalne wzornictwo z brzozami projektujemy na bazie zdjęć o wysokiej rozdzielczości - idealnych do druku wielkoformatowego. Fototapety z motywem brzozy drzewa, bardzo często są wykorzystywane do powiększenia optycznego wnętrza. Dla dekoracji polecamy strukturę tkanego lnu. Ciekawym połączeniem kolorystyki fototapet z tematem brzozowym jest zdjęcie czarno-białe. Struktura i kontrastowa kolorystyka kory koreluje z monochromatycznością.

Pokazywanie 1 - 16 z 16 elementów

Fototapeta brzozy czarno biała

FOTOTAPETA Z MOTYWEM BRZÓZ CZARNO BIAŁYCH W IDEALNYM TEMACIE DOBREJ TRADYCJI ZDOBIEŃ

Ciekawym połączeniem kolorystyki z tematem dekoracji jest czarno biała fototapeta z drzewami brzóz. Struktura i kontrastowa kolorystyka brzozowej kory koreluje z monochromatycznością. Wystarczy policzyć 1 2 3 4 i idealne brzozy w odcieniach szarości będą wyglądały wspaniale na każdej ścianie. Zarówno nowoczesny salon jak i łazienka zyska na dekoracyjności. Najciekawszym wzorem w sklepie, który utrzymuje tą konwencję jest młody las brzozowy na wczesną wiosnę. Na życzenie możemy wykonać dowolną modyfikację każdego wzoru. Jeżeli dla Twojego wnętrza idealna będzie fototapeta turkusowe brzozy zmienimy kolor liści lub pnie brzóz w taki sposób, aby szare tło uzupełnić w kolor turkusu. Wszystkie zmiany kolorystki są w naszym sklepie darmowe. Jeżeli pragniesz ładnej fototapety brzozy - zielony las drzewa do swojego wnętrza sprawdź naszą galerię.

Fototapeta brzozy do sypialni

 

KLASYCZNE ZDOBIENIA ŚCIAN Z BRZOZOWYM MOTYWEM 

Zastanawiasz się w jakim wnętrzu ozdoba z tematem brzóz będzie wyglądała najlepiej? Naszym zdaniem najlepszym miejscem w którym może zostać naklejona fototapeta z brzozami jest sypialnia. Tradycyjnie umeblowana z szerokim łóżkiem i pustą ścianą na którą możesz zaprosić zielone drzewa. Mamy dla Ciebie unikalną propozycję fototapety 3d z brzozami, która jest bestselerem w naszej kolekcji i ozdabia nie jedną ścianę. Duże drzewo po prawej stronie i las młodych brzóz w centralnej części. Liście na których promienie słońca wydobywają kolory od jasno do ciemno zielonego. Soczysta trawa rozkłada dywan tkany źdźbłami świeżej zieleni. 

Fototapeta brzozowy las

FOTOTAPETA BRZOZOWY LAS - SŁUSZNY WYBÓR W ARANŻACJI SYPIALNI

Fototapeta brzozowy las łączy trzy piękne kolory: biały, zielony i brązowy. Biało - brązowe pnie oraz zielone liście i trawa tworzą brzozowy gaj. Zestawienie jest ujmujące i niezwykle dekoracyjne. Dekoracja będzie wyglądała świetnie zarówno na całej ścianie jak i w mniejszym formacie na przykład w kuchni między szafkami jako fototapeta laminowana zamiast płytek. Agaton Studio wielokrotnie wykonywała projekty i realizacje takich kuchennych dekoracji i zawsze efekt końcowy zachwycał. Taka dekoracja optycznie powiększa, poprawia styl oraz nawiązuje do natury i polskich krajobrazów. 

Fototapeta z brzozami

FOTOTAPETA NA WYMIAR Z BRZOZAMI W ZACHWYCIE ZILENI I BIELI

Każdą fototapeta brzozy może zostać wykonana na wymiar ściany. Dokładnie tyle ile potrzebujesz. Oszczędzisz pieniądze oraz wpiszesz fototapetę idealnie do rozmiaru swojej ściany. Jeżeli chcesz ją nakleić między szafkami w kuchni możemy dopasować wzór w taki sposób aby również pod okapem – tam, gdzie jest podwyższenie, ściana nie była pusta, ale zawierała fragment lasu. Możesz też bez problemu wyciąć otwory na gniazdka. Drzewa brzóz zostaną umieszczone na dekoracji dokładnie w tak, jak na wcześniej przesłanej wizualizacji. W przypadku brzóz wspomniane dopasowanie jest ważne z uwagi na ich zwartą kompozycję. Fototapeta brzozy na wymiar ściany zostanie wykonana na zamówienie, ale czas realizacji będzie nadal bardzo krótki.