Obrazy na płótnie

Nowe produkty

Dlaczego Agaton Studio? To my specjalizujemy się w wykonywaniu dla Państwa spersonalizowanych fototapet i naklejek do mieszkań, domów oraz wszelkich obiektów użyteczności publicznej, a więc przedszkoli, hoteli czy restauracji. W naszej ofercie znajdują się też obrazy drukowane na płótnie. Nasze niepowtarzalne dekoracje wykonujemy wyłącznie na certyfikowanych materiałach niemieckiej firmy Neschen oraz holenderskiej BN International. Posiadamy atest PZH, który nie tylko jest obowiązkowy przy dekorowaniu przedszkoli i szkół czy wyposażaniu klinik medycznych oraz szpitali, ale również świadczy o najwyższej jakości oferowanych fototapet, a jego uzyskanie wiąże się ze spełnieniem surowych wymogów, które Państwu oferujemy. Posiadamy również inne certyfikaty oraz atesty.

Szczególną popularnością w naszym sklepie internetowym cieszą się wyjątkowe obrazy na płótnie Canvas, które są nowoczesne i modne! W asortymencie Agaton Studio znajduje się bogata kolekcja cyfrowych obrazów, które drukujemy na tym specjalnym płótnie malarskim. Intensywne kolory i doskonała jakość zdjęć użytych w kolekcji sprawiają, że te obrazy przez długie lata staną się ozdobą Państwa mieszkania. Ponadto mają Państwo do wyboru bardzo szeroki wachlarz tematyczny. Nasze obrazy drukowane są bezwonnymi farbami lateksowymi. Każdy obraz wykonywany jest na indywidualne zlecenie, a zatem bez problemu można zmienić w nim kolor lub rozmiar. U nas można uwolnić wyobraźnię – dostosujemy się do Państwa! Czekamy na Państwa pytania pod numerem telefonu 723 555 725, jesteśmy też dostępni pod adresem e-mail: biuro@AgatonStudio.pl.

Obraz lasu
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 599 elementów

Obrazy na naturalnym płótnie w atrakcyjnych cenach

W Agaton Studio wykonamy każdą dekorację (w tym nie tylko obraz na płótnie, ale również fototapetę, naklejkę i plakat) na bazie trzech rodzajów multimediów:

  • plików własnych – tu możliwy jest wybór spośród tych, które znajdują się w posiadaniu Agaton Studio;
  • zdjęć powierzonych;
  • zdjęć i grafik z banków zdjęć, np. fotolii.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Waszych zdjęć – wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest prywatność. Po wykonaniu fototapety lub obrazu, zdjęcie jest usuwane z naszych zasobów. Najczęściej obrazy i fototapety wykonujemy ze zdjęć: ślubnych, rodzinnych, komunijnych, dzieci, dziadków, rodziców, urodzin, imienin. Stanowią wspaniały i spersonalizowany prezent.

Nasze obrazy drukowane są w najlepszej jakości, ponieważ posiadamy własną pracownię druku oraz graficzną. Dzięki temu uzyskujemy ozdoby idealnie dopasowane rozmiarem, kolorem oraz typem do dekorowanej powierzchni. Nasze dekoracje na ścianę stanowią idealne uzupełnienie wystroju, zwłaszcza, jeśli zostaną zaaplikowane w odpowiedniej kompozycji! Wówczas nie tylko wypełniają przestrzeń, ale również powiększają ją optycznie oraz determinują estetykę pomieszczenia. Proponujemy Państwu obrazy nowoczesne w technice box, które natychmiast po wyjęciu z paczki można powiesić na ścianie. Ponadto nie wymagają one oprawiania w ramę – ich boki zawierają fragment wzoru.

Widok miasta na obrazie