Róże

Nowe produkty

Róże mają w sobie coś szlachetnego. Mówi się, że jeśli mężczyzna daje kobiecie te wyjątkowe kwiaty, chce jej wyznać miłość – są więc symbolem najpiękniejszych uczuć. Ponadto są niezwykle eleganckie i wytworne. Właśnie dlatego róże obrazy to fenomenalne rozwiązanie w zakresie dekoracji ścian, które sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Kwiatami na płótnie bawełnianym Canvas zachwycą się wszyscy esteci, zaś romantycy będą mieli okazję do wzruszeń i sentymentalnych podróży w przeszłość lub krainę własnych wyobrażeń. Szanowni Państwo, dajcie się uwieść niepowtarzalnym obrazom z pąkami kwiatów na pierwszym planie albo tryptykom przedstawiającym kwiat dojrzałej róży z góry – tak, że widać jej delikatne, mięsiste płatki skąpane w kroplach rosy.

Dostępne w szerokim asortymencie Agaton Studio tryptyki z kategorii „róże obrazy” przedstawiają dojrzałe kwiaty widziane z góry. Ich delikatne, aksamitne płatki zwinięte do środka kwiatu zostały podkreślone mocnym, głębokim kolorem w odcieniu malinowej czerwieni. Dopełnieniem tego motywu są wspomniane krople rosy, które dodają świeżości na płótnie i w pomieszczeniu. Takie obrazy wieloczęściowe serdecznie polecamy Państwu do salonu bądź sypialni – tryptyk z płatkami stanie się centralną ozdobą pomieszczenia, która będzie wzbudzała zachwyt wszystkich gości i cieszyła Państwa oko każdego dnia.

Różowa Róża
Pokazywanie 1 - 10 z 10 elementów
Piękne róże na obrazie

Piękne róże – obrazy w sam raz na prezent

Już dziś mogą Państwo dokonać niemożliwego i podarować bliskiej osobie wspaniały bukiet żywych kwiatów. Jeśli zechcą Państwo ofiarować ukochanej piękny pęk czerwonych kwiatów, które przetrwają dłużej niż kilka dni, zachęcamy do zakupu płótna z kategorii „róże obrazy”! Kobiety uwielbiają te delikatne i eleganckie rośliny, a dzięki podarunkowi w postaci obrazu z kwiatami będą mogły cieszyć się nimi o wiele dłużej niż żywym bukietem. Nowoczesny obraz z motywem kwiatowym sprawdzi się idealnie na każdą uroczystość. Nigdy nie zwiędnie i przez całe lata będzie przypominał o Państwa uczuciu i niebanalnym pomyśle na prezent. Ukochana osoba, którą obdarowano obrazem z kwiatami, każdego dnia będzie przechodziła obok płótna z różami na pierwszym planie. I spoglądając na piękny obraz, za każdym razem będzie wracała myślami do osoby, która obdarowała ją tym wyjątkowym „bukietem”…

Obrazy z motywami kwiatowymi to niezmiennie doskonały pomysł na urodziny! Jeśli szukają Państwo inspiracji i chcą sprawić przyjemność swoim bliskim, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów w tej kategorii. Doskonałym pomysłem na niespodziankę dla żony, mamy lub córki będą róże obrazy, które pomogą wydobyć romantyczny nastrój unoszący się w pomieszczeniach, w których przebywają kobiety. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie! Chcemy wyraźnie podkreślić, że nasze obrazy drukujemy bezwonnymi farbami lateksowymi. Każdy obraz drukowany jest na specjalnym, bawełnianym płótnie Canvas, dzięki czemu jest tak wyjątkowy. Czekamy na Państwa pytania pod numerem telefonu 723 555 725, jesteśmy też dostępni pod adresem e-mail: biuro@AgatonStudio.pl.