Motoryzacja

Nowe produkty

 • Fototapeta morze Bałtyckie Vintage
  Fototapeta morze Bałtyckie Vintage

  Fototapeta Vintage w starym stylu retro o temacie nadmorskiej plaży....

  90 zł
 • Fototapeta mur
  Fototapeta mur

  Fototapeta na wymiar mur i bluszcz dedykowana do ozdobienia ścian w...

  90 zł
 • Plakat Wrocław
  Plakat Wrocław

  Plakat z tematem Wrocławia w kolorze czarno białym. Widok na most...

  110 zł
 • Plakat Lawenda
  Plakat Lawenda

  Plakat z lawendą na polach Toskanii. Rewelacyjna głębia lawendowych...

  30 zł
 • Plakat Zachód Słońca
  Plakat Zachód Słońca

  Plakat o motywie zachodzącego słońca nad morzem. Wspaniała perspektywa...

  30 zł
 • Plakat Most Grunwaldzki
  Plakat Most Grunwaldzki

  Plakat z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu na podstawie zdjęcia...

  110 zł
 • Plakat drzewo
  Plakat drzewo

  Rewelacyjny plakat z motywem drzewa nad jeziorem - liście w kolorze...

  30 zł
 • Plakat Plaża
  Plakat Plaża

  Plakat z tematem plaży drukowany na wymiar. Możesz dopasować plakat do...

  30 zł
Fototapety samochody

Fototapeta samochód, motor, rower, tramwaj - winylowa na fizelinie. Motoryzacja na fototapecie. Coś dla miłośników warkotu motoru. Zobacz wspaniałe fototapety na ściane związane z motoryzacją. Fototapety wykonywane są na grubym solidnym podkładzie. Wydruk fototapet odbywa się najnowocześniejszymi bezwonnymi tuszami lateksowymi HP. Pamiętaj, że k...

Fototapeta samochód, motor, rower, tramwaj - winylowa na fizelinie. Motoryzacja na fototapecie. Coś dla miłośników warkotu motoru. Zobacz wspaniałe fototapety na ściane związane z motoryzacją. Fototapety wykonywane są na grubym solidnym podkładzie. Wydruk fototapet odbywa się najnowocześniejszymi bezwonnymi tuszami lateksowymi HP. Pamiętaj, że każdy wzór możemy dopasować do wymiarów Twojej ściany. Wybierz wzór i napisz do nas na maila biuro@agatonstudio.pl lub zadzwoń, a bezpłatnie przedstawimy projekt fototapety oraz jej wycenę.

Oczywiście dzieła tutaj przedstawione doskonale nadają się nie tylko dla zapaleńców, ale i dla każdej innej osoby. Zwłaszcza jeśli spojrzy się na wzory ukazujące bardziej artystyczne oblicze motoryzacji. Poza oczywistymi samochodami, w tej kategorii natrafić można na rowery, motory, wszelkiej maści łodzie, oraz tramwaje i wiele więcej. Dzięki takim możliwościom wyboru, znalezienie odpowiedniego wzoru będzie dziecinnie łatwe. Wiele dzieł występuje nie w jednej, a kilku opcjach kolorystycznych, najczęściej uwzględniających czerń i biel oraz sepię. Ponad to one color jest wręcz stworzone to takich dekoracji, podkreślając najważniejszy element na wzorze, jakim rzecz jasna jest pojazd.

Niemniej zaczynając od samego początku jakim z pewnością są samochody. Jednymi z najciekawszych wzorów przedstawiających właśnie tego typu ozdoby są miejskie ulice. Wielkie metropolie od zawsze wypełnione są pojazdami, a dla oka wprawnego artysty znalezienie materiału na dekorację nie stanowi żadnego problemu. Doskonałym przykładem takiego właśnie wzoru jest korek na estakadzie w Hong Kongu, na pasach z prawej strony pojazdy stoją nie zmieniając swej pozycji, natomiast dla zachowania kontrastu te z lewej pędzą tak szybko iż stają się rozmazanymi plamami kolorowej karoserii i świateł. Pewną odmianą motoryzacyjnego szaleństwa o której warto wspomnieć są sławne pojazdy, charakterystyczne dla konkretnych miejsc. Takimi samochodami są żółte taksówki z Nowego Yorku, fototapeta z nimi wprowadzi do wnętrza dynamiczny wyraz doskonale kojarzony z życiem w nowoczesnej metropolii.

Pewną nieco odmienną tematyką wciąż jednak mocno związaną z motoryzacją są łodzie. Wszelkiej maści gondole motorówki, stoją tutaj na pierwszym planie. Niemniej to właśnie gondole dzierżą tytuł najpopularniejszego wzoru. Te pływające po Weneckich kanałach łupiny często same w sobie stanowią użytkowe dzieło sztuki. Ponadto doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju konwersji kolorystycznych od czerni i bieli, przez sepię z elementami one color. Tego typu wzory wprowadzą spokojny egzotyczny klimat, doskonale nadają się jako nowoczesne obrazy.

Jednym z ostatnich dzieł w tej kategorii są rowery. Mimo tak prozaicznych konstrukcji i kształtów olśniewają, i to właśnie prostota jest ich głównym atutem. Te wzory najczęściej komponują się z miejską dżunglą, jednakże z tą różnicą iż są to stare dzielnice. Dzięki redukcji kolorów do poziomu skali szarości, lub sepii dekoracja nabiera nieco nostalgicznego charakteru, który wzbogaca każde wnętrze w niebanalny sposób.

Więcej
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 62 elementów