Wrocław

Nowe produkty

Tutaj kupisz obrazy Wrocław drukowane na płótnie Canvas Premium ROMA. Naturalne bawełniane płótno uszlachetnione żywicami, zapewnia trwałą aplikację kolorów podczas druku ploterem Hewlett Packard. Gdy szukasz maksymalnie wiernego odwzorowania kolorów dla obrazu na płótnie, rozszerzona gama CMYK w ploterach HP jest właśnie dla Ciebie. 

Artystyczne obrazy Wrocław na naturalnym płótnie w reprodukcji lub fotografii 

W galerii Agaton Studio kupisz zarówno foto-obrazy jak i reprodukcje obrazów z tematem Wrocławia. Kolekcja obejmuje tematem, najsłynniejsze lokacje Wrocławia: most Grunwaldzki, Ostrów Tumski, Katedra na Piasku, promenady wrocławskie nad Odrą, piękny i odnowiony bulwar Marii i Lecha Kaczyńskich.

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 51 elementów

Obrazy Wrocław w tradycyjnej technologii wykonania

Wrocławskie obrazy wykonujemy z bawełnianego płótna i sosnowych krosien. Bazujemy w ten sposób na tradycyjnej i od wieków sprawdzonej technologii z domieszką nowoczesnego druku. Naturalne bawełniane płótno o wzmocnionej strukturze lica "Canvas Roma" stanowi jeden z dwóch najważniejszych elementów, wyjątkowego charakteru jaki mają obrazy. Wrocław jest naszym tematem w dekoracji, domem i miejscem pracy. Przykładamy dużą staranność, zarówno w doborze materiałów jak i wykonania każdej kanwy. 

A teraz pytania i odpowiedzi w sprawie obrazów, zebrane podczas kontaktu z naszymi klientami. 

Czy obrazy są gotowe do powieszenia na ścianie?

Tak. Każdy obraz z Wrocławiem możesz natychmiast powiesić na ścianie po wyjęciu z paczki.

Co to znaczy, że obraz ma sosnową ramkę?

Wydrukowane płótno, napinamy na ramkę sosnową ramkę, której nie widać na zewnątrz obrazu. Ramka - stelaż wykonana jest ze specjalnych listew sosnowych nazywanych krosnami malarskimi.

Czy można zamówić obraz na płótnie w zmienionym rozmiarze?

Tak. Możemy dopasować rozmiar każdego wzoru do indywidualnych potrzeb.

Czy reprodukcje obrazów z Wrocławiem są malowane farbami?

Każdy obraz w galerii Agaton Studio jest drukowany tuszami lateksowymi specjalną maszyną drukującą HP.

Obrazy ze zdjęcia we Wrocławiu

W naszej wrocławskiej pracowni zamówisz obraz z każdego zdjęcia. Wykonujemy również obrazy na płótnie ze zdjęć rodzinnych. Nasze obrazy często stanowią prezent z okazji rocznic, imienin lub innych okoliczności. Zauważmy również trend w obdarowywaniu obrazami pracowników odchodzących na emeryturę. Obraz ze zdjęcia jest nietuzinkowym i spersonalizowanym prezentem.

A może znasz piękne miejsce we Wrocławiu na obraz, którym warto się pochwalić? Napisz do nas i zyskaj: 50% rabatu, gdy motyw znajdzie się w katalogu obrazów. Napisz do nas na mail biuro@agatonstudio.pl lub zadzwoń 723-555-725. Obrazy Wrocław kształtujemy w pracowni w mieście ... tak, we Wrocławiu na ul. Krakowskiej 180.

Reprodukcje obrazów i grafik na płótnie

Potrzebujesz wydrukować reprodukcję własnego obrazu lub grafiki? Serdecznie zapraszamy. Mamy również własne reprodukcje w których obrazy Wrocław stanowią główny filar kolekcji. Znajdziesz u nas reprodukcje obrazów wykonanych farbami wodnymi, olejnymi, tuszem i rysikiem i innymi technikami malarskimi. Architektura Wrocławia na obrazie, to wdzięczny temat zdobniczy, który doceniamy i promujemy od 2009 roku.

Sklep z Obrazami we Wrocławiu

Zamówienie możesz odebrać w naszym sklepie z obrazami we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 180 lub za drobną opłatą dostarczymy go na terenie miasta. Zapraszamy również do naszej pracowni przy sklepie, gdzie zamówisz obraz z własnego zdjęcia drukowany na płótnie.