Obrazy Wieloczęściowe

Nowe produkty

Modne obrazy wieloczęściowe na ścianę, które składają się najczęściej z części środkowej i dwóch par obrazów bocznych. Ułożenie elementów dekoracyjnych na pięciu częściach obrazu wymaga od wzoru spójności oraz płynności przejścia między wydzielonymi fragmentami. Idealna dekoracja może zostać rozłożona na różnych ścianach, gdyż jej poszczególne części same w sobie mogą stanowić niezależne kompozycje. Najlepsze przykłady wielowymiarowej kreacji stanowić mogą przepiękne obrazy z makami, a także motywy abstrakcyjne czy kompozycji z tropikami. Tak naprawdę niezależnie od tego, jaki wzór Państwo wybiorą, to designerskie rozwiązanie będzie prezentowało się świetnie w Państwa domu lub mieszkaniu!

Dostępne w Agaton Studio obrazy wieloczęściowe dzięki podziałowi na kilka elementów dają Państwu możliwość dowolnych aranżacji. Już dziś mogą Państwo wykorzystać swój pomysł na zastosowanie wymarzonych kompozycji i układów na ścianie. Nasze obrazy kaskadowe skutecznie i od ręki poprawiają estetykę salonu lub sypialni, a przez podział jednego wzoru na kilka części dodają wnętrzu lekkości. Oferowany przez nasz sklep internetowy asortyment wykonywany jest na zamówienie, a zatem możliwy jest dowolny układ elementów, a w szczególności:

  • – rozmieszczenie obrazów w grupie;
  • – rozmiar całości lub pojedynczego obrazu;
  • – kolorystyka całości;
  • – kolorystyka fragmentów.
Domki na oceania
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 38 elementów

Obrazy wieloczęściowe, które Cię zachwycą

Wszystkie dostępne u nas obrazy wieloczęściowe mają stałe elementy, które niezależnie od rozmiaru, ilości obrazów w grupie oraz kolorystyki pozostają stałe i niezmienne:

  • – grubość, która wynosi dwa centymetry;
  • – odstęp między obrazami – dwa centymetry;
  • – kaskada wykonana na specjalnym płótnie bawełnianym Canvas;
  • – specjalistyczny, trwały nadruk bezwonnymi tuszami lateksowymi HP;
  • – płótno po nadrukowaniu jest naciągane na krosna malarskie – sosnową ramkę;
  • – boki obrazu posiadają nadrukowany fragment wzoru z lica, a zatem obraz nie wymaga ramy

Ta oryginalna i odważna dekoracja nie tylko zostanie przez nas przygotowana z materiałów o najwyższym standardzie, ale może też zostać wykonana z Państwa zdjęcia. Wystarczy, że prześlą nam Państwo swoje zdjęcia na adres biuro@agatonstudio.pl. Bezpłatnie wykonamy korektę zdjęcia i zaproponujemy odpowiedni układ. W odpowiedzi otrzymają Państwo również wycenę dekoracji. Jesteśmy przekonani, że obrazy wieloczęściowe to wybór, z którego będą Państwo zadowoleni! Uważamy, że najważniejsza jest trwała estetyka, dlatego zamówione w naszej firmie dekoracje drukujemy bezwonnymi tuszami lateksowymi, które mają zwiększoną odporność na blaknięcie. Dajemy na to gwarancję. Ponadto obrazy wykonane sprawdzonymi metodami na krosnach malarskich rozpartych klinami sprawiają, że płótno jest zawsze solidnie naciągnięte.

Nocna panorama miasta

Idealna kompozycja obrazu z czterech części

Symetria w dekorowaniu wnętrza jest strategicznie pożądanym sposobem na wprowadzenie harmonii. Zdecydowanie najlepszym sposobem na udekorowanie ścian obrazem będzie czteroczęściowa ozdoba, której oś symetrii znajduje się w miejscu łączenia środkowych części. Przykładem idealnej symetrii w stylizacji wnętrza jest lustro, które zawsze wieszamy w środkowej części ściany. Zwróć uwagę, że najbardziej podobają nam się osoby z twarzą o symetrycznym układzie oczu, brwi, ust. Symetria w naturze jest wyznacznikiem piękna. Podobnie w przypadku obrazów wieloczęściowych, te najładniejsze są ułożone symetrycznie co najlepiej widać na przykładnie czteroczęściowych dekorów. W galerii z obrazami Agaton Studio znajdziesz wiele modeli obrazów z czteroczęściowym rozmieszczeniem. Widzisz obraz, który jest w jednej części, ale chcesz go zobaczyć jak będzie wyglądał z podziałem na kilka elementów? Napoisz do nas, a przygotujemy darmowe wizualizacje. W naszym sklepie mamy kilkanaście wzorów, które zostały zaprojektowane właśnie przez osoby takie jak Ty. Dążenie do idealnego obrazu składającego się z wielu części zaowocowało stworzeniem wzorów, które na cześć autorów nazwane zostały ich imieniem. Może i Twoja kompozycja znaleźć się w naszych zbiorach z obrazami. Sprawa jest prosta. Napisz, którą dekorację mamy zmienić i jakie poprawki graficzne zastosować. Czekamy na Twoje propozycje.

Złoty podział obrazu wieloczęściowego

Na pewno słyszałaś o złotym podziale w kompozycji. Każdy obraz można podzialić dwoma poziomymi i dwoma poziomymi liniami, a na ich styku powinny znajdować się najciekawsze elementy dekoracji. W przypadku obrazów jednoczęściowych zastosowanie zasady złotego podziału jest względnie proste. Prawdziwym wyzwaniem jest stworzenie obrazu składającego się z wielu części w którym zastosowany zostanie złoty podział. Wyznaczenie prostych linii w obrysie dekoru jest niemożliwe i pozostaje kreacja artysty i jego wyczucie formy. Dekoracje tworzone dla Agaton Studio mają coś więcej. Są akceptowane przez klientów, a zatem rynek sam ustala czy wpisują się do pożądanego kanonu. Przykłady kompozycji, które stale wpisały się w ściany galerii można mnożyć. Spodobała się Lilia zaprojektowana przez naszą klientkę Lidię oraz Mistycyzm ukazujący abstrakcję. Pomimo, że złoty podział w kompozycji obrazów kilkuczęściowych jest nieuchwytny, to jednak nadal go wspiera i pozwala na ciekawe udekorowanie ścian. Kaskada mniejszych elementów pozwala również na indywidualną kompozycję na ścianie uzależnioną od Twoich preferencji. Możesz odnaleźć w kreacji zupełnie nową formę, której wcześniej nie było. Masz pomysł na zmianę, która poprawi wygląd, symetrię lub kolor płótna? Napisz do nas. Postaramy się wprowadzić Twoje marzenia w rzeczywistość.

Minimalistyczna forma Dyptyku

Jeżeli jest coś dużego, to i w przeciwwadze są i mniejsze formy. Najmniejszą formą dekoracji wieloczęściowej jest dyptyk składający się z dwóch paneli. Dyptyk jako szczególna forma zdobnicza może zawierać różne wzory na przykład kwiatek i ścianę z cegieł. Ważne, aby detale łączyła przy najmniej jednolita kolorystyka. Ilość zdobień w przypadku dyptyku determinuje jego zastosowanie na ścianie. Dwa kawałki najlepiej będą wyglądały na ścianie wąskiej. W takim przypadku ułożenie fragmentów dekoracji warto zastosować w pionowej symetrii. Dobrym pomysłem jest ozdobienie wysokim dyptykiem ściany w sypialni między łóżkiem i szafą wnękową. Dwa obrazki będą systematyzowały wnętrze i stworzą przestrzenne przesunięcie proporcji. Równie polecanym miejscem do ozdobienia nowoczesną formą dyptyku będzie ściana w przedpokoju, gdzie niewielkie odległości sprzyjają takiej formie.

Kolor landszaftu pasujący do wnętrza

Twoje pomieszczenie ma już określone kolory. Królują w nim beże, turkusy, brązy... Możemy dopasować wybraną przez Ciebie ozdobę do potrzebnej Tobie barwy. Ponieważ każdy monitor wyświetla kolory odrobinę inaczej, aby uzyskać idealnie współgrające barwy Twoje ściany muszą uzbroić się w cierpliwość. Wyślij do naszej drukarni próbkę koloru listem (takim przez pocztę), a my włączymy urządzenie sprawdzające kolorystykę. Twoja kanwa zostanie ściśle dopasowana w barwie i zyskasz pewność, że będzie pasowała do wnętrza. Twoja wizja zyska urzeczywistnienie.

Bezpieczne i nasycone kolorami płótna

Jak zawsze chodzi o ładną dekorację, ale my dbamy również o inne, równie ważne aspekty. W naszej drukarni poświęcamy wile uwagi, aby kolory były intensywne, a ich odzwierciedlenie rzeczywistej barwy dzieła były wierne i realistyczne. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na druk kanw na nowoczesnej drukarce wielkoformatowej Havet Packard z tuszami lateksowymi. Farba, którą drukarka "maluje" ma różne atesty, ale najważniejszy dotyczy ekologicznego Nordic Swan. Mamy pewność, że dbamy o środowisko naturalne oraz zdrowie naszych klientów. Farby są bezwonne i bezpieczne dla zdrowia. To ważne i coraz częściej doceniane w opinii naszych klientów. Możesz bezpiecznie powiesić zamówioną w naszym sklepie ozdobę zarówno w swojej sypialni, jak i sypialni Twojego dziecka. Napisz do nas, a prześlemy do Ciebie za darmo kopię certyfikatów. Mamy pewność, że kolory nie wypłowieją nawet na słońcu. Dajmy na to pięć lat gwarancji. Nasze testy potwierdziły, że nawet w warunkach zewnętrznych kolory na płótnie się utrzymują przez wiele lat.

Pentaptyk - najlepszy wybór obrazu na dużą ścianę

Duża ściana wymaga dużego widoku. Najlepszym sposobem na kreowanie wielkich powierzchni jest podzielenie dekoru na części, a im ich jest więcej tym lepiej. Pentaptyk wypełnia idealnie pokładane w nim nadzieje stylizacji. Zajmuje dużą przestrzeń i jednocześnie w wyniku podziału jest optycznie lekki. Zwróć uwagę na dzieła w typie pentaptyku, ich rozmieszczenie i symetryczne ułożenie. Ten rodzaj obrazu wieloczęściowego był i jest nadal z powodzeniem stosowany w architekturze. Nawa główna i boczne skrzydła dzielące się na dwie części. Powstały w ten sposób pięcioczęściowy obraz pozwala skupić się nawet na najmniejszych detalach ozdoby. Główny motyw pozostający na środkowej części obrazu jest uzupełniany pasującymi stylistycznie obrazkami. Stale rosnąca moda na pentaptyki sprawia, że wiele sklepów ma je w swojej ofercie. Zauważ, że w idealnym obrazie wieloczęściowym - pentaptyku "dżemie" wiele możliwości, które mogą zwiększyć atrakcyjność wnętrza. Ważne, aby trzymać się kilku prostych zasad. Przy wieszaniu na ścianę odstępy miedzy poszczególnymi częściami obrazu powinny wynosić 2 cm. Mniejsza lub większa odległość sprawi, że obraz będzie się rozjeżdżał lub wchodził na siebie. Wszyte kie oglądane przez Ciebie aranżacje we wnętrzach zakładają właśnie taką szerokość. Zapamiętaj, że każdy obraz wieloczęściowy będzie doskonałym wyborem dla ozdobienia dużej ściany, gdyż jest wizualnie lżejszy od jednoczęściowego.

Zyskaj pewność dobrego wyboru płótna

U nas masz pewność idealnego wyboru dekoracji jeszcze przed jej zakupieniem. Agaton Studio oferuje darmową wizualizację wybranego przez Ciebie płótna na ścianie Twojego wnętrza. Tak. To jest możliwe. Wystarczy, że wyślesz do nas zdjęcie pomieszczenia na adres mailowy biuro@agatonstudio.pl a my przygotujemy aranżację na ścianie. Zobacz jeszcze przed zakupem czy dekoracja będzie pasowała do Twojego salonu lub sypialni.

Jak zamontować poliptyk, tryptyk lub pentaptyk na ścianę

Każdy rodzaj obrazu kaskadowego montujemy w ten sam sposób. Najlepiej rozłożyć wszystkie części na podłodze i sprawdzić ich ułożenie. Teraz czas na nutkę kreacji. Pozmieniaj układ części i sprawdź efekt zdobniczy. Możliwe, że znajdziesz zupełnie inny układ paneli od tego jaki my proponujemy. Teraz zmierz odległości i przenieś je na ścianę. Wyrysuj kropki i wbij w ścinę gwoździki. Nasze obrazy są wykonane w formie "box" pudełka, a zatem nie będą odstawały od ściany.