Obrazy do pokoju

Nowe produkty

Dzieła, które zebraliśmy dla Państwa w kategorii „obrazy do pokoju” zostały specjalnie wyselekcjonowane, aby jak najlepiej pasowały do Państwa wnętrz. Oczywiście, nasze fototapety na wymiar również będą dobrze wyglądać z przedstawionymi tu wzorami – mają Państwo możliwość wyboru! W końcu w naszej ofercie znajdują się różne dekoracje – fototapety, naklejki i obrazy. Z nami mają Państwo szansę na znalezienie dekoracji idealnej – takiej, która uzupełni to, czego brakuje w Państwa pomieszczeniu.

Jednakże, aby każdy mógł podjąć jak najlepszą decyzję, warto zastosować się do kilku wskazówek, które nie dość, że znacznie ułatwią dokonanie wyboru, to sprawią też, że będą Państwo znacznie bardziej zadowoleni z zakupów. Jedną z podstawowych metod dobierania dekoracji są oczywiście indywidualne zainteresowania, które mogą zostać przedstawione za pomocą doskonale dobranego wzoru. Drugą opcją jest dobranie dekoracji, kierując się kolorystyką panującą w pomieszczeniu. Zgranie ze sobą tych dwóch elementów zapewni niezwykłe efekty! W ten sposób wybiorą Państwo idealne obrazy do pokoju.

Czerwony samochód
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 557 elementów
Widok lasu

Wyjątkowe obrazy do pokoju

Na początku warto wspomnieć, jakie są właściwości samych obrazów. Mianowicie najważniejszą cechą, która odróżnia je od innych fototapet ściennych i dekoracji, jest możliwość ich przemieszczania. Nasze obrazy do pokoju są łatwe do zastąpienia (można je bez problemu zdjąć ze ściany i zastąpić inną dekoracją). Inne dekoracje nie mają tej przewagi – zdejmowanie ich należy do uciążliwych czynności. Ponadto wzory na obrazach nie muszą znajdować się na jednym płótnie. Bez dwóch zdań tryptyki, pentaptyki i parę innych rodzajów kilku obrazów stanowi jedną z najwspanialszych dekoracji, jakie tylko można sobie wymarzyć.

Obrazy do pokoju od Agaton Studio same w sobie mają bardzo nowoczesny wygląd, są naciągnięte na sosnowe krosna i mogą być z miejsca wieszane na ścianie, bez dodatkowego wykorzystania dodatkowych ram, które takim dekoracjom najzwyczajniej nie są potrzebne. Jak więc wyglądają boki? Otóż stanowią one kolejną część głównego wzoru zawartego na przedniej części. Z tego też powodu dekoracje wieloczęściowe, na przykład tryptyki, z boku wyglądają tak, jakby stanowiły zwartą całość jednego wzoru. To niesamowite wrażenie!

Obraz do pokoju to dobry pomysł na dekorację wnętrza

Oferujemy Państwu bogactwo wzorów, które będą się nadawały do dekoracji każdego pomieszczenia. Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiedniego wzoru jest kierowanie się swoimi indywidualnymi preferencjami, zainteresowaniami, czy nawet ulubionym kolorem. W tym przypadku możemy być pewni, że obraz nam się spodoba, a jeśli dodatkowo uda się skomponować ową dekorację z samym wnętrzem, wtedy otrzymamy idealną ozdobę na długi czas. Podstawową zasadą są jednak długie poszukiwania, które chętnie Państwu ułatwimy!

Warto zdecydować się na obraz do pokoju, który będzie harmonijnie łączył warstwę kolorystyczną z samym wnętrzem dekoracji. Gdy znajdziemy odpowiedni wzór, można go jeszcze podzielić na tryptyk bądź pentaptyk, co dodatkowo sprawi, że pomieszczenie nabierze bardziej artystycznego i ciekawego wyrazu. Ten sprawdzony przez nas sposób jest niezwykle oryginalny i znacznie łatwiejszy do wykonania. Dzięki nam poszukiwania wymarzonej dekoracji wnętrza mogą być błyskawiczne, a efekty wspaniałe!

Złocista wieża Eiffla
nocna perspektywa miasta

Obrazy do pokoju od Agaton Studio to klasa sama w sobie

Jeśli chcą Państwo zatuszować wizualne niedoskonałości, jak na przykład zbyt ciemną przestrzeń, klaustrofobiczny rozmiar wnętrza, czy zwyczajną nudę zalegającą w każdym kącie, polecamy Państwu nasze obrazy do pokoju. Na takie problemy da się znaleźć odpowiedź! Do mrocznego pomieszczenia, w którym nawet za dnia nie jest zbyt jasno, można wprowadzić obraz z polem słoneczników po sam horyzont, oraz błękitnym niebem z kilkoma puchatymi chmurkami. Zwykły laik stwierdzi, że jest to po prostu ładna dekoracja, jednakże, gdy tylko zawiśnie ona w odpowiednim pomieszczeniu, każdy zauważy, że stało się ono jaśniejsze, a jego natura zdecydowanie znacznie bardziej pogodna.

Natomiast w odpowiedzi na problem dotyczący zbyt małego wnętrza, które przyprawia o klaustrofobię, można wykorzystać wzory o właściwościach powiększających wnętrze. Nie jest to oczywiście dosłowne powiększenie, a jedynie wizualna zmiana, przez którą wydaje nam się, że w pomieszczenie się „rozrosło”. Dekoracje, które wywołują właśnie taki efekt można łatwo poznać po zastosowanej w ich kompozycji perspektywie. Dostępny w Agaton Studio asortyment to niemal nieskończona liczba wzorów, które zakończą nudę na Państwa ścianach! Najlepiej w tej sytuacji sprawdzają się abstrakcje, które cały czas sprawiają, że chcemy odgadnąć zawartą w nich przez autora tajemnicę.