Obrazy Przeznaczenie

Nowe produkty

Obrazy do wnętrz specyficznych. Ta galeria segreguje wzory pod względem ozdabiania nimi konkretnych wnętrz. Jest to znaczne ułatwienie, podczas poszukiwań, odpowiedniego dzieła do biura, kuchni, pokoju, przedpokoju, salonu, oraz sypialni. Ponad te dość podstawowe podziały istnieją jeszcze dwa całkowicie wyjątkowe, są nimi obrazy przestrzenne, oraz 3D. Często zdarza się że poszukiwania idealnej dekoracji są długie, a w dodatku nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Jednakże teraz dzięki tej kategorii znalezienie odpowiedniego obrazu stanie się proste i szybkie. Wystarczy wybrać pomieszczenie spośród tu przedstawionych, a ukazane zostaną wszystkie dzieła, które najlepiej nadają się do ozdobienia tej konkretnej przestrzeni.

Dwie dodatkowe kategorie które nie odnoszą się do żadnych wnętrz, specjalizują się w bardzo konkretnych obrazach. Na przykład w 3D znaleźć można dzieła stworzone tylko i wyłącznie za pomocą grafiki komputerowej. Natomiast kategoria obrazy przestrzenne traktuje o wzorach z własnościami powiększającymi wnętrze. Takie nowoczesne obrazy są przydatne szczególnie w małych pomieszczeniach, bez możliwości powiększenia ich w inny sposób. Jest to rzecz jasna sztuczka optyczna, bardzo często wykorzystywana, oraz ceniona przez projektantów wnętrz, za jej prostotę i ogromne znaczenie w ogólnej aparycji wnętrza. Polega na perspektywie wzoru, najlepiej widać tę własność przy dziełach przedstawiających uliczki starych miasteczek. Kamieniczki na krawędziach obrazu są największe, wraz z zbliżaniem się do centrum dekoracji, stają się coraz mniejsze, co sprawia iż obserwatorowi wydaje się że dzieło jest tak naprawdę oknem na miejsce jakie przedstawia wzór.

Sama konstrukcja obrazu jest bardzo nowoczesna. Mianowicie druk dekoracji wykonywany jest na naturalnym Niemieckim podkładzie Neschen'a, za pomocą bezwonnych farb lateksowych Heward Packard. Następnie płótno naciągane jest na sosnowe krosna malarskie. Dzięki temu iż część wzoru widoczna jest na bokach obrazu, nie wymaga on obramowania, które nawet nie jest wskazane w przypadku takich dekoracji. Podczas poszukiwań spotkać się można z kilkoma formami obrazów, pojedynczymi, oraz wieloczęściowymi, takimi jak tryptyki, czy pentaptyki. Dekoracje wieloczęściowe dzielą wzór na kilka kawałków i oddziela je od siebie dwu centymetrową przerwą. Jednakże wystarczy spojrzeć na ozdobę z boku a ponownie wyda się całością. Najważniejszymi różnicami, które widać w porównaniu fototapety na ścianę oraz obrazu, jest przyklejanie, bądź wieszanie. Wiadomo że wbicie gwoździa, a następnie umieszczenie na nim dekoracji, to kwestia chwil. W drugą stronę działa to tak samo, fototapeta na tym polu nie jest w stanie konkurować z własnościami obrazu.

Kategorie, w których można prowadzić poszukiwania odnoszą się do dość podstawowych pomieszczeń. Niemniej są to podziały ponadczasowe, gdyż w każdym mieszkaniu znajdzie się salon, lub sypialnia, czasem nawet kuchnia. Ponad to jeśli obecne lokum jest tylko tymczasowe, wybranie obrazu do ozdobienia go, pozwoli w każdej chwili przemieścić dekorację, w mgnieniu oka.  

Dla wyceny wzorów w nietypowych wymiarach prosimy o kontakt 723-555-725 lub mailowo biuro@AgatonStudio.pl 

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 489 elementów