Tunel

Nowe produkty

Tutaj kupisz fototapety tunel 3d powiększające wnętrze. Wyjątkowe dekoracje winylowe na flizelinie, które optycznie powiększą Twoje pomieszczenie. Jednocześnie są bardzo łatwe w naklejaniu na ścianę. Fototapeta tunel jest idealna do ozdobienia mieszkań oraz wnętrz użyteczności publicznej. Znajdziesz u nas zarówno wzory tapet z tunelami nowoczesnymi, jak i retro. Szybka metamorfoza mieszkania przy minimalnym nakładzie pracy. Każdy model futurystycznego tunelu dostępny w naszej galerii jest drukowany bezwonnymi i bezpiecznymi dla zdrowia farbami lateksowymi.

Tapety 3d tunel, to szczególny rodzaj dekoracji dający złudzenie powiększenia. Jest szczególnie polecany do nowoczesnych wnętrz. Design graficznej perspektywy predysponuje ten rodzaj ozdoby do wnętrz nowoczesnych. Każdy model z tym wzorem może zostać zamówiony w dowolnej kolorystyce oraz na wymiar ściany.

na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 22 elementów

Designerskie, intrygujące i zachwycające fototapety z motywem tunelu

Niezależnie od wymiaru fototapety z motywami tunelów będą posiadały stałe cechy:
  • - fizelinowe wzmocnione warstwą dekoracyjnego winylu
  • - winyl z dekoracyjną strukturą ziarenek piasku lub tkanego lnu
  • - drukowane bezwonnymi tuszami lateksowymi
Co więcej, wszystkie modele posiadają certyfikaty:
  • - Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny - umożliwiający stosowanie ich w szkołach, gabinetach kosmetycznych, przychodniach lekarskich
  • - Certyfikat Ekologiczny Nordic Swan - mówiący o ekologicznym druku wzorów
  • - Certyfikat Ogniowy – informujący o wzmocnionej odporności na wysoką temperaturę.
Fototapeta z nowatorskim tunelem
Czarno-biały tunel

Szeroki wybór designerskich fototapet. Tunele, panoramy i wiele innych nowoczesnych wzorów

Nowoczesne wnętrze bardzo dużo zyska, gdy na ścianie zaaplikowana zostanie tapeta tunel 3d. Dekoracja z pionowymi liniami kolumn lub ścianami przejścia, perspektywicznie otworzy przestrzeń, a monochromatyczna kolorystyka powiąże styl ozdoby z wyposażeniem. Ciekawe wzory o tej tematyce przedstawiamy w naszej galerii. Nowoczesna, wciągająca głębia i stanowi w nim główną pozycję. Jeśli lubisz minimalizm oraz wyraźne przejścia tonalne – będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Trójwymiar w ozdobach wiąże się z kolumnami, z których te najbliższe są największe, a znajdujące się w głębi najmniejsze. Stopniowe zmniejszanie się rozmiaru daje złudzenie głębi, która po naklejeniu na ścianę, przeniesiona zostanie do wnętrza. Daje to niesamowity efekt i wrażenia wizualne.

Naturalna kompozycja wzorów z tym nowoczesnym motywem zakłada abstrakcyjny charakter pionowych lub poziomych linii lub skręcającej głębi. Wzory tradycyjne można spotkać na zdjęciach z metrem lub przejściami architektonicznymi, tzw. przejściami dla pieszych lub pojazdów pod ulicami, górami, morzami lub budynkami. Słynnymi przeprawami tego typu będą: przejście drogowe Świętego Gotarda, Mont Blanc oraz droga pod kanałem La Manche. Najczęściej w temacie dekoracji występuje jednak fototapeta tunel minimalistyczny, anonimowe zdjęcia, których urok można dostrzec w zwężających się ścianach. Mrok oświetlony jest latarniami, a cienie izolują ciekawe detale. Światło we wzorach z tym motywem jest niezwykle istotne.

Tunel 3D
Długi korytarz

Fototapety tunel – przestrzenne, wciągające, wyjątkowe

Właśnie dzięki promieniom lub snopowi światła uzyskamy “nutę” tajemniczości oraz dynamizmu. Gdy na Twojej ścianie zostanie naklejona fototapeta tunel 3d, zyskasz przede wszystkim przestrzeń, głębię, minimalistyczną ozdobę, optyczne powiększenie pokoju oraz zamknięty od góry i po bokach spójny wzór architektoniczny. Zwróć uwagę, że taka ozdoba nie wymaga dodatkowych zabiegów dostosowawczych aranżacyjnie pomieszczenia. Możesz udekorować zarówno całą powierzchnię, jak i fragment ściany. Jej zamknięta kompozycja jest niezwykle wdzięczna przy adaptacji we wnętrzu. Sprawdź nasze aranżacje z tym motywem. Staraliśmy się zamieszczać zdjęcia salonów, sypialni lub przedpokojów bazujących na tej zasadzie.

Inspiracją mogą być dla Ciebie konkretne przykłady wnętrz zamieszczane w naszej galerii, jak i Twoje własne zdjęcia salonu, w których zaaranżujemy odpowiedni wzór. Na pewno zauważysz, że w naszym sklepie możesz zamówić modele na wymiar, ale bez prostego kadrowania. Odrzuciliśmy taką możliwość, gdyż gdy w grę wchodzi fototapeta tunel, to rozwiązanie jest za proste w aranżacji. Na szczęście nic nie zastąpi doświadczonego grafika, jego wizji oraz możliwości adaptacyjnych do rozmiaru ściany. Taka manufaktura jest czasochłonna, ale wiemy z doświadczenia, że urok zdjęcia zyskuje po dopasowaniu do rozmiaru ściany. Pozostawione zostają boczne filary, a bardzo często dodawane są inne elementy, aby podnieść atrakcyjność wzoru.

Dlaczego warto zamawiać fototapety z nowoczesnym przejściem

Zamawiając w naszym sklepie internetowym wiesz, że dany wzór zostanie przygotowany właśnie dla Ciebie na zamówienie i zgodnie z wymaganiami. Twoje wnętrze uzyska spersonalizowaną ozdobę z tunelem uwzględniającą okna (również dachowe), drzwi, meble (w tym łóżka) oraz wszelkie skosy i wystające elementy konstrukcyjne. Możesz skorzystać z darmowej porady naszych grafików, którzy od 10 lat przygotowują oraz aranżują wzory do ozdobienia konkretnych ścian we wnętrzach. Prosta metamorfoza mieszkania jest w Twoim zasięgu, wystarczy, że wyślesz do nas zdjęcie swojego salonu lub sypialni, a my umieścimy w nim zaaranżowany do stylu model. Nie musisz niczego kupować, aby zobaczyć jak fototapeta od Agaton Studio z tematem tunelu prezentuje się w Twoim pokoju!

Jak żadna inna ozdoba, motyw tunelu optycznie powiększy nowoczesny pokój. Wyraźnie ukazana głębia oraz perspektywa zwężających się ścian w tunelu sprawią, że będzie idealnym rozwiązaniem przestrzennego wzoru. Jeżeli dysponujesz nowocześnie urządzonym małym salonem lub sypialnią, gdzie króluje styl industrialny możesz spokojnie założyć, że naklejając dekorację z tunelem na ścianę, wnętrze zyska klimat i przestrzeń. Interpretacja mieszkania w stylu retro z tym motywem może być przeszkodą, ale zakładamy pewną ciągłość w stylizacji wnętrza i meblując mieszkanie oraz ustawiając priorytety podejmujesz decyzje, które będą kontynuowane.

Fototapety rozjaśniające wnętrze o temacie tunelów

Tematy tunelu idealnie nadają się dla wnętrz minimalistycznych, w których doszukać się można chromu, patynowanej farby, mebli o linii XXI wieku ozdoba ściany ma ogromne znaczenie i może zdeterminować całość stylizacji. Nawet małe odstępstwa w wyposażeniu przy stosowanym korytarzu, będą wyglądały ciekawie, gdy pomieszczenie zachowa swój charakter. Zdjęcie przestrzenne wpływa relaksacyjnie, dlatego z pasją dobieraj temat dekoracji z tunelami do wnętrz wyciszających. Gdy rozważasz powiększenie optyczne małego salonu trójwymiarowym wzorem, zastanów się nad jego rodzajem i kolorem. Wówczas, wybrana fototapeta z nowoczesnym lub stylizowanym tunelem powinna być jasna, a elementy – detale w miarę małe, aby nie przytłoczyły niewielkiej powierzchni, zachwycając jednocześnie szczegółami.

O świetle pisaliśmy już wcześniej, jednak warto zauważyć, że światło w niektórych fototapetach jest na tyle istotne, że sama konstrukcja głębi tunelu schodzi na dalszy plan. Patrząc na dany wzór mamy wrażenie świecenia. Duże kontrasty między ciemnymi i jasnymi partiami tapety o temacie korytarza mogą generować właśnie takie wrażenie. Naklejona na ścianę fototapeta odpowiednio oświetlona halogenami, potęguje wrażenie głębi w tunelu. Jeżeli szukasz jasnej tapety, która w znaczący sposób rozświetli – rozjaśni wnętrze w kompozycję dekoracji dopasuj odpowiednie oświetlenie do naturalnych światło cieni tunelu. Najbardziej praktyczne będą wspomniane halogeny, które kierunkowo możesz ustawiać na najważniejsze lub najciekawsze elementy wzoru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Fototapeta Tunel

Sprawdź aranżacje dekoracji ściennych z tunelami Fototapeta tunel 3d Fototapeta tunel na wymiar ściany Fototapeta świetlisty tunel Fototapeta przestrzenna tunel