Architektura

Nowe produkty

Fototapety Architektura
Fototapety z tematem architektury niezmiennie cieszą się estymą wśród dekorujących mieszkania. Miasta są wspaniałymi pomnikami osób, które poświęciły ogromne nakłady pracy by te dzieła powstały. Poza wielkimi metropoliami w świecie można znaleźć znacznie więcej konstrukcji, które zasługują na miano wielkich, jak na przykład mosty, uliczki, zabytkowe budowle, znane na całym świecie kształty piramid, wieży Eiffela, czy mostu Golden Gate. Wszystkie te wspaniałe wzory w rożnych kompozycjach, oraz aranżacjach kolorystycznych znaleźć można w kategorii architektura. To właśnie tutaj powinien rozpocząć poszukiwania każdy kto chciałby Fototapety na ścianę z miastem w tej wyjątkowej tematyce.
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 286 elementów

Ponadczasowe fototapety z temetem miasta

Aby dokonać lepszego zakupu warto przyjrzeć się nieco dokładniej możliwością jakie oferuje ta kolekcja. Jest kilka rodzajów wzorów, które niezmiennie cieszą się popularnością. Na pierwszym miejscu znajdują się wszelkie uliczki starych niewielkich miast. Są tak nasycone charakterystycznym klimatem iż każdy domownik z miejsca odczuwa ten niezwykły, a zarazem pozytywny wpływ. Ponadto zwykle wnoszą do wnętrza efekt powiększania wnętrza. Własność ta działa dokładnie tak jak się nazywa. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej perspektywy, dekoracja wydaje się być przejściem do miejsca na nim przedstawionego, a nie fototapetą przyklejoną na ścianie. Efekt ten jest szczególnie przydatny w przypadku małych pomieszczeń, których nie da się już powiększyć. Pośród tychże uliczek znajduje się jedna, mająca szczególne upodobanie u wszystkich klientów. Mowa tu o niezwykle starej dzielnicy w Peru, wszystkie domy wykonane są z kamiennych bloków w barwach czystej czerwieni. Dodatkowo wnosi naturalny, nieco swojski klimat dzięki znacznej ilości roślin doniczkowych, ustawionych w strategicznych miejscach na całej uliczce.

Najładniejsze fototapety z miastem w internecie

Niewiele mniej popularne, a w żaden sposób ustępujące pola uliczkom są wszelkiego rodzaju konstrukcje znane wszystkim pod nazwą mosty. Każdy potwierdzi iż są to niezwykle budowle które łączą w sobie funkcjonalność, oraz wyjątkowe piękno. Wśród tych wszystkich wzorów jeden króluje ponad wszystkimi innymi, jest nim oczywiście Golden Gate. Stanowi symbol San Francisco, z którym zresztą często jest pokazywany. Poza tą znaną niemal każdemu konstrukcją, w tej kategorii znaleźć można ogromną ilość mniej rozpoznawalnych, acz równie wspaniałych obiektów, mostów małych i dużych, krótkich, oraz długich, czy wreszcie kolorowych bądź nie. Ostatnia wartość ma szczególnie duże znaczenie gdyż w zależności od barw występujących na wzorze, różnić się będzie jej wpływ na wnętrze. Kolejną grupą wzorów na jakie można się natknąć podczas poszukiwań są miasta, wspomniane na samym początku. Niezależnie od tego czy będzie to panorama, widok z poziomu ulicy, czy jakieś artystyczne kompozycje, miasta wprowadzają do wnętrza mocny akcent nowoczesności, którą charakteryzują się właśnie tego typu fototapety, oraz bardzo często nowoczesne obrazy. Poza tymi omówionymi przykładami wciąż pozostaje ogromna liczba wzorów które nie poddają próbom ich zaszufladkowania. Są zwyczajnie zbyt indywidualne, co sprawia że są tak wyjątkowe. Wszystkie fototapety drukowane są na Niemieckich podkładach Neschena za pomocą bezwonnych farb lateksowych, które nie wydzielają szkodliwych substancji. Posiadają certyfikat „Zielonego Łabędzia”, są nietoksyczne i można je stosować w każdego rodzaju pomieszczeniach: szpitalach, szkołach, przedszkolach, restauracjach, oraz mieszkaniach. W przypadku wyceny wzorów o nietypowych rozmiarach prosimy o kontakt z 123-555-725 lub mailowo biuro@AgatonStudio.pl