Okno

Nowe produkty

 • Plakat Plaża
  Plakat Plaża

  Plakat z tematem plaży drukowany na wymiar. Możesz dopasować plakat do...

  24 zł
 • Plakat Morze Bałtyckie
  Plakat Morze Bałtyckie

  Plakat o temacie morza Bałtyckiego. Mewy nad falochronem, fale, błękitne...

  24 zł
 • Plakat Chmury
  Plakat Chmury

  Plakat z tematem chmur w kolorze różowo - fioletowym na tle błękitnego...

  24 zł
 • Plakat Układ Słoneczny
  Plakat Układ Słoneczny

  Plakat ukazujący Układ Słoneczny oraz planety w kolejności od słońca:...

  24 zł
 • Plakat kosmos
  Plakat kosmos

  Plakat z tematem kosmosu, gwiazd i planety nad którą unosi się promień...

  24 zł
 • Plakat księżyc
  Plakat księżyc

  Plakat z modelem księżyca w trzech fazach od zaćmienia do nowiu. Na...

  24 zł
 • Plakat Park
  Plakat Park

  Nawiązujący do malarstwa plakat z tematem parku w intensywnych kolorach...

  24 zł
 • Imitacja betonu
  Imitacja betonu

  Zyskaj niesamowitą imitację prawdziwego betonu Oferujemy materiał...

  120 zł

Marzy Ci się okno z widokiem na park, morze, góry...? Piękna fototapeta – widok z okna to idealne rozwiązanie! W naszej ofercie znajdziesz zdjęcia tradycyjne lub tarasowe. Szukasz wzoru z drewnianym lub nowoczesnym balkonem? Sprawdź naszą galerię dekoracji urozmaicających pokój. Taki rodzaj ozdoby to doskonały sposób na powiększenie danego po...

Marzy Ci się okno z widokiem na park, morze, góry...? Piękna fototapeta – widok z okna to idealne rozwiązanie! W naszej ofercie znajdziesz zdjęcia tradycyjne lub tarasowe. Szukasz wzoru z drewnianym lub nowoczesnym balkonem? Sprawdź naszą galerię dekoracji urozmaicających pokój. Taki rodzaj ozdoby to doskonały sposób na powiększenie danego pomieszczenia. Wszystko to dzięki „iluzji” opartej na stworzeniu wrażenia dodatkowej przestrzeni. Tak prosty zabieg, który nie kosztuje zbyt wiele, umożliwia uzyskanie wymarzonego, klimatycznego wnętrza. Co więcej, ten wzór doskonale pasuje zarówno do aranżacji w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, jak i klasycznym, czy tradycyjnym.

To idealne dopełnienie każdego wnętrza, jednak w niektórych pokojach pozwala na uzyskanie dodatkowego efektu „głębi”. Do jakich pomieszczeń szczególnie pasuje taka fototapeta? Okno w formie realistycznej fotografii sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca lub jest dość ciemno. Małe mieszkanka, mniejsze pokoje w starych kamienicach lub nowoczesnych blokach – wszędzie tam będzie pełnić rolę dodatkowego rozświetlenia i skutecznie powiększy wybraną przestrzeń. Mimo to, tego rodzaju wzór sprawdzi się również do dużych i wysokich wnętrz, gdzie konieczne jest „ocieplenie” ścian, aby pokój sprawiał wrażenie bardziej przytulnego. Jak widać, taka ozdoba to idealne rozwiązanie do wszystkich rozmiarów pomieszczeń, dlatego każdy znajdzie u nas opcję dla siebie.

Okno z widokiem na plażę
Więcej
Pokazywanie 1 - 3 z 3 elementów
Fototapeta przedstawiająca widok zza okna

Oryginalna fototapeta? Widok z okna będzie strzałem w dziesiątkę. Sprawdź wzory w naszej ofercie!

Agaton Studio wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje piękne, realistyczne modele, które przedstawiają najbardziej pożądane krajobrazy, budzące pozytywne, przyjemne odczucia: cudowną plażę, skąpaną w słońcu ścieżkę w parku i gałęzie zielonych drzew, a także idealny, duży ogród. Wszystkie fotografie mają działanie odprężające i pozwalają przenieść się myślami do tego idealnego otoczenia. Fototapeta widok z okna pozwala na stworzenie wrażenia otwartej przestrzeni, dzięki której autentyczny metraż salonu czy innego pokoju nie mają większego znaczenia. Taki rozpościerający się krajobraz będzie też pięknym uzupełnieniem niewielkiej sypialni, w której każdego dnia możemy budzić się patrząc na rajską plażę lub uspokajającą zieleń.

W Agaton Studio znajdziesz swój wymarzony model! Kupując w naszym sklepie, masz pewność, że dostarczony wzór będzie wykonany z największą precyzją. We wszystkich opcjach możemy zmienić kolor ram lub sam krajobraz, co pozwala na stworzenie własnej, indywidualnie dopasowanej ozdoby. U nas zamawiasz na wymiar swojej ściany, co wyklucza ryzyko błędów i niedopasowania wzoru do danej powierzchni. Każda fototapeta okno jest idealnym odwzorowaniem autentycznego widoku, ponieważ korzystamy z najwyższej jakości materiałów i zaawansowanych technik druku. Posiadamy też wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wzorów zgodnych z oczekiwaniami klientów.