Kolumnada Kolumny

Nowe produkty

 • Fototapeta morze Bałtyckie Vintage
  Fototapeta morze Bałtyckie Vintage

  Fototapeta Vintage w starym stylu retro o temacie nadmorskiej plaży....

  90 zł
 • Fototapeta mur
  Fototapeta mur

  Fototapeta na wymiar mur i bluszcz dedykowana do ozdobienia ścian w...

  90 zł
 • Plakat Wrocław
  Plakat Wrocław

  Plakat z tematem Wrocławia w kolorze czarno białym. Widok na most...

  88 zł
 • Plakat Lawenda
  Plakat Lawenda

  Plakat z lawendą na polach Toskanii. Rewelacyjna głębia lawendowych...

  24 zł
 • Plakat Zachód Słońca
  Plakat Zachód Słońca

  Plakat o motywie zachodzącego słońca nad morzem. Wspaniała perspektywa...

  24 zł
 • Plakat Most Grunwaldzki
  Plakat Most Grunwaldzki

  Plakat z mostem Grunwaldzkim we Wrocławiu na podstawie zdjęcia...

  88 zł
 • Plakat drzewo
  Plakat drzewo

  Rewelacyjny plakat z motywem drzewa nad jeziorem - liście w kolorze...

  24 zł
 • Plakat Plaża
  Plakat Plaża

  Plakat z tematem plaży drukowany na wymiar. Możesz dopasować plakat do...

  24 zł
Fototapety Kolumnada Kolumny

Fototapeta kolumnada kolumny winylowa na fizelinie. Ciekawym sposobem na optyczne powiększenie mieszkania jest naklejenie na ścianę fototapety kolumny w kolumnadzie. Dekoracja poszerzy wnętrze i sprawi, że będzie wydawało się większe. W naszej galerii oferujemy fototapety winylowe na fizelininie, ale na Twoje życzenie ozdobę możemy wykonać na in...

Fototapeta kolumnada kolumny winylowa na fizelinie. Ciekawym sposobem na optyczne powiększenie mieszkania jest naklejenie na ścianę fototapety kolumny w kolumnadzie. Dekoracja poszerzy wnętrze i sprawi, że będzie wydawało się większe. W naszej galerii oferujemy fototapety winylowe na fizelininie, ale na Twoje życzenie ozdobę możemy wykonać na innym materiale: papierze lateksowym lub gładkiej naklejce. Każdy wzór dopasowujemy do rozmiaru ściany i zmienimy kolorystykę.

Więcej
Pokazywanie 1 - 11 z 11 elementów

Fototapeta kolumny

FOTOTAPETA KOLUMNY 3D

Kolumny są idealnym tematem dla fototapet 3d. Naturalna perspektywa filarów oraz łuków sprawia, że dekoracja “przesunie” ścianę i otworzy przestrzeń. Do nowoczesnego wnętrza wybierz minimalistyczne kolumny z niewielką ilością poziomych i pionowych linii. Wzory generowane w programach graficznych bazują na świetle i cieniu. Do tradycyjnego wnętrza proponujemy fototapetę kolumny ze zdjęcia prawdziwej kolumnady. Popularnością cieszą się wzory z Młyńską kolumnadą w Karlowych Warach oraz Kolumnami krakowskich Sukienic. Zwróć uwagę na charakterystyczne cechy fototapety kolumny. Wyraźnie zarysowana perspektywa, pionowy szpaler zmniejszających się kolumn, zakończenie kolumnady ścianą lub w przypadku nowoczesnych kolumnad jednolitą płytą. Jeżeli od tapety oczekujesz prawdziwego efektu 3d, Twoje zainteresowanie kolumnami jest jak najbardziej zasadne.

FOTOTAPETA KOLUMNY NA WYMIAR

Każda fototapeta kolumny z naszej galerii może zostać wykonana na wymiar ściany. Pełne dopasowanie wymiaru wiąże się z doświadczeniem naszych grafików. Przygotujemy wzór w taki sposób aby pozostawić wszystkie elementy na wzorze i aby nie stracił on zachwycającej perspektywy. W tapecie możemy zaprojektować wycięcia na skosy lub wnęki na okna i drzwi. Projektowanie jest bezpłatne. Napisz do nas i podaj rozmiar ściany. W odpowiedzi wyślemy do Ciebie wizualizację.

FOTOTAPETA KOLUMNADA ARANŻACJE

Absolutnie wyjątkowa oferta wiąże się z aranżacją fototapety kolumny w Twoim wnętrzu. Wyślij do nas zdjęcie swojego salonu lub sypialni, a my bezpłatnie zaaranżujemy w Twoim wnętrzu tapetę. Zyskasz pewność, że wybrany wzór będzie pasował do Twojego pokoju, a zakup będzie świadomy i jeszcze przed naklejeniem tapety upewni Cię w dokonanym wyborze. Czasami zdarza się, że nasze wyobrażenia o finalnym efekcie modyfikujemy. Styl wzoru musi pasować do stylu wnętrza. Być może Twój salon będzie lepiej wyglądał z tapetą o wzorze antycznym, a może wręcz przeciwnie - nowoczesnym. Właśnie dlatego nasza propozycja jest tak ważna. Oferta jest stała. Jeżeli w naszej galerii fototapet nie ma wzoru jaki potrzebujesz, możemy zakupić zdjęcie w banku zdjęć, wyjaśnić co to znaczy bardzo wysoka rozdzielczość zdjęcia oraz zaproponować odpowiedni do charakteru wnętrza materiał.