Kolumnada Kolumny

Nowe produkty

Fototapeta kolumnada kolumny winylowa na fizelinie. Ciekawym sposobem na optyczne powiększenie mieszkania jest naklejenie na ścianę fototapety kolumny w kolumnadzie. Dekoracja poszerzy wnętrze i sprawi, że będzie wydawało się większe. W naszej galerii oferujemy fototapety winylowe na fizelininie, ale na Twoje życzenie ozdobę możemy wykonać na innym materiale: papierze lateksowym lub gładkiej naklejce. Każdy wzór dopasowujemy do rozmiaru ściany i zmienimy kolorystykę.

Pokazywanie 1 - 14 z 14 elementów

FOTOTAPETA KOLUMNY 3D

Kolumny są idealnym tematem dla fototapet 3d. Naturalna perspektywa filarów oraz łuków sprawia, że dekoracja “przesunie” ścianę i otworzy przestrzeń. Do nowoczesnego wnętrza wybierz minimalistyczne kolumny z niewielką ilością poziomych i pionowych linii. Wzory generowane w programach graficznych bazują na świetle i cieniu. Do tradycyjnego wnętrza proponujemy fototapetę kolumny ze zdjęcia prawdziwej kolumnady. Popularnością cieszą się wzory z Młyńską kolumnadą w Karlowych Warach oraz Kolumnami krakowskich Sukienic. Zwróć uwagę na charakterystyczne cechy fototapety kolumny. Wyraźnie zarysowana perspektywa, pionowy szpaler zmniejszających się kolumn, zakończenie kolumnady ścianą lub w przypadku nowoczesnych kolumnad jednolitą płytą. Jeżeli od tapety oczekujesz prawdziwego efektu 3d, Twoje zainteresowanie kolumnami jest jak najbardziej zasadne.

FOTOTAPETA KOLUMNY NA WYMIAR

Każda fototapeta kolumny z naszej galerii może zostać wykonana na wymiar ściany. Pełne dopasowanie wymiaru wiąże się z doświadczeniem naszych grafików. Przygotujemy wzór w taki sposób aby pozostawić wszystkie elementy na wzorze i aby nie stracił on zachwycającej perspektywy. W tapecie możemy zaprojektować wycięcia na skosy lub wnęki na okna i drzwi. Projektowanie jest bezpłatne. Napisz do nas i podaj rozmiar ściany. W odpowiedzi wyślemy do Ciebie wizualizację.

FOTOTAPETA KOLUMNADA ARANŻACJE

Absolutnie wyjątkowa oferta wiąże się z aranżacją fototapety kolumny w Twoim wnętrzu. Wyślij do nas zdjęcie swojego salonu lub sypialni, a my bezpłatnie zaaranżujemy w Twoim wnętrzu tapetę. Zyskasz pewność, że wybrany wzór będzie pasował do Twojego pokoju, a zakup będzie świadomy i jeszcze przed naklejeniem tapety upewni Cię w dokonanym wyborze. Czasami zdarza się, że nasze wyobrażenia o finalnym efekcie modyfikujemy. Styl wzoru musi pasować do stylu wnętrza. Być może Twój salon będzie lepiej wyglądał z tapetą o wzorze antycznym, a może wręcz przeciwnie - nowoczesnym. Właśnie dlatego nasza propozycja jest tak ważna. Oferta jest stała. Jeżeli w naszej galerii fototapet nie ma wzoru jaki potrzebujesz, możemy zakupić zdjęcie w banku zdjęć, wyjaśnić co to znaczy bardzo wysoka rozdzielczość zdjęcia oraz zaproponować odpowiedni do charakteru wnętrza materiał.