Panoramy miast

Nowe produkty

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć jednego z najpiękniejszych, urbanistycznych motywów. Fototapeta miasto z lotu ptaka to wyjątkowa, przestrzenna dekoracja na ścianę. Kategoria ta przedstawia zniewalające widoki wielkich metropolii. Panoramy stanowią ogromny zbiór niezwykle popularnych wzorów, które cechuje nowoczesny i dynamiczny charakter. Nasze dekoracje na ścianę drukujemy za pomocą bezwonnych i nie wydzielających substancji toksycznych tuszy firmy HP. Dzięki tym własnościom można je bezpiecznie stosować do szpitali, przedszkoli, pokojów dziecięcych i innych miejsc częstego użytku. Wspaniałe wytłoczenia w winylowej powierzchni, stylizowane na fakturę ziarna piasku bądź tkanego lnu, pozwalają osiągnąć niezwykle ciekawy efekt.

W kategorii tej znaleźć można mnóstwo przedstawicieli metropolii i małych aglomeracji z całego świata. Fototapeta miasto to wiele interesujących możliwości. Począwszy od Nowego Yorku, po niewielkie zabytkowe, włoskie i francuskie miejscowości. Dzięki tej ogromnej możliwości wyboru znalezienie odpowiedniego wzoru zmienia się z gargantuicznego wysiłku w czystą przyjemność. Określenie, jaki styl będzie najlepiej pasował w danym wnętrzu, stanowi klucz do sukcesu. Jeśli pomieszczenie wydaje się być nudne lub zwyczajnie nieciekawe i melancholijne, doskonale sprawi się dzieło przedstawiające panoramę nowoczesnej metropolii. Nowy York jak zawsze przoduje w tej kategorii, strzeliste wieżowce, które wypełniają cały widok wniosą do wnętrza wyjątkowy nowoczesny charakter.

Panorama miasta w dzień
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 64 elementów
Jesienny widok na miasto

Wysokiej jakości fototapeta miasto w wielu ciekawych wzorach i kolorach

Taka atmosfera jest przydatna przy ozdabianiu salonu, gdzie dekoracja będzie najczęściej podziwiana przez domowników i gości. Fototapeta miasto może stanowić również motyw nostalgiczny i ocieplający wnętrze. Motywem o właśnie takim charakterze są panoramy satyrach miejscowości. Styl architektury, który już od dawna przeszedł do przeszłości, do dzisiaj zachwyca swoim estetycznym wyczuciem i wdziękiem. Tego typu wzory mają całkowicie inny charakter, eksponują inne wartości co pozwala wykorzystać te wzory w innym celu do innych pomieszczeń.

Kamieniczki o czerwonej dachówce spalonej południowym słońcem i fasady wzniesione z jasnego piaskowca, emanują spokojem i delikatnością. Taki klimat do Twojego wnętrza może wprowadzić dobrze dobrana fototapeta. Miasto może być niewielkie, swojskie i słoneczne. Będzie przywodzić na myśl wakacje, co pozwala nam zrelaksować się we własnym domu w stopniu odpowiadającym urlopowi na Francuskiej Riwierze. Taka dekoracja będzie wręcz doskonale nadawać się będzie do ozdobienia sypialni oraz kuchni. Aura spokoju i regeneracyjnej energii dotrze do każdego domownika.

Fototapeta z miastem na wymiar, idealnie dopasowana do Twojej ściany

Poza przepięknymi wzorami o naturalnej kolorystyce, która wiernie oddaje wszelkie niuanse panoramy, kategoria ta eksponuje również inne motywy kolorystyczne. Dzięki nim, fototapeta miasto jako ozdoba wznosi się na zupełnie nowe wyżyny. Betonowa dżungla spowita w odcieniach czerni i bieli jest co prawda jednym z najprostszych opcji zmiany kolorystycznej jednakże nikt nie odmówi jej specyficznego czaru, którym dysponuje. Jednakże, gdy dodamy do tego jeden element w wyraźnej barwie kolorystycznej uzyskamy dzieło o niezaprzeczalnym potencjale. Dzięki niemu wnętrze nareszcie zyska całkowicie niepowtarzalny akcent.

Kościół i miasteczko