na drzwi

Nowe produkty

Fototapety na drzwi wewnątrz mieszkania – tak wygląda nowoczesny design! Drzwi do Państwa pomieszczeń – pokoju, kuchni lub łazienki – mogą zostać ozdobione za sprawą rewelacyjnych tapet, których bogatą ofertę znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Agaton Studio. Ciekawe wzory dekoracji, które z powodzeniem Państwo zastosują, wzbogacą otoczenie i uczynią je piękniejszym! Każda prezentowana przez nas fototapeta może zostać wykonana dokładnie na podany przez Państwa wymiar. Proponujemy również dekoracje w formie naklejek, które są samoprzylepne i całkowicie wodoodporne, więc idealnie nadają się do oklejania.

Drzwi to kolejny element, który w sposób nietypowy może wpływa na wystrój wnętrz. W tym miejscu proponujemy Państwu fototapety na drzwi! W ich przypadku kwestia dekorowania wygląda nieco inaczej. Drzwi dają znacznie większe pole do manewru dzięki ich podstawowej funkcji, jaką jest przechodzenie przezeń do kolejnego pomieszczenia. Z pozoru to proste zadanie nie wnosi do wystroju wnętrza niczego nadzwyczajnego, jednakże można pomyśleć o tym nieco inaczej… Jeśli spojrzeć na to w sposób przyziemny i realny, to twierdzenie zaczyna mieć sens. Drzwi mogą stać się przejściem do innego świata, który został przedstawiony na dekoracji w formie tapety. Do wyboru mają Państwo ciepłą bryzę piaszczystych plaż, chłodny wiatr wiejący od strony ośnieżonych szczytów oraz klimatyczny Paryż pod wieżą Eiffla. Rzecz jasna, te rzeczywistości stworzą Państwo mocą swojej wyobraźni! Ta jednak nie powinna mieć problemu ze stworzeniem niezwykłych przestrzeni dzięki sugestywnej mocy doskonałych wzorów zawartych w tej kategorii. Co dokładnie się tutaj znajduje? Otóż tylko to, co nada się na ozdobienie drzwi. Przeglądając tę galerię znaleźć można wiele wzorów z wykorzystaniem tematyki architektury, kwiatów, roślin, zwierząt, abstrakcji, motoryzacji i wiele innych.

Palmy na drzwiach
na stronę
Pokazywanie 1 - 21 z 148 elementów
Grafika na drzwiach

Fototapeta na drzwi z odpowiednią grafiką

Jednymi z najlepszych wzorów do ozdobienia drzwi są wszelkiego rodzaju budowle, ale dzięki ogromnej różnorodności naszych grafik, znalezienie odpowiedniej dekoracji z dowolnym motywem będzie dla Państwa przyjemnością i łatwizną. Oczywiście, pozostaje jeszcze kwestia wyboru najlepszej fototapety na drzwi –nie jest to łatwe, gdy wszystkie są tak wspaniałe! Jednym z najczęściej wybieranych wzorów pozostają panoramy miast. Te monumentalne miejsca pełne życia o każdej porze dnia i nocy doskonale uatrakcyjnią aranżację wnętrza.

Panoramy ustępują popularnością jedynie sławnym budynkom. Te rozsiane na całym świecie konstrukcje zachwycają ludzi od zamierzchłych czasów. Nie ma się czemu dziwić – ciężko oderwać od nich wzrok, a dzięki temu w każdym wnętrzu wprowadzają nieco ze splendoru, jaki zawierają w sobie oryginały. Taka fototapeta na drzwi może stanowić doskonałą ozdobę Państwa wnętrza! Przykładami takich właśnie dekoracji mogą być wieża Eiffla w Paryżu czy most Brookliński w Nowym Yorku. Ponadto dzięki opcji one color do grafiki można wprowadzić nieco artystycznego wyrazu, tak nieocenionego w życiu codziennym. Niektóre z naszych wzorów wykorzystujących tematykę architektury wyróżniają się dodatkowo właściwością powiększania wnętrza, które w tym konkretnym przypadku ma mieć kluczowe znaczenie. Dzieje się tak z tego powodu, że drzwi to swoiste przejścia do innych, wspaniałych światów, które razem z efektem powiększania wnętrza tworzą (o ile to możliwe) jeszcze bardziej rzeczywiste wizualizacje.

Piękne roślinki i idealna fototapeta na drzwi

Któż z nas nie lubi kwiatów! Fototapeta na drzwi z motywem kwiatowym ma fenomenalny wpływ na wnętrze, w którym się znajduje, wprowadzając spokój i piękno. Te dwa czynniki są potrzebne w życiu każdego człowieka, a dzięki dekoracji z rozkwitającą magnolią lub polem polnych słoneczników z białymi płateczkami pomieszczenie nie tylko znacznie się rozjaśni, lecz również wypełni te brakujące czynniki. Kwiaty stanowią niezwykle popularny motyw, który wielu klientów bardzo sobie ceni. Nie ma w tym nic dziwnego, ale nie tylko kwiaty mogą ozdobić Państwa drzwi…

Dodatkowe poszukiwania idealnej fototapety na drzwi mogą skierować się w stronę drzew, traw i wielu innych, podobnych elementów natury. Znalezienie takich motywów nikomu nie powinno przysporzyć problemów dzięki zawartemu w naszej galerii zbiorowi fantastycznych grafik, które zostały wybrane z myślą o Państwa potrzebach, aby jak najlepiej dopasować się do Państwa wnętrz. Doskonałym przykładem uniwersalnego wzoru dekoracji z pewnością będzie brzozowy las skąpany w delikatnych promieniach słońca. Taka dekoracja z pewnością na długi czas wprawi każdego w dobry nastrój. Trawy, którym brak nieco statyczności i spokoju właściwym drzewom, też wyglądają wspaniale, jeśli uchwyci się je w zbliżeniu makro. Taka grafika ujawnia elementy pejzażu, które ciężko dojrzeć gołym okiem – za przykład może posłużyć kępa trawy upstrzona poranną rosą oraz oświetlona dopiero co wstającymi promieniami słońca. Będzie ona miała niemal magiczny wpływ na wnętrze, nieprawdopodobnie ją rozświetlając.

Zielony park
Abstrakcyjne wzroy na drzwiach

Abstrakcyjne fototapety na drzwi

Wciąż modna pozostaje jak zawsze wspaniała tematyka abstrakcji, która niezmiennie zachwyca swoimi niecodziennymi wzorami i doskonale nadaje się na fototapety na drzwi. A ponadto wiele z takich grafik zawiera w sobie właściwość znaną z architektury. Mowa tu oczywiście o powiększaniu wnętrza, ponieważ twórcy abstrakcyjni w przeciwieństwie do architektów nie muszą się przejmować tak błahymi sprawami jak prawa fizyki i mogą tworzyć dzieła znacznie przewyższające wielkie budowle. Przykładem właśnie takiego wzoru może być tunel wypełniony kolumnami podświetlonymi białą poświatą od tyłu, podczas gdy w suficie i posadzce można zauważyć lustrzane odbicia, które sprawiają wrażenie nieskończonego pomieszczenia. Jednakże nie jest to główna zaleta abstrakcji. Te wspaniałe grafiki najlepiej sprawdzają się w prostych geometrycznych wzorach, których bogactwo można znaleźć właśnie w tej kategorii.